Pregled kvota
Lil je favorit u 1X2: P2 je sa kvotom 2,15, dok su P1 i nerešeno procenjeni na približno 3,50 i 3,40. Za osnovni total, ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 1,80 verovatnije je od ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 2,02. U glavnom hendikepu, F2(0) sa kvotom 1,55 deluje verovatnije od F1(0) sa kvotom 2,45.
Zašto je Lil favorit meča
Kladionice prednost daju gostima: pobeda Lila nudi se sa kvotom 2,15, dok je uspeh Tuluza procenjen na 3,50, a nerešeno na 3,40.
- Lil je pod vođstvom Davidea Anćelotija počeo prvenstvo bez poraza i učvrstio se na 3. mestu sa 4 boda posle dva kola.
- Tuluz još nije pobedio u novoj sezoni, a jedini meč kod kuće izgubio je od Liona rezultatom 0:2.
Forma i sastav Tuluza
Početak sezone za Tuluz nije bio lak: posle poraza od Liona kod kuće, tim je u gostima odigrao 2:2 sa Brestom, vodio tokom meča, ali je primio gol u nadoknadi vremena.
Od promena u sastavu, novajlija Tomas Jorgensen brzo je ušao u startnu postavu i učvrstio se u napadačkoj grupi. Tim i dalje traži ravnotežu u napadu, uz učinak od 2,0 šuta u okvir gola po meču.
Važne brojke:
- U 9 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Ligi 1, Tuluz je napravio najmanje 12 faulova.
- U 9 od poslednjih 10 domaćih prvenstvenih utakmica, protivnici Tuluza dobili su najmanje 2 žuta kartona.
- U 8 od poslednjih 10 domaćih mečeva Tuluza u Ligi 1 dosuđeno je najmanje 25 faulova.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Gijom Rest — Krist Tape — Rasmus Nikolajsen — Mark Mekenzi — Ismail Dijalo — Aleksis Vosa — Kristian Kaseres mlađi — Jan Gboho — Tomas Jorgensen — Hulijan Vinjolo — Džejson Rasel-Rou
Pred početak sezone tim je napustio standardni levi bek Dajan Metali, koji je prešao u Sunderland.
Forma i sastav Lila
Lil je prvenstvo počeo gostujućom pobedom nad Anžeom (2:0) zahvaljujući golovima Olivijea Žirua i Tijaga Santosa, a zatim je odigrao 2:2 sa PSŽ-om, ispustivši prednost u samoj završnici.
Gostovanje u Tuluzu prethodi startu kluba u Ligi šampiona, pa stručni štab mora da obrati pažnju na raspodelu opterećenja igrača pred evropske mečeve.
Važne brojke:
- U 10 od poslednjih 10 gostujućih mečeva Lige 1, Lil je napravio najviše 13 faulova.
- U 9 od poslednjih 10 gostujućih prvenstvenih utakmica, protivnici Lila uputili su najviše 4 šuta u okvir gola.
- U 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva Lige 1, protivnici Lila postigli su najviše jedan gol.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Berke Ozer — Romen Pero — Aleksandro — Natan Ngaj — Tijago Santos — Nabil Bentaleb — Benžamen Andre — Feliks Koreja — Hakon Haraldson — Etan Mbape — Olivije Žiru
Lil ima suspendovanog Matijasa Fernandesa-Parda i povređenog Hamzu Igamana.
Šanse timova
Prema proceni bez marže, P2 ima verovatnoću od 44,5% pri kvoti 2,15 i fer kvoti 2,25. Nerešeno je procenjeno na 28,1%: 3,40 naspram 3,55 po proceni bez marže. Na P1 otpada 27,3%, uz kvote 3,50 i 3,66.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Tuluza | 3,50 | 3,66 | 27,3% |
| Nerešeno | 3,40 | 3,55 | 28,1% |
| Pobeda Lila | 2,15 | 2,25 | 44,5% |
Prognoza na ukupan broj golova
Za ukupno manje od 2,5 gola nudi se 1,80, a za ukupno više od 2,5 gola 2,02, što ukazuje na scenario sa manjim brojem golova. Na granici od 3,5 razlika je izraženija: ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,30, a ukupno više od 3,5 gola 3,20.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 1,80 | 2,02 |
| 3,5 | 1,30 | 3,20 |
Prognoza na hendikep
F2(-1,5) sa kvotom 3,85 procenjen je više od F1(-1,5) sa kvotom 6,50. Na hendikepu 1,5 kvote su niže za F2(+1,5) — 1,06 naspram 1,22 za F1(+1,5). F2(-1) je sa kvotom 3,10, F1(-1) sa 5,70; na granici 1 dostupne su kvote 1,09 za F2(+1) i 1,32 za F1(+1). Kod hendikepa 0 prednost ima F2(0) sa kvotom 1,55 naspram 2,45 za F1(0).
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 6,50 | -1,5 | 3,85 |
| 1,22 | +1,5 | 1,06 |
| 5,70 | -1 | 3,10 |
| 1,32 | +1 | 1,09 |
| 2,45 | 0 | 1,55 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada „oba tima daju gol - GG“ ima kvotu 1,78, a „oba tima daju gol - NG“ 1,98: tržište nešto češće očekuje golove oba tima, iako druga opcija podrazumeva da najmanje jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,78 |
| NG | 1,98 |
Prognoza na duplu šansu
Najniža kvota je na X2 — 1,33, nešto viša je na 12 — 1,35, dok se 1X nudi sa kvotom 1,72. To ukazuje na ishod bez pobede Tuluza.
| 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|
| 1,72 | 1,35 | 1,33 |
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice su postavile sledeće golovne granice timova: Tuluz — 1 gol, Lil — 1,5 gola.
Golovi Tuluza
Za Tuluz, ukupno više od 0,5 gola sa kvotom 1,40 znatno je verovatnije od ukupno manje od 0,5 gola sa kvotom 2,70. Na granici 1 kvote su gotovo jednake: ukupno manje od 1 gola sa kvotom 1,85 i ukupno više od 1 gola sa kvotom 1,90. Za granicu 1,5 niža je kvota na ukupno manje od 1,5 gola — 1,35 naspram 2,95 za ukupno više od 1,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,70 | 0,5 | 1,40 |
| 1,85 | 1 | 1,90 |
| 1,35 | 1,5 | 2,95 |
Golovi Lila
Za Lil, ukupno više od 0,5 gola sa kvotom 1,20 verovatnije je od ukupno manje od 0,5 gola sa kvotom 3,95, a ukupno više od 1 gola sa kvotom 1,45 od ukupno manje od 1 gola sa kvotom 2,65. Na granici 1,5 niža je kvota na ukupno manje od 1,5 gola — 1,65 naspram 2,15 za ukupno više od 1,5 gola. Za granicu 2, ukupno manje od 2 gola iznosi 1,25, a ukupno više od 2 gola 3,50.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,95 | 0,5 | 1,20 |
| 2,65 | 1 | 1,45 |
| 1,65 | 1,5 | 2,15 |
| 1,25 | 2 | 3,50 |
Ko će suditi meč
Matje Vernis (Francuska)
Mečevi – 16 (Liga 1, 2025/26–2026/27);
Faulovi u proseku po meču – 28;
Žuti kartoni u proseku po meču (uključujući druge) – 4,1;
Mečevi sa crvenim kartonima – 5 od 16;
Mečevi sa penalima – 5 od 16.














