Pregled kvota
Roma je favorit: kvota na njenu pobedu (P1) iznosi približno 1,16, dok su nerešeno i pobeda Slovana (P2) ocenjeni kvotama 8,20 i 14,00. Na osnovnoj liniji kvota na ukupno više od 2,5 gola niža je od kvote na ukupno manje od 2,5 gola: 1,29 prema 3,25.
Zašto je Roma favorit
Roma u meč ulazi kao favorit: kvota na pobedu rimskog kluba iznosi 1,16 (81,7% verovatnoće bez uračunate marže), dok je kvota na nerešeno 8,20, a na pobedu Slovana 14,00.
- Roma redovno napada na svom terenu u evropskim takmičenjima: u 9 od poslednjih 10 mečeva Lige šampiona kod kuće imala je više od 12,5 udaraca, uključujući blokirane.
- Slovan retko ima više udaraca u okvir gola od protivnika na gostovanjima u evropskim takmičenjima: u 9 od poslednjih 10 gostujućih utakmica Lige šampiona nije nadmašio rivala po tom pokazatelju.
Forma i sastav Rome
Roma je u poslednjem meču italijanskog prvenstva pobedila Đenovu bez primljenog gola, rezultatom 2:0. Na Olimpiku u evropskim takmičenjima rimski klub redovno šutira u okvir protivničkog gola: imao je više od 4,5 takvih udaraca u 9 od poslednjih 10 mečeva Lige šampiona.
- Na utakmicama Rome kod kuće u Ligi šampiona ukupno više od 8,5 udaraca u okvir gola zabeleženo je u 9 od poslednjih 10 mečeva.
- Roma je izvela više od 4,5 kornera u 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u Ligi šampiona.
- Na utakmicama Rome u svim takmičenjima ukupno manje od 4,5 gola zabeleženo je u 9 od poslednjih 10 mečeva.
Očekivani sastav (3-4-2-1): Pjerluiđi Golini, Đanluka Mančini, Evan Ndika, Mario Ermoso, Naul Molina, Marten de Ron, Kuadio Kone, Vesli Fransa, Paulo Dibala, Matijas Sule, Donijel Malen.
Forma i sastav Slovana
Slovan je u slovačkom prvenstvu pobedio Spartak Trnavu, ali je u evropskom takmičenju izgubio od Štutgarta rezultatom 0:3. Protiv nemačkog kluba izveo je samo jedan korner, a na gostovanjima u evropskim takmičenjima imao je manje od 11,5 udaraca u 9 od 10 mečeva.
- Na utakmicama Slovana u Ligi šampiona ukupno manje od 3,5 gola zabeleženo je u 9 od poslednjih 10 mečeva.
- Slovan nije imao više kornera od protivnika ni u jednom od poslednjih 10 gostujućih mečeva u Ligi šampiona.
- Slovan je imao manje od 1,5 ofsajda u poslednjih 10 mečeva Lige šampiona.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Dominik Takač, Sezar Blekman, Kenan Bajrić, Svetozar Marković, Sandro Kruz, Alen Mustafić, Peter Pokorni, Tigran Barseghyan, Kristijan Martines, Sulejman Kamara, Andraž Šporar.
Šanse timova
Kvota na pobedu Rome iznosi 1,16; kvota bez marže je 1,22, uz verovatnoću od 81,7%. Kvota na nerešeno iznosi 8,20, kvota bez marže 8,65, a verovatnoća 11,6%. Za pobedu Slovana odgovarajuće vrednosti su 14,00, 14,78 i 6,8%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Rome | 1,16 | 1,22 | 81,7% |
| Nerešeno | 8,20 | 8,65 | 11,6% |
| Pobeda Slovana | 14,00 | 14,78 | 6,8% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 3,25, a na ukupno više od 2,5 gola 1,29. Na liniji od 2 gola razlika između kvota na ukupno više od 2 i ukupno manje od 2 gola još je veća: 1,10 prema 5,40. Kvote na ukupno manje od 3,5 i ukupno više od 3,5 gola bliže su jedna drugoj: 1,99 i 1,76.
| Linija | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 3,25 | 1,29 |
| 2 | 5,40 | 1,10 |
| 3,5 | 1,99 | 1,76 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.03
|
1.11
|
5.30
|
| MaxBet | — |
1.04
|
4.80
|
| Vivatbet |
1.03
|
1.11
|
5.30
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovu utakmicu postavile sledeće linije za golove timova: Roma 3 gola, Slovan 0,5 gola.
Golovi Rome
Za opkladu da će Roma dati manje od 2,5 gola kvota je 2,24, a za više od 2,5 gola 1,59. Na liniji od 3 gola kvote su gotovo jednake: manje od 3 gola 1,80, više od 3 gola 1,95. Na liniji od 3,5 gola kvota na manje od 3,5 gola niža je od kvote na više od 3,5 gola: 1,50 prema 2,43.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,24 | 2,5 | 1,59 |
| 1,80 | 3 | 1,95 |
| 1,50 | 3,5 | 2,43 |
Golovi Slovana
Za opkladu da će Slovan dati manje od 0,5 gola kvota iznosi 1,97, a za više od 0,5 gola 1,77. Manje od 1,5 gola ocenjuje se kvotom 1,16, naspram 4,40 za više od 1,5 gola; na liniji od 2,5 gola odgovarajuće kvote su 1,01 i 9,10.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 1,97 | 0,5 | 1,77 |
| 1,16 | 1,5 | 4,40 |
| 1,01 | 2,5 | 9,10 |


















