Pregled kvota
Mančester Siti je favorit: kvota na P1 je 1,23, na nerešeno 6,80, a na P2 11,50. Za ukupno više od 2,5 gola kvota je 1,35, a za ukupno manje od 2,5 gola 2,90. Kvota na hendikep 1 (-1,5) je 1,65, a na hendikep 2 (+1,5) 2,25.
Zašto je Mančester Siti favorit
Kladionice nude kvotu 1,23 na pobedu Mančester Sitija, 6,80 na nerešeno i 11,50 na pobedu Ipsvič Tauna.
• Mančester Siti vodi na tabeli Premijer lige posle šest kola, sa maksimalnih 18 bodova.
• Domaćini su drugi najefikasniji tim Premijer lige, sa prosekom od 2,67 golova po meču u prvih šest kola.
• U sezoni 2024/25, kada je Ipsvič poslednji put igrao u Premijer ligi, Mančester Siti ga je ubedljivo pobedio u oba meča: 4:1 kod kuće i 6:0 u gostima.
Forma i sastav Mančester Sitija
Mančester Siti je 14. oktobra kod kuće izgubio od PSŽ-a rezultatom 2:4 u Ligi šampiona, a Erling Holand je postigao oba gola u drugom poluvremenu. U Premijer ligi Mančester Siti je pobedio u svih šest uvodnih mečeva. Holand je sa šest golova najbolji strelac i kluba i cele lige. U predstojećem meču neće igrati Fil Foden, koji izdržava suspenziju od tri utakmice.
- Mančester Siti je postigao najmanje dva gola u 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Premijer ligi.
- Mančester Siti je u svakom od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Premijer ligi dozvolio protivnicima najviše pet kornera.
- Mančester Siti je napravio manje od 11,5 faulova u 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Premijer ligi.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Đanluiđi Donaruma, Mateuš Nuneš, Ruben Dijaš, Mark Gei, Niko O'Rajli, Eliot Anderson, Enco Fernandes, Rajan Šerki, Iliman Ndiaje, Antoan Semenjo, Erling Holand
Neće igrati: Fil Foden (suspendovan)
Forma i sastav Ipsviča
Ipsvič je u prethodnom kolu Premijer lige kod kuće pobedio Fulam rezultatom 2:1. Na Portman roudu ekipa Garija O'Nila osvojila je šest od mogućih devet bodova, dok je u gostima osvojila samo tri. Ipsvič nema povređenih igrača.
- Ipsvič je izveo manje od 4,5 kornera u 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u Premijer ligi.
- Ipsvič je uhvaćen u ofsajdu manje od 2,5 puta u 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u Premijer ligi.
- Na svih poslednjih 10 gostujućih mečeva Ipsviča u Premijer ligi zabeleženo je manje od 4,5 ofsajda.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Kristijan Volton, Abdul Uatara, Dara O'Šej, Isa Diop, Lejf Dejvis, Florentino Luiš, Saša Lukić, Daizen Maeda, Hulio Ensiso, Džejden Filodžin, Emersonn
Šanse timova
Kvota na P1 je 1,23, kvota bez marže 1,29, a verovatnoća 77,6%; za nerešeno te vrednosti su 6,80, 7,12 i 14,0%. Kvota na P2 je 11,50, kvota bez marže 12,04, a verovatnoća 8,3%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Mančester Sitija | 1,23 | 1,29 | 77,6% |
| Nerešeno | 6,80 | 7,12 | 14,0% |
| Pobeda Ipsviča | 11,50 | 12,04 | 8,3% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota na ukupno više od 2,5 gola je 1,35, a na ukupno manje od 2,5 gola 2,90. Na granici od 3,5 gola kvote su gotovo jednake: 1,87 na ukupno manje od 3,5 gola i 1,93 na ukupno više od 3,5 gola.
| Granica golova | Manje golova | Više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,90 | 1,35 |
| 3,5 | 1,87 | 1,93 |
Prognoza na hendikep
Kvota na hendikep 1 (-1,5) je 1,65, a na hendikep 2 (+1,5) 2,25. Na granici od 1 gola kvota na hendikep 1 (-1) je 1,30, a na hendikep 2 (+1) 3,20; za hendikep 1 (0) kvota je 1,05, a za hendikep 2 (0) 7,30.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,65 | -1,5 | |
| +1,5 | 2,25 | |
| 1,30 | -1 | |
| +1 | 3,20 | |
| 1,05 | 0 | 7,30 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota 1,80 na „oba tima daju gol - GG“ nešto je niža od kvote 1,95 na „oba tima daju gol - NG“, što znači da se golovi oba tima smatraju nešto verovatnijim ishodom.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,80 |
| NG | 1,95 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.06
|
1.14
|
4.02
|
| MaxBet |
1.04
|
1.10
|
3.95
|
| Vivatbet |
1.06
|
1.14
|
4.02
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile granice za golove timova: 2,5 gola za Mančester Siti i 0,5 gola za Ipsvič.
Golovi Mančester Sitija
Za golove Mančester Sitija kvota na ukupno više od 2 gola iznosi 1,38 i niža je od kvote 2,80 na ukupno manje od 2 gola. Na granici od 2,5 gola kvota na više od 2,5 gola je 1,78, nešto niža od kvote 1,98 na manje od 2,5 gola. Na granici od 3 gola kvota na manje od 3 gola je 1,60, a na više od 3 gola 2,25.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,80 | 2 | 1,38 |
| 1,98 | 2,5 | 1,78 |
| 1,60 | 3 | 2,25 |
Golovi Ipsviča
Za golove Ipsviča kvota na ukupno više od 0,5 gola je 1,72 i niža je od kvote 2,05 na ukupno manje od 0,5 gola. Na granici od 1 gola kvota na manje od 1 gola je 1,33, a na više od 1 gola 3,00. Na granici od 1,5 gola razlika u kvotama je veća: 1,16 na manje od 1,5 gola i 4,30 na više od 1,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,05 | 0,5 | 1,72 |
| 1,33 | 1 | 3,00 |
| 1,16 | 1,5 | 4,30 |
Ko će suditi meč
Faraj Halam (Engleska)
Utakmice – 32 (Premijer liga i Čempionšip, 2025/26–2026/27);
Faulovi u proseku po utakmici – 21;
Žuti kartoni u proseku po utakmici (uključujući druge žute) – 3,5;
Utakmice s crvenim kartonom – 0 od 32;
Utakmice s penalom – 3 od 32.

















