Pregled kvota
Čukarički je favorit: kvota na P1 je oko 1,47, na nerešeno oko 3,90, a na P2 je 6,80. Kvota na ukupno manje od 2,5 gola je 1,80, naspram 1,90 na ukupno više od 2,5 gola. Kod hendikepa, kvota na H1(0) je 1,14, naspram 4,70 na H2(0).
Zašto je Čukarički favorit
Kladionice smatraju domaćine favoritima: kvota na pobedu Čukaričkog je 1,47, na nerešeno 3,90, a na pobedu Mačve 6,80.
- Domaćini su u prvim kolima osvojili 11 bodova uz tri pobede, dok je njihov rival osvojio 8 bodova i već pretrpeo šest poraza.
- Gosti još nisu pobedili na strani.
Forma i sastav Čukaričkog
U prethodnom kolu Čukarički je poveo već u četvrtom minutu protiv Železničara, ali je primio golove u 89. minutu i nadoknadi vremena i izgubio 1:2. Nedelju dana ranije Beograđani su kod kuće odigrali nerešeno protiv Novog Pazara (1:1).
Pre toga ekipa je izgubila od Radnika (1:3) i Vojvodine (0:5).
- U 4 od poslednjih 5 mečeva Čukaričkog kod kuće u Superligi, njegovi protivnici postigli su manje od dva gola.
- U 4 od poslednjih 5 prvenstvenih mečeva Čukaričkog kod kuće postignuto je manje od 3,5 gola.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Superligi Čukarički je dobio najmanje dva žuta kartona.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Nikola Čarapić, Vukašin Stanković, Umar Maiga, Marko Đoković, Zlatan Šehović, Sambu Sisoko, Marko Docić, Karel Mustmaa, Uroš Miladinović, Rohan Ris-Dotin, Đorđe Jovanović/
Forma i sastav Mačve Šabac
U poslednjoj utakmici Mačva je vodila protiv Mladosti posle prvog poluvremena, ali je izgubila 1:2, primivši gol iz penala i u 83. minutu. Pre toga je u gostima izgubila od Železničara 0:2.
Pre toga je Mačva odigrala nerešeno sa Radničkim 1923 (0:0) i Novim Pazarom (1:1). Klub je pojačao sastav dovođenjem Bojana Matića.
- Na poslednjih 5 gostovanja u Superligi Mačva je svaki put postigla manje od dva gola.
- U 4 od poslednjih 5 prvenstvenih mečeva Mačve u gostima postignuto je manje od četiri gola.
- Na poslednjih 10 gostovanja u Superligi Mačva je svaki put uputila manje od 12,5 šuteva, računajući i blokirane.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Miloš Savić, Igor Ristivojević, Kristijan Tojčić, Uroš Drezgić, Nemanja Stevanović, Slobodan Sladojević, Đorđe Đorđić, Vladimir Ilić, Mitar Ergelaš, Luka Pejović, Nikša Delibašić.
Vasilije Đurić i Stefan Čolović pridružili su se ekipi i mogu da budu u sastavu.
Šanse timova
Kvota na P1 je 1,47, kvota bez marže 1,59, a verovatnoća 62,8%. Za nerešeno su navedene kvota 3,90, kvota bez marže 4,23 i verovatnoća 23,7%, a za P2 redom 6,80, 7,37 i 13,6%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Čukaričkog | 1,47 | 1,59 | 62,8% |
| Nerešeno | 3,90 | 4,23 | 23,7% |
| Pobeda Mačve Šabac | 6,80 | 7,37 | 13,6% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, kvota na ukupno manje od 2,5 gola je 1,80, nešto niža od kvote 1,90 na ukupno više od 2,5 gola. Na granici od 3,5 gola kvota na ukupno manje od 3,5 gola je 1,32, naspram 3,10 na ukupno više od 3,5 gola.
| Granica golova | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 1,80 | 1,90 |
| 3,5 | 1,32 | 3,10 |
Prognoza na hendikep
Kod hendikepa na domaćine, H1(0) sa kvotom 1,14 kotira se niže od H1(-1) sa kvotom 1,75 i H1(-1,5) sa kvotom 2,25. Za goste se nude H2(+1,5) sa kvotom 1,57 i H2(+1) sa kvotom 1,95, dok je kvota na H2(0) 4,70.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,25 | -1,5 | |
| +1,5 | 1,57 | |
| 1,75 | -1 | |
| +1 | 1,95 | |
| 1,14 | 0 | 4,70 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota na „oba tima daju gol - NG“ je 1,68, niža od kvote 2,05 na „oba tima daju gol - GG“, što znači da se scenario u kojem najmanje jedan tim neće postići gol smatra verovatnijim.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 2,05 |
| NG | 1,68 |
Double chance forecast
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kvote na golove timova ukazuju na veća očekivanja od Čukaričkog nego od Mačve Šabac kada je reč o broju postignutih golova.
Golovi Čukaričkog
Golovi Čukaričkog: kvota na više od 0,5 gola je 1,10, znatno niža od kvote 5,50 na manje od 0,5 gola; kvota na više od 1 gola je 1,19, naspram 4,15 na manje od 1 gola. Na granici od 1,5 gola kvota na više od 1,5 gola je 1,65, niža od kvote 2,10 na manje od 1,5 gola, dok je na granici od 2 gola kvota na manje od 2 gola 1,60, niža od kvote 2,20 na više od 2 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,50 | 0,5 | 1,10 |
| 4,15 | 1 | 1,19 |
| 2,10 | 1,5 | 1,65 |
| 1,60 | 2 | 2,20 |
Golovi Mačve
Golovi Mačve: na granici od 0,5 gola kvota na više od 0,5 gola je 1,82, tek nešto niža od kvote 1,88 na manje od 0,5 gola. Zatim, kvota na manje od 1 gola je 1,25, znatno niža od kvote 3,45 na više od 1 gola, dok je kvota na manje od 1,5 gola 1,13, naspram 4,70 na više od 1,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 1,88 | 0,5 | 1,82 |
| 1,25 | 1 | 3,45 |
| 1,13 | 1,5 | 4,70 |


















