Pregled kvota
Liverpul je favorit: kvota na P1 je oko 1,50, na nerešeno 4,70, a na P2 6,00. Za ukupno više od 2,5 gola kvota je 1,50, a za ukupno manje od 2,5 gola 2,50. Hendikep F1(-1,5) ima kvotu 2,20, a F2(+1,5) 1,63; za hendikep 0 kvota na F1(0) je 1,17, a na F2(0) 4,15.
Zašto je Liverpul favorit
Kladionice pobedu Liverpula nude sa kvotom 1,50, nerešeno sa 4,70, a pobedu Viljareala sa 6,00.
Liverpul ima prednost u udarcima na svom terenu u Ligi šampiona: imao je više udaraca od protivnika u svih poslednjih 10 domaćih mečeva u tom takmičenju.
Viljareal često gubi u gostima u Ligi šampiona: poražen je u 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva.
Liverpul je ispred rivala na tabeli: sa 6 bodova zauzima peto mesto, dok je Viljareal sa 3 boda na 14. poziciji.
Forma i sastav Liverpula
Liverpul u meč ulazi posle pobeda nad Brentfordom (2:1) u prvenstvu i LASK-om (6:3) u evropskom takmičenju. Po ukupnom broju golova na svojim utakmicama drugi je u tekućoj evropskoj sezoni, sa prosečno 6 golova po meču.
Na Enfildu Liverpul beleži stabilne rezultate: u poslednjih 10 domaćih mečeva Lige šampiona nijednom nije imao manje udaraca od protivnika, dok su njegovi rivali pravili manje od 11,5 faulova.
Važne brojke:
Liverpul nije imao manje kornera od protivnika u poslednjih 10 domaćih mečeva Lige šampiona.
Liverpul je imao više od 13,5 udaraca u 9 od poslednjih 10 domaćih mečeva Lige šampiona.
Liverpul je dobio manje od 2,5 žutih kartona u 9 od poslednjih 10 domaćih mečeva Lige šampiona.
Očekivani sastav: Alison, Ronald Arauho, Žeremi Žake, Virdžil van Dajk, Miloš Kerkez, Rajan Gravenberh, Aleksis Mekalister, Viktor Munjoz, Florijan Virc, Bredli Barkola, Luis Kumas.
Za Liverpul neće igrati Konor Bredli i Hugo Ekitike. Nastup Kodija Gakpa je pod znakom pitanja, dok su se Aleksander Isak i Dominik Sobošlai već vratili u sastav.
Forma i sastav Viljareala
Viljareal je u prethodnim mečevima pobedio Napoli (3:1) u Ligi šampiona i odigrao nerešeno sa Elčeom (0:0) u La Ligi. Protivnici španskog kluba prave u proseku 15 prekršaja po utakmici, što je treći najveći prosek u Ligi šampiona.
Viljareal u gostima u evropskom takmičenju beleži skroman broj udaraca i kornera: u 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva Lige šampiona imao je manje od 13,5 udaraca i manje od 4,5 kornera.
Važne brojke:
Viljareal nije imao više kornera od protivnika u 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva Lige šampiona.
Ukupno je bilo manje od 4,5 žutih kartona u 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva Viljareala u Ligi šampiona.
Protivnici Viljareala imali su više od 12,5 udaraca u 8 od poslednjih 10 njegovih gostujućih mečeva u Ligi šampiona.
Očekivani sastav (4-4-2): Peter Gulači, Huan Fojt, Logan Kosta, Sergi Cardona, Aleks Frimen, Santi Komesanja, Masija, Ilijas Ahomaš, Tanitoluva Oluvaseji, Ajose Peres, Alberto Moleiro.
Šanse timova
Kvota na P1 je 1,50, kvota bez marže 1,57, a verovatnoća 63,7%. Nerešeno se nudi sa kvotom 4,70, uz kvotu bez marže 4,92 i verovatnoću 20,3%; za P2 te vrednosti su 6,00, 6,28 i 15,9%.
Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
Pobeda Liverpula | 1,50 | 1,57 | 63,7% |
Nerešeno | 4,70 | 4,92 | 20,3% |
Pobeda Viljareala | 6,00 | 6,28 | 15,9% |
Prognoza na ukupan broj golova
Za ukupno više od 2,5 gola kvota je 1,50, a za ukupno manje od 2,5 gola 2,50. Kod granice od 3,5 gola kvota na ukupno manje je niža: 1,65 naspram 2,20 za ukupno više.
Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
2,5 | 2,50 | 1,50 |
3,5 | 1,65 | 2,20 |
Prognoza na hendikep
Hendikep F1(-1,5) nudi se sa kvotom 2,20, a F2(+1,5) sa 1,63. Za granicu 1 kvota na F1(-1) je 1,75, a na F2(+1) 2,10. Kod hendikepa 0 kvota na F1(0) iznosi 1,17, a na F2(0) 4,15.
Domaćini | Hendikep | Gosti |
2,20 | -1,5 | — |
— | +1,5 | 1,63 |
1,75 | -1 | — |
— | +1 | 2,10 |
1,17 | 0 | 4,15 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Kvota na „oba tima daju gol - GG“ iznosi 1,60 i niža je od kvote 2,25 za „oba tima daju gol - NG“, što znači da se očekuje da bar jedan od rivala neće postići gol.
Oba tima daju gol | Kvota |
GG | 1,60 |
NG | 2,25 |
Prognoza na duplu šansu
Kvote na duplu šansu 1X i 12 iznose 1,13 i 1,19, a na X2 2,60.
1X | 12 | X2 |
1,13 | 1,19 | 2,60 |
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: Liverpul 2 gola, Viljareal 1 gol.
Golovi Liverpula
Golovi Liverpula: kvota na manje od 0,5 gola je 7,50, a na više od 0,5 gola 1,05; za granicu od 1,5 gola kvote su 2,65 i 1,45. Za granicu od 2 gola kvota na manje je 1,97, a na više 1,77; za 2,5 gola kvota na manje iznosi 1,55, a na više 2,35.
Manje | Golovi tima | Više |
7,50 | 0,5 | 1,05 |
2,65 | 1,5 | 1,45 |
1,97 | 2 | 1,77 |
1,55 | 2,5 | 2,35 |
Golovi Viljareala
Golovi Viljareala: kvota na manje od 0,5 gola je 2,55, a na više od 0,5 gola 1,48. Za granicu od 1 gola kvota na manje je 1,63, naspram 2,20 na više; za granicu od 1,5 gola kvote su 1,30 i 3,20.
Manje | Golovi tima | Više |
2,55 | 0,5 | 1,48 |
1,63 | 1 | 2,20 |
1,30 | 1,5 | 3,20 |


















