Pregled kvota
Kvota na pobedu domaćina (P1) iznosi približno 1,65, na nerešeno 4,00, a na pobedu gostiju (P2) 4,40. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova niža je kvota na više od 2,5 gola: 1,60 naspram 2,20 za manje od 2,5 gola. Kod hendikepa 0 niža je kvota na hendikep domaćina (0): 1,30 naspram 3,10 za hendikep gostiju (0).
Zašto je Vojvodina favorit
Kladionice daju prednost domaćinima: kvota na pobedu Vojvodine je 1,65, na nerešeno 4,00, a na pobedu Radničkog Kragujevac 4,40.
- Vojvodina je osvojila 25 bodova uz gol-razliku 25:11, a kod kuće postiže po dva gola na utakmici.
- Gosti imaju 17 bodova i gol-razliku 17:12, a u gostima primaju u proseku 1,33 gola po utakmici.
Forma i sastav Vojvodine
U prethodnom kolu Vojvodina je pobedila Radnički Niš sa 4:1. Pritom ni u jednom od poslednjih 10 mečeva Superlige kod kuće nije primila više od jednog gola.
- Vojvodina nije izgubila nijedan od poslednjih 10 mečeva Superlige kod kuće.
- Na 9 od poslednjih 10 mečeva Vojvodine kod kuće u Superligi izvedeno je manje od 8,5 kornera.
- Vojvodina je postigla bar jedan gol na svih 6 mečeva Superlige kod kuće ove sezone.
Očekivani sastav (4-4-2): Dragan Rosić, Lazar Nikolić, Erhan Mašović, Đorđe Crnomarković, Petar Sukačev, Njegoš Petrović, Dejan Kokanović, Lazar Ranđelović, Dejan Zukić, Milan Kolarević, Nardin Mulahusejnović.
Nastup defanzivca Erhana Mašovića je pod znakom pitanja.
Forma i sastav Radničkog Kragujevac
Radnički Kragujevac je u poslednjem meču izgubio od Crvene zvezde sa 0:3. Na poluvremenu je rezultat bio nerešen, a sva tri gola primio je u drugom delu. Pritom protivnici Radničkog nisu postigli više od jednog gola u 8 od poslednjih 10 gostovanja u prvenstvu.
- Protivnici Radničkog Kragujevac dobili su više od 1,5 žutih kartona na poslednjih 10 gostovanja tog tima u Superligi.
- Ukupno manje od 3,5 gola postignuto je na 5 od poslednjih 6 gostovanja Radničkog Kragujevac u Superligi.
- Na 5 od poslednjih 6 gostovanja Radničkog Kragujevac u Superligi postignut je bar jedan gol u prvom poluvremenu.
Očekivani sastav (4-1-4-1): Luka Liješkić, Mićo Kuzmanović, Hasan Hilu, Nikola Marjanović, Bojica Nikčević, Miloš Ristić, M. Sise, Nemanja Glavčić, Jovan Živković, Issa Ba, David Buhta.
Šanse timova
Prosečna kvota na P1 je 1,65; kvota bez marže iznosi 1,79, a verovatnoća 55,9%. Za nerešeno su navedene vrednosti 4,00, 4,33 i 23,1%, a za P2 redom 4,40, 4,77 i 21%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Vojvodine iz Novog Sada | 1,65 | 1,79 | 55,9% |
| Nerešeno | 4,00 | 4,33 | 23,1% |
| Pobeda Radničkog Kragujevac | 4,40 | 4,77 | 21,0% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvota na ukupno manje od 2,5 gola je 2,20, a na ukupno više od 2,5 gola 1,60. Na granici od 3,5 gola niža je kvota na ukupno manje od 3,5 gola: 1,50 naspram 2,40 za ukupno više od 3,5 gola.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,20 | 1,60 |
| 3,5 | 1,50 | 2,40 |
Prognoza na hendikep
Na granici -1,5 kvota za hendikep domaćina (-1,5) je 2,60, a za hendikep gostiju (-1,5) 7,90. Za hendikep +1,5 kvote su 1,04 za domaćine (+1,5) i 1,45 za goste (+1,5). Za hendikep -1 ponuđene su kvote 2,05 za domaćine (-1) i 6,80 za goste (-1), a za hendikep +1 redom 1,06 i 1,68. Na granici 0 niža je kvota za hendikep domaćina (0): 1,30 naspram 3,10 za hendikep gostiju (0).
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,60 | -1,5 | 7,90 |
| 1,04 | +1,5 | 1,45 |
| 2,05 | -1 | 6,80 |
| 1,06 | +1 | 1,68 |
| 1,30 | 0 | 3,10 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota na „oba tima daju gol - GG“ iznosi 1,60, a na „oba tima daju gol - NG“ 2,20; niža kvota ukazuje na očekivanje da će oba tima postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,60 |
| NG | 2,20 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.18
|
1.21
|
2.24
|
| MaxBet |
1.15
|
1.17
|
2.05
|
| Bet365 |
1.20
|
1.22
|
2.10
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč ponudile sledeće granice za golove timova: Vojvodina — 1,5 gola, Radnički Kragujevac — 1 gol.
Golovi Vojvodine
Golovi Vojvodine: kvota na manje od 0,5 gola je 5,90, a na više od 0,5 gola 1,08; na manje od 1 gola 4,15, a na više od 1 gola 1,17. Na granici od 1,5 gola kvota na manje od 1,5 gola je 2,13, a na više od 1,5 gola 1,63; na granici od 2 gola kvota na manje od 2 gola je 1,62, a na više od 2 gola 2,15.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,90 | 0,5 | 1,08 |
| 4,15 | 1 | 1,17 |
| 2,13 | 1,5 | 1,63 |
| 1,62 | 2 | 2,15 |
Golovi Radničkog Kragujevac
Golovi Radničkog Kragujevac: kvota na manje od 0,5 gola je 2,65, a na više od 0,5 gola 1,42. Kvota na manje od 1 gola je 1,72, a na više od 1 gola 2,00; na granici od 1,5 gola kvota na manje od 1,5 gola je 1,33, a na više od 1,5 gola 3,05.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,65 | 0,5 | 1,42 |
| 1,72 | 1 | 2,00 |
| 1,33 | 1,5 | 3,05 |


















