Pregled kvota
Sanderlend je favorit: kvota na njegovu pobedu (P2) iznosi 1,37, na nerešeno 5,40, a na pobedu Torenzea (P1) 7,40. Za ukupno više od 2,5 gola kvota je 1,51, a za ukupno manje od 2,5 gola 2,41. Kvota na hendikep Torenzea (+1,5) iznosi 1,75, a na hendikep Sanderlenda (+1,5) 2,00: tržište nešto bolje ocenjuje opciju sa domaćinima.
Zašto je Sanderlend favorit
Kladionice nude kvotu 1,37 na pobedu Sanderlenda, dok je kvota na pobedu Torenzea 7,40. Kvota na nerešeno iznosi 5,40.
• Engleski klub igra u kvalitetnijem prvenstvu i nastup u Ligi Evrope počeo je pobedom bez primljenog gola.
• Torenze igra u drugom rangu portugalskog prvenstva, koje je slabije od engleskog, i posle sedam kola zauzima 15. mesto.
Forma i sastav Torenzea
U prvom kolu Lige Evrope Torenze je pobedio Lilestrem 2:1, postigavši po gol pre i posle odmora. Ipak, norveško prvenstvo ocenjuje se kao slabije od portugalskog, pa ta pobeda nije bila izuzetan podvig, iako je bila neočekivana. Posle reprezentativne pauze ekipa iz Toriš-Vedraža odigrala je samo jedan prvenstveni meč i izgubila od Tondele 0:1.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Torenzea kod kuće, u svim takmičenjima, protivnici su uputili manje od 4,5 udaraca u okvir gola.
- Na 9 od poslednjih 10 mečeva Torenzea kod kuće pokazano je manje od 6,5 žutih kartona.
- Na 8 od poslednjih 10 mečeva Torenzea u svim takmičenjima izvedeno je ukupno manje od 11,5 kornera.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Adrijel, David Brunu, Havi Vaskes, Mohamed Ali Dijadije, Volnej, Amine Oudrhiri, Alehandro Alfaro, Dani Žan, Manu Poso, Horhe Agire, Malik Abubakari
Van tima: Nua Jata (suspendovan)
Forma i sastav Sanderlenda
Sanderlend je ligašku fazu Lige Evrope počeo pobedom bez primljenog gola protiv AZ Alkmara (1:0): Robin Rufs i saigrači nisu dozvolili gostima da iskoriste nijednu od tri prilike za gol. U gostima Sanderlend često igra opreznije: na 8 od poslednjih 10 gostovanja izvedeno je manje od 10,5 kornera, a njegovi protivnici su u 8 od 10 slučajeva napravili više od 10,5 faulova.
- Na 9 od poslednjih 10 utakmica Sanderlenda u svim takmičenjima postignuto je ukupno manje od 3,5 gola.
- Sanderlend je postigao manje od 1,5 gola u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
- Na 8 od poslednjih 10 mečeva Sanderlenda napravljeno je više od 21,5 faula.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Robin Rufs, Nordi Mukiele, Trej Hjum, Kevin Danso, Omar Alderete, Reinildo Mandava, Granit Džaka, Noa Sadiki, Enco Le Fe, Nilson Angulo, Vilson Izidor
Van tima: Den Balard, Brajan Brobi, Romen Mandl, Habib Dijara (povređeni)
Šanse timova
Prosečna kvota na pobedu Sanderlenda (P2) iznosi 1,37; kvota bez marže je 1,44, a verovatnoća 69,5%. Za nerešeno vrednosti su 5,40, 5,67 i 17,6%, a za pobedu Torenzea (P1) 7,40, 7,77 i 12,9%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Torenzea | 7,40 | 7,77 | 12,9% |
| Nerešeno | 5,40 | 5,67 | 17,6% |
| Pobeda Sanderlenda | 1,37 | 1,44 | 69,5% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,51 ocenjuje se kao verovatnije od ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,41. Na granici od 2 gola kvota na ukupno više od 2 gola iznosi 1,21, naspram 3,85 za ukupno manje od 2 gola. Na granici od 3,5 gola, ukupno manje od 3,5 gola sa kvotom 1,58 ocenjuje se kao verovatnije od ukupno više od 3,5 gola sa kvotom 2,26.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,41 | 1,51 |
| 2 | 3,85 | 1,21 |
| 3,5 | 1,58 | 2,26 |
Prognoza na hendikep
Za hendikep od 1,5 gola kvota na hendikep domaćina (+1,5) iznosi 1,75, a na hendikep gostiju (+1,5) 2,00. Kod hendikepa od 1 gola niža je kvota na hendikep gostiju (+1) — 1,57, naspram 2,28 za hendikep domaćina (+1).
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,75 | +1,5 | 2,00 |
| 2,28 | +1 | 1,57 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
2.96
|
1.19
|
1.11
|
| MaxBet |
2.75
|
1.12
|
1.07
|
| Vivatbet |
2.96
|
1.19
|
1.11
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile granicu od 0,5 gola za Torenze i 2 gola za Sanderlend.
Golovi Torenzea
Golovi Torenzea: na granici od 0,5 gola kvota na to da će Torenze dati više od 0,5 gola iznosi 1,59, naspram 2,24 za manje od 0,5 gola. Na granici od 1 gola manje od 1 gola sa kvotom 1,53 ocenjuje se kao verovatnije od više od 1 gola sa kvotom 2,37. Na granici od 1,5 gola kvota na manje od 1,5 gola iznosi 1,23, naspram 3,65 za više od 1,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,24 | 0,5 | 1,59 |
| 1,53 | 1 | 2,37 |
| 1,23 | 1,5 | 3,65 |
Golovi Sanderlenda
Golovi Sanderlenda: kvota na to da će Sanderlend dati više od 0,5 gola iznosi 1,07, naspram 6,20 za manje od 0,5 gola. Na granici od 1,5 gola kvota na više od 1,5 gola iznosi 1,40, naspram 2,73 za manje od 1,5 gola; na granici od 2 gola kvota na više od 2 gola je 1,70, a na manje od 2 gola 2,05. Na granici od 2,5 gola manje od 2,5 gola sa kvotom 1,60 ocenjuje se kao verovatnije od više od 2,5 gola sa kvotom 2,22.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 6,20 | 0,5 | 1,07 |
| 2,73 | 1,5 | 1,40 |
| 2,05 | 2 | 1,70 |
| 1,60 | 2,5 | 2,22 |

















