Pregled kvota
Porto je favorit: kvota na P1 je oko 1,65, dok su kvote na nerešeno i P2 po 4,60. U glavnoj ponudi za ukupan broj golova kvota na više od 2,5 gola iznosi 1,55 i niža je od kvote na manje od 2,5 gola, koja iznosi 2,35. Za hendikep (0) kvota na H1(0) iznosi 1,28, a na H2(0) 3,35.
Zašto je Porto favorit
Kvota na pobedu Porta iznosi 1,65, dok se nerešeno i pobeda PSV-a nude sa kvotom 4,60.
- PSV dolazi posle poraza od ADO Den Haga (1:2), a zbog povreda ima manje napadača na raspolaganju.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica Porta kod kuće u Ligi šampiona ukupan broj udaraca u okvir gola bio je veći od 8,5.
Forma i sastav Porta
Porto je u prethodnom kolu Lige šampiona izgubio od Betisa rezultatom 2:3, pošto je zbog penala u 84. minutu ostao bez nerešenog ishoda.
Posle dva meča Porto je na 30. mestu tabele Lige šampiona, bez osvojenih bodova.
Sa 1 golom po utakmici u Ligi šampiona, Porto je treći od dna po tom učinku.
- Porto je postigao najmanje dva gola u 9 od poslednjih 10 utakmica u svim takmičenjima.
- U poslednjih 10 utakmica Porta u svim takmičenjima postignuta su najmanje dva gola.
- Porto je napravio manje od 12,5 prekršaja u 9 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Ligi šampiona.
Očekivani sastav (4-3-3): Diogo Košta, Martim Fernandeš, Pablo Rosario, Jakub Kivjor, Fransisko Moura, Viktor Froholt, Alan Varela, Gabri Veiga, Borha Sains, Andre Silva, Pepe.
Forma i sastav PSV-a
Peter Boš je priznao da odsustvo klasičnog centarfora otežava PSV-u da obezbedi prisustvo igrača u protivničkom kaznenom prostoru. PSV je na 26. mestu tabele ligaške faze, sa jednim bodom iz prva dva kola.
PSV nijednom nije imao više udaraca u okvir gola od protivnika u poslednjih 10 gostovanja u Ligi šampiona.
- Protivnici PSV-a postigli su najviše jedan gol u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
- PSV je napravio manje od 12,5 prekršaja u poslednjih 10 gostovanja u Ligi šampiona.
- U 9 od poslednjih 10 utakmica PSV-a u svim takmičenjima postignuta su najmanje dva gola.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Matej Kovarž, Sergino Dest, Lutsharel Gertrejda, Armando Obispo, Filip Kostić, Mauro Žunior, Kodai Sano, Denis Man, Gus Til, Ajoni Santos, Sven Mejnans.
Jerdi Šauten će propustiti meč zbog povrede. Nastup Gusa Tila je pod znakom pitanja zbog povrede glave.
Šanse timova
Kvota na P1 iznosi 1,65; procena bez marže je 1,72, odnosno 58,2%. Nerešeno i P2 imaju istu kvotu od 4,60, uz procenu bez marže od 4,79 i verovatnoću od po 20,9%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Porta | 1,65 | 1,72 | 58,2% |
| Nerešeno | 4,60 | 4,79 | 20,9% |
| Pobeda PSV-a | 4,60 | 4,79 | 20,9% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,55, naspram 2,35 na ukupno manje od 2,5 gola, što ukazuje na očekivanje najmanje tri gola. Na granici od 3,5 gola odnos je obrnut: kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,60, a na ukupno više od 3,5 gola 2,35.
| Granica golova | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,35 | 1,55 |
| 3,5 | 1,60 | 2,35 |
Prognoza na hendikep
H1(-1,5) ima kvotu 2,55, a H2(-1,5) 7,50. Za hendikep (+1,5) kvota na H1(+1,5) niža je i iznosi 1,05, naspram 1,48 na H2(+1,5). Kvota na H1(-1) je 2,03, a na H2(-1) 6,50; na H1(+1) je 1,06, a na H2(+1) 1,80. Za hendikep (0) kvota na H1(0) iznosi 1,28, a na H2(0) 3,35.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,55 | -1,5 | 7,50 |
| 1,05 | +1,5 | 1,48 |
| 2,03 | -1 | 6,50 |
| 1,06 | +1 | 1,80 |
| 1,28 | 0 | 3,35 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota na „oba tima daju gol - GG“ iznosi 1,60. Kvota na „oba tima daju gol - NG“, što znači da najmanje jedan tim neće postići gol, iznosi 2,25. Kvote ukazuju na veću verovatnoću da će oba tima postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,60 |
| NG | 2,25 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.23
|
1.24
|
2.27
|
| MaxBet |
1.20
|
1.20
|
1.95
|
| Vivatbet |
1.23
|
1.24
|
2.27
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice za ovaj meč nude sledeće granice za golove timova: Porto 2 gola, PSV 1 gol.
Golovi Porta
Golovi Porta: kvota na više od 0,5 gola iznosi 1,08, naspram 6,00 na manje od 0,5 gola; na više od 1,5 gola kvota je 1,60, naspram 2,25 na manje od 1,5 gola. Za granicu od 2 gola kvota na manje od 2 gola iznosi 1,73, a na više od 2 gola 2,05; za granicu od 2,5 gola kvota na manje od 2,5 gola iznosi 1,45, naspram 2,65 na više od 2,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 6,00 | 0,5 | 1,08 |
| 2,25 | 1,5 | 1,60 |
| 1,73 | 2 | 2,05 |
| 1,45 | 2,5 | 2,65 |
Golovi PSV-a
Golovi PSV-a: kvota na više od 0,5 gola iznosi 1,42, naspram 2,65 na manje od 0,5 gola. Za granicu od 1 gola kvota na manje od 1 gola iznosi 1,75, a na više od 1 gola 2,00; za granicu od 1,5 gola kvota na manje od 1,5 gola iznosi 1,35, naspram 2,90 na više od 1,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,65 | 0,5 | 1,42 |
| 1,75 | 1 | 2,00 |
| 1,35 | 1,5 | 2,90 |


















