Pregled kvota
Lion je favorit: kvota na P1 je približno 1,67, dok su kvote na nerešeno i P2 4,15 i 4,80. Na glavnoj liniji za ukupan broj golova kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,65 i niža je od kvote 2,20 na ukupno manje od 2,5 gola. Hendikep Liona (-1,5) nudi se sa kvotom 2,65, a hendikep Nice (-1,5) sa kvotom 8,50.
Zašto je Lion favorit
Kladionice daju prednost domaćinima: kvota na pobedu Liona je 1,67, na nerešeno 4,15, a na pobedu Nice 4,80.
- Lion je u gornjem delu tabele Lige 1: posle šest kola zauzima četvrto mesto sa 11 bodova i gol-razlikom 11:4.
- Nica ima nizak xG (1,13, drugi najniži u ligi) i redovno gubi bodove u gostima: nije pobedila u 9 od poslednjih 10 gostovanja u Ligi 1.
Forma i sastav Liona
U poslednjem meču Lige 1 Lion je izgubio u gostima od Lensa (1:2), a gol je postigao tek nakon što je domaćin ostao s igračem manje. Lion kod kuće igra napadački: u 9 od poslednjih 10 domaćih prvenstvenih mečeva imao je više od 3,5 udaraca u okvir gola, dok je ukupan broj kornera bio veći od 8,5.
Odbrana domaćina je pritom među najpouzdanijima u ligi: sa 0,67 primljenih golova po meču, Lion deli poslednje mesto u Ligi 1 po tom pokazatelju.
- U 8 od poslednjih 10 domaćih mečeva Liona u Ligi 1 bilo je manje od 2,5 ofsajda.
- U 8 od poslednjih 10 prvenstvenih utakmica Liona kod kuće protivnici su imali manje od 5,5 udaraca u okvir gola.
- Na sva 3 domaća meča Liona u Ligi 1 u sezoni 2026/27 izvedeno je više od 8,5 kornera.
Očekivani sastav (4-3-1-2): Dominik Grajf, Zakari Atekame, Abner Vinisijus, Feliks Baher, Ruben Klajvert, Mads Bidstrup, Korentin Toliso, Tajler Morton, Pavel Šulc, Ernest Nuama, Keito Nakamura.
Zbog povreda će meč propustiti Lois Openda i Nikolas Taljafiko.
Forma i sastav Nice
Nica u ovaj meč ulazi posle pobede kod kuće nad Strazburom (2:1). Na gostovanjima u Ligi 1 igra uzdržano: u 9 od poslednjih 10 gostujućih prvenstvenih mečeva postigla je manje od 1,5 gola i uputila manje od 12,5 udaraca ka golu.
- U 9 od poslednjih 10 gostovanja Nice u Ligi 1 postignuto je manje od 3,5 gola.
- U 9 od poslednjih 10 gostovanja Nice u Ligi 1 ekipa je napravila manje od 13,5 prekršaja.
- U 8 od poslednjih 10 gostujućih prvenstvenih mečeva Nica je imala manje od 4,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav (5-2-3): Diuf, Žonatan Klos, Mohamed Abdelmonem, Jusuf Ndajišimije, Žunior Mandza, Niels Nkounkou, Džibril Kulibali, Aksel Vitsel, Gotje Hajn, Eli Vahi, Mohamed Amura.
Zbog povreda će meč propustiti Loran Aberžel, Moiz Bombito i Antoan Mendi.
Šanse timova
Kvota na P1 je 1,67, kvota bez marže 1,75, a verovatnoća 57,1%. Kvota na nerešeno je 4,15, kvota bez marže 4,35, a verovatnoća 23%; na P2 su te vrednosti 4,80, 5,03 i 19,9%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Liona | 1,67 | 1,75 | 57,1% |
| Nerešeno | 4,15 | 4,35 | 23,0% |
| Pobeda Nice | 4,80 | 5,03 | 19,9% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na liniji 2,5 kvota na ukupno manje od 2,5 gola je 2,20, a na ukupno više od 2,5 gola 1,65, što ukazuje na veću verovatnoću da će biti postignuta najmanje tri gola. Na liniji 3,5 kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,50 i znatno je niža od kvote 2,50 na ukupno više od 3,5 gola.
| Linija | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,20 | 1,65 |
| 3,5 | 1,50 | 2,50 |
Prognoza na hendikep
Kvota na hendikep Liona (-1,5) je 2,65, a na hendikep Nice (-1,5) 8,50. Na liniji 1,5 hendikep Liona (+1,5) nudi se sa kvotom 1,04, a hendikep Nice (+1,5) sa kvotom 1,42. Kvota na hendikep Liona (-1) je 2,12 i niža je od kvote 7,10 na hendikep Nice (-1); na liniji 1 kvote su 1,05 za hendikep Liona (+1) i 1,72 za hendikep Nice (+1). Na nultoj liniji kvota na hendikep Liona (0) je 1,27, a na hendikep Nice (0) 3,40.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,65 | -1,5 | 8,50 |
| 1,04 | +1,5 | 1,42 |
| 2,12 | -1 | 7,10 |
| 1,05 | +1 | 1,72 |
| 1,27 | 0 | 3,40 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Opklada „oba tima daju gol - GG“ nudi se sa kvotom 1,65, dok je kvota na „oba tima daju gol - NG“, što znači da najmanje jedan tim neće postići gol, 2,15.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,65 |
| NG | 2,15 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.20
|
1.27
|
2.27
|
| Vivatbet |
1.20
|
1.27
|
2.27
|
| Bet365 |
1.18
|
1.22
|
2.15
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: Lion 1,5 gola, Nica 1 gol.
Golovi Liona
Golovi Liona: kvota na manje od 0,5 gola je 6,10, a na više od 0,5 gola 1,08; na manje od 1 gola 4,10, a na više od 1 gola 1,18. Na liniji 1,5 kvota na manje od 1,5 gola je 2,15, a na više od 1,5 gola 1,65; na liniji 2 kvote su 1,62 za manje od 2 gola i 2,20 za više od 2 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 6,10 | 0,5 | 1,08 |
| 4,10 | 1 | 1,18 |
| 2,15 | 1,5 | 1,65 |
| 1,62 | 2 | 2,20 |
Golovi Nice
Golovi Nice: kvota na manje od 0,5 gola je 2,55, a na više od 0,5 gola 1,48. Na liniji 1 kvota na manje od 1 gola je 1,72, a na više od 1 gola 2,05; na liniji 1,5 kvota na manje od 1,5 gola iznosi 1,30 i znatno je niža od kvote 3,15 na više od 1,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,55 | 0,5 | 1,48 |
| 1,72 | 1 | 2,05 |
| 1,30 | 1,5 | 3,15 |
Ko će suditi meč
Fransoa Leteksje (Francuska)
Mečevi – 21 (Liga 1, 2025/26–2026/27);
Prekršaji u proseku po meču – 23;
Žuti kartoni u proseku po meču (uključujući druge žute) – 4,2;
Mečevi sa crvenim kartonom – 7 od 21;
Mečevi sa penalom – 6 od 21.

















