Pregled kvota
U ponudi 1X2 kvota na P1 je 2,35, na nerešeno 3,40, a na P2 3,10. Na osnovnoj granici od 2,5 gola kvote su gotovo jednake: ukupno manje od 2,5 gola je 1,92, a ukupno više od 2,5 gola 1,88. Na liniji hendikepa 0, kvota na H1(0) je 1,67, znatno niža od 2,20 za H2(0).
Zašto je Avr favorit
Kladionice daju domaćinima blagu prednost: kvota na pobedu Avra je 2,35, na pobedu Osera 3,10, a na nerešeno 3,40. Ipak, prednost domaćina u ponudi nije velika.
• Međusobni dueli idu u prilog Avru: tim iz Normandije nije izgubio od Osera u 12 od 14 susreta.
• Gosti primaju mnogo golova: Oser u proseku prima 2,67 gola po utakmici i poslednji je u prvenstvu po tom pokazatelju.
• Oser je na poslednjem gostovanju ubedljivo izgubio od Rena (1:4).
Forma i sastav Avra
Avr je sezonu počeo bez pobede: u prvih šest utakmica Lige 1 tim iz Normandije dvaput je igrao nerešeno i četiri puta izgubio. U prethodnom kolu tok meča promenilo je isključenje Ajumua Seka u 61. minutu. Avr se zatim više od pola sata branio s igračem manje i izgubio od Lila rezultatom 0:1. Avr zaostaje dva boda za 19. mestom.
- Avr nije pobedio u 9 od poslednjih 10 utakmica Lige 1.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica Avra kod kuće u Ligi 1 postignuto je manje od četiri gola.
- Avr je u 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u Ligi 1 uputio manje od šest šuteva u okvir gola.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Gotje Galon, Džibril Uziad, Muhamed Ndijaje, Ahmed Tuba, Vensan Saso, Simon Ebonog, Amir Ričardson, Sota Nakamura, Rasul Ndijaje, Ali Samata, Džoš Maja
Van stroja: Elijas Jelert, Feliks Mambimbi, Timote Pembele i Lionel Mpasi-Nzau (povređeni), Ajumu Seko (suspendovan)
Forma i sastav Osera
Oser pod vođstvom Vila Stila beleži promenljive rezultate: u prvih šest kola prvenstva ostvario je dve pobede i četiri poraza. Zbog toga je na 16. mestu, koje vodi u baraž. U prethodnom meču ubedljivo je izgubio od Rena (1:4), a jedini gol za Oser postigao je Kameron Arčer. Englez je zatresao mrežu u četiri uzastopna kola. Sa osam postignutih golova, tim iz Burgundije je 13. u ligi po efikasnosti.
- U 9 od poslednjih 10 utakmica Osera u Ligi 1 izvedeno je najmanje devet kornera.
- U 9 od poslednjih 10 gostovanja Osera u Ligi 1 sudije su pokazale tri ili više žutih kartona.
- Oser je u 9 od poslednjih 10 gostovanja u Ligi 1 uputio manje od šest šuteva u okvir gola.
Očekivani sastav (4-3-3): Mamadu Diop, Artur Pjedfor, Aksel Tuanzebe, Kleman Akpa, Lamin Si, Nairu Ahamada, Kevin Danoa, Fredrik Opegor, Romen Fevr, Deni Namaso, Kameron Arčer
Van stroja: Asan Dijuse, Marvin Senaja, Rajan Mandeng, Seku Fofana, Teli Sive (povređen)
Šanse timova
Kvota na P1 je 2,35; kvota bez marže je 2,45, a verovatnoća 40,8%. Za nerešeno su te vrednosti 3,40, 3,54 i 28,2%, a za P2 redom 3,10, 3,23 i 31,0%. Tržište daje blagu prednost domaćinima.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Avra | 2,35 | 2,45 | 40,8% |
| Nerešeno | 3,40 | 3,54 | 28,2% |
| Pobeda Osera | 3,10 | 3,23 | 31,0% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota na ukupno više je 1,88, nešto niža od 1,92 za ukupno manje. Na granici od 3,5 gola razlika je izraženija: ukupno manje nosi kvotu 1,35, a ukupno više 2,90.
| Granica golova | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 1,92 | 1,88 |
| 3,5 | 1,35 | 2,90 |
Prognoza na hendikep
Kvota na H1(-1,5) je 4,30, niža od 5,20 za H2(-1,5). Na liniji +1,5 kvote su bliske: H1(+1,5) je 1,11, a H2(+1,5) 1,16. Na liniji -1 kvota na H1(-1) je 3,60, a na H2(-1) 4,50; na liniji +1 iznose 1,15 i 1,25. Kod hendikepa 0, kvota na H1(0) je 1,67, niža od 2,20 za H2(0).
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 4,30 | -1,5 | 5,20 |
| 1,11 | +1,5 | 1,16 |
| 3,60 | -1 | 4,50 |
| 1,15 | +1 | 1,25 |
| 1,67 | 0 | 2,20 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Opklada „oba tima daju gol - GG“ sa kvotom 1,70 izgleda verovatnije od opcije „oba tima daju gol - NG“ sa kvotom 2,10, koja znači da najmanje jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,70 |
| NG | 2,10 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.41
|
1.35
|
1.63
|
| Vivatbet |
1.41
|
1.35
|
1.63
|
| Bet365 |
1.36
|
1.30
|
1.62
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice su postavile granice za golove timova: Avr 1,5 gola, a Oser 1 gol.
Golovi Avra
Golovi Avra: na granici od 0,5 gola kvota na više je 1,22, znatno niža od 3,85 za manje. Na granici od 1 gola kvota na više je 1,45, a na manje 2,65; kod 1,5 gola niža je kvota na manje, 1,65, nego na više, 2,18. Na granici od 2 gola kvota na manje je 1,25, a na više 3,60.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,85 | 0,5 | 1,22 |
| 2,65 | 1 | 1,45 |
| 1,65 | 1,5 | 2,18 |
| 1,25 | 2 | 3,60 |
Golovi Osera
Golovi Osera: na granici od 0,5 gola kvota na više je 1,32, znatno niža od 3,10 za manje. Na granici od 1 gola kvota na više je 1,65, niža od 2,15 za manje, dok je kod 1,5 gola kvota na manje 1,50, a na više 2,50.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,10 | 0,5 | 1,32 |
| 2,15 | 1 | 1,65 |
| 1,50 | 1,5 | 2,50 |

















