Pregled kvota
Crvena zvezda je favorit: kvota na njenu pobedu je 1,10, na nerešeno 8,00, a na pobedu Mladosti 18,00. Na glavnoj liniji ukupnog broja golova kvota na više od 2,5 gola iznosi 1,30, a na manje od 2,5 gola 3,00.
Zašto je Crvena zvezda favorit meča
Kladionice smatraju Crvenu zvezdu favoritom predstojećeg susreta: kvota na pobedu domaćina je 1,10, na nerešeno 8,00, a na pobedu Mladosti 18,00.
- Timovi su na različitim pozicijama na tabeli: pred 12. kolo Crvena zvezda samostalno vodi sa 31 bodom, dok je Mladost šesta sa 17 bodova.
- Crvena zvezda kod kuće postiže mnogo golova, a prima malo: u proseku daje 3,17 golova po utakmici, što je najbolji učinak u ligi, i prima 0,33 gola.
- Mladost u gostima ima slab učinak u odbrani i prima u proseku 1,5 golova po utakmici.
Forma i sastav Crvene zvezde
Crvena zvezda nastavlja da postiže mnogo golova u prvenstvu: u 11. kolu Superlige pobedila je Radnički 1923 u gostima sa 3:0. Prva je u ligi po prosečnom broju postignutih golova, sa 2,45 po utakmici.
Glavni izazov za domaćine je zgusnut raspored: prvenstveni meč igraju kod kuće samo tri dana posle gostovanja Luganu u evropskom takmičenju.
- Crvena zvezda je postigla najmanje dva gola u poslednjih 6 utakmica kod kuće u Superligi.
- U 5 od poslednjih 6 utakmica Crvene zvezde kod kuće u Superligi postignuto je više od dva gola.
- U 9 od poslednjih 10 utakmica Crvene zvezde kod kuće u Superligi ukupno je bilo više od 7,5 šuteva u okvir gola.
Očekivani sastav: Mateus, Stefan Gudelj, Derik Lukasen, Nakajama, Handel, Gaštarov, Timi Elšnik, Mihailo Ristić, Vasilije Kostov, Mjurijel Čam, Bamba Dijeng.
Forma i sastav Mladosti
Mladost je u prethodnom kolu izgubila kod kuće od OFK Beograda, a da nije postigla gol.
Utakmice Mladosti među najmanje su efikasnim u ligi: sa prosečno 2 gola po meču, klub je pretposlednji po tom pokazatelju. Slab je i učinak ekipe po šutevima u okvir gola u gostima: Mladost u poslednjih 10 gostovanja nijednom nije imala više šuteva u okvir gola od protivnika.
- Na poslednjih 10 gostovanja Mladosti u Superligi protivnici su upućivali više od 13,5 šuteva ka golu.
- Mladost je imala manje šuteva od protivnika na poslednjih 10 gostovanja u Superligi.
- U 5 od poslednjih 6 gostovanja Mladosti u Superligi postignuto je manje od 3,5 gola.
Očekivani sastav: Saša Stamenković, Nikola Andrić, Aleksandar Varjačić, Mihailo Todosijević, Dušan Jovančić, Nikola Ćirković, Branko Jovičić, Vukašin Jovanović, Filip Mladenović, Honi Dž. Uzuegbunam, Vasil Tašovski.
Šanse timova
Procena bez marže daje pobedi Crvene zvezde (P1) verovatnoću od 83,4%, uz prosečnu kvotu 1,10 i poštenu kvotu 1,20. Verovatnoća nerešenog ishoda je 11,5%, uz kvote 8,00 i 8,72, a pobede Mladosti (P2) 5,1%, uz kvote 18,00 i 19,61.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Crvene zvezde | 1,10 | 1,20 | 83,4% |
| Nerešeno | 8,00 | 8,72 | 11,5% |
| Pobeda Mladosti | 18,00 | 19,61 | 5,1% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvota na ukupno više od 2,5 gola je 1,30, a na ukupno manje od 2,5 gola 3,00. Na granici od 2 gola, kvota na više od 2 gola, 1,10, znatno je niža od kvote na manje od 2 gola, 4,90. Na granici od 3,5 gola kvote su gotovo jednake: 1,90 za manje i 1,80 za više.
| Granica golova | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 3,00 | 1,30 |
| 2 | 4,90 | 1,10 |
| 3,5 | 1,90 | 1,80 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.00
|
1.00
|
14.50
|
| MaxBet | — |
1.02
|
7.60
|
| Vivatbet |
1.00
|
1.00
|
14.50
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovu utakmicu kladionice su postavile sledeće granice za golove timova: Crvena zvezda 3,5 gola, Mladost 0,5 gola.
Golovi Crvene zvezde
Golovi Crvene zvezde: kvota na više od 2,5 gola je 1,51, a na manje od 2,5 gola 2,32. Na granici od 3,5 gola niža je kvota na manje, 1,53, nego na više, 2,28, dok su na granici od 4,5 gola te kvote 1,20 za manje i 3,65 za više.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,32 | 2,5 | 1,51 |
| 1,53 | 3,5 | 2,28 |
| 1,20 | 4,5 | 3,65 |
Golovi Mladosti
Golovi Mladosti: kvota na manje od 0,5 gola, 1,63, niža je od kvote na više od 0,5 gola, 2,10. Na granici od 1,5 gola kvota na manje, 1,07, znatno je niža od kvote na više, 5,50.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 1,63 | 0,5 | 2,10 |
| 1,07 | 1,5 | 5,50 |


















