Pregled kvota
Viljareal je favorit: kvota na P1 je 1,43, na nerešeno 5,00, a na P2 6,70. Za ukupno više od 2,5 gola kvota je 1,47, a za ukupno manje od 2,5 gola 2,60; za hendikep F1(0) kvota je 1,14, a za F2(0) 4,60.
Zašto je Viljareal favorit
Kladionice daju prednost domaćinima: kvota na pobedu Viljareala je 1,43, na nerešeno 5,00, a na pobedu Elčea 6,70.
- Viljareal je pobedio u tri od poslednja četiri meča u svim takmičenjima.
- Elče je primio 17 golova u osam mečeva La Lige; više golova primile su samo ekipe Osasune (18) i Rasinga (23).
- Viljareal je izgubio od Elčea samo dva puta u poslednjih 14 međusobnih susreta.
Forma i sastav Viljareala
Posle tri uzastopna poraza u La Ligi, Viljareal je pobedio u tri od poslednja četiri meča. U tom periodu izgubio je samo od Reala (0:1), a savladao je Napoli u Ligi šampiona (3:1).
- Viljareal je dao više od 1,5 gola u 9 od poslednjih 10 mečeva La Lige kod kuće.
- Viljareal je izveo više od 4,5 kornera u 8 od poslednjih 10 mečeva La Lige kod kuće.
- Ukupno je bilo manje od 4,5 žutih kartona u 8 od poslednjih 10 mečeva Viljareala kod kuće u La Ligi.
Očekivani sastav (4-3-3): Peter Gulači, Aleks Frimen, Pau Navaro, Renato Veiga, Sergi Cardona, Santi Komesanja, Huan Fojt, Pap Geje, Iljas Ahomaš, Ajoze Perez, Alberto Moleiro.
Ne igraju: Tajon Bjukenan i Nikolas Pepe (obojica zbog povrede).
Forma i sastav Elčea
Elče je u osam kola pobedio samo jednom (na gostovanju Espanjolu 3:1), dok je u ostalima tri puta igrao nerešeno i doživeo četiri poraza. U poslednjem kolu Anselmijev tim igrao je nerešeno sa Seltom (0:0), uz dva udarca u okvir gola i 0,78 xG.
- Elče je izveo manje od 4,5 kornera u 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva La Lige.
- Elče je napravio više od 11,5 faulova u 8 od poslednjih 10 mečeva La Lige u gostima.
- Ukupan broj udaraca u okvir gola bio je manji od 9,5 u 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva Elčea u La Ligi.
Očekivani sastav (5-3-2): Matijas Dituro, Ruben Sančez, Havi Morsiljo, Viktor Čust, Roj Revivo, Herman Valera, Mark Aguado, Gonsalo Viljar, Toma Lemar, Tete Morente, Fer Ninjo.
Neće igrati Jago Santjago (povreda), dok je nastup Bube Sangarea pod znakom pitanja.
Šanse timova
Kvota na P1 je 1,43; kvota bez marže je 1,50, a verovatnoća 66,7%. Za nerešeno te vrednosti iznose 5,00, 5,24 i 19,1%, a za P2 iznose 6,70, 7,03 i 14,2%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Viljareal pobeđuje - P1 | 1,43 | 1,50 | 66,7% |
| Nerešeno (X) | 5,00 | 5,24 | 19,1% |
| Elče pobeđuje - P2 | 6,70 | 7,03 | 14,2% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, kvota na ukupno više od 2,5 gola niža je: 1,47 prema 2,60 za ukupno manje od 2,5 gola. Na granici od 3,5 gola, kvota na ukupno manje od 3,5 gola niža je: 1,70 prema 2,15 za ukupno više od 3,5 gola.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,60 | 1,47 |
| 3,5 | 1,70 | 2,15 |
Prognoza na hendikep
Kvota na F2(+1,5) je 1,70, što je niže od kvote 2,13 na F1(-1,5). Na granici od 1 gola kvota na F1(-1) je 1,65, a na F2(+1) 2,20; za hendikep F1(0) kvota je 1,14, a za F2(0) 4,60.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,13 | -1,5 | |
| +1,5 | 1,70 | |
| 1,65 | -1 | |
| +1 | 2,20 | |
| 1,14 | 0 | 4,60 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota na „oba tima daju gol - GG“ je 1,65, a na „oba tima daju gol - NG“ 2,17; kvota za GG je niža.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,65 |
| NG | 2,17 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.14
|
1.22
|
2.75
|
| MaxBet |
1.12
|
1.17
|
2.65
|
| Vivatbet |
1.14
|
1.22
|
2.75
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice su postavile sledeće granice za golove timova: Viljareal 2 gola, Elče 1 gol.
Golovi Viljareala
Golovi Viljareala: kvota na više od 0,5 gola je 1,04, što je niže od 7,80 za manje od 0,5 gola; na više od 1,5 gola kvota je 1,40 prema 2,70 za manje od 1,5 gola. Na granici od 2 gola kvota na više od 2 gola je 1,68, a na manje od 2 gola 2,12; na granici od 2,5 gola kvota na manje od 2,5 gola je 1,63, što je niže od 2,20 za više od 2,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 7,80 | 0,5 | 1,04 |
| 2,70 | 1,5 | 1,40 |
| 2,12 | 2 | 1,68 |
| 1,63 | 2,5 | 2,20 |
Golovi Elčea
Golovi Elčea: kvota na više od 0,5 gola je 1,55 prema 2,40 za manje od 0,5 gola. Na granici od 1 gola kvota na manje od 1 gola niža je: 1,57 prema 2,30 za više od 1 gola; na granici od 1,5 gola kvota na manje od 1,5 gola je 1,28 prema 3,35 za više od 1,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,40 | 0,5 | 1,55 |
| 1,57 | 1 | 2,30 |
| 1,28 | 1,5 | 3,35 |

















