Pregled kvota
Kvota na pobedu Aston Vile (P1) iznosi 1,67, na nerešeno 4,00, a na pobedu Fenerbahčea (P2) 4,90. Za osnovnu granicu ukupnog broja golova kvota na više od 2,5 gola iznosi 1,60, a na manje od 2,5 gola 2,22. Hendikep Fenerbahčea F2(+1) nudi se sa kvotom 1,69, a hendikep Aston Vile F1(-1) sa kvotom 2,08.
Zašto je Aston Vila favorit
Kladionice daju prednost domaćinima: kvota na pobedu Aston Vile iznosi 1,67, a na pobedu Fenerbahčea 4,90. Kvota na nerešeno je 4,00.
Tim iz Birmingema je veoma aktivan u napadu na međunarodnoj sceni: sa ukupnim xG od 4,69 u Ligi šampiona, Aston Vila pred ovaj meč zauzima 2. mesto među 36 učesnika takmičenja.
Fenerbahče pred ovaj meč još nije primio gol u ligi, pa će favorit morati da savlada organizovanu odbranu rivala.
Forma i sastav Aston Vile
Pred evropski meč Aston Vila je kod kuće odigrala nerešeno sa Brentfordom (2:2) u prvenstvu Engleske. U Ligi šampiona ograničava igru rivala po bokovima i igra disciplinovano: u 9 od poslednjih 10 mečeva u takmičenju protivnici nisu izveli više od pet kornera, a Aston Vila nije imala manje žutih kartona od njih.
- Aston Vila je izvela manje od 5,5 kornera u 8 od poslednjih 10 mečeva Lige šampiona.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Aston Vile u Ligi šampiona zabeleženo je više od 2,5 ofsajda.
- Rivali Aston Vile dobili su manje od 2,5 žutih kartona u 8 od poslednjih 10 mečeva Lige šampiona.
Očekivani sastav (4-5-1): Zion Suzuki, Meti Keš, Viktor Lindelef, Tajron Mings, Mateo Ruđeri, Bubakar Kamara, Žoao Gomes, Džon Mekgin, Emilijano Buendija, Johan Manzambi, Nikolas Džekson
Forma i sastav Fenerbahčea
Tim iz Istanbula u ovaj meč ulazi posle pobede nad Rizesporom (3:0) u turskoj Superligi. U evropskim mečevima Fenerbahčea beleži se mnogo prekršaja: u svih poslednjih 10 mečeva Lige šampiona bilo je više od 22,5 faula, a u 9 od 10 gostovanja njegovi igrači dobili su najmanje četiri žuta kartona.
- Rivali Fenerbahčea napravili su više od 10,5 prekršaja u svih poslednjih 10 mečeva Lige šampiona koje je Fenerbahče igrao kod kuće.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Fenerbahčea kod kuće u Ligi šampiona izvedeno je manje od 10,5 kornera.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Fenerbahčea kod kuće u Ligi šampiona timovi su imali manje od 10,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav (4-3-3): Ederson, Natan Ake, Milan Škrinjar, Arči Braun, Mert Muldur, Ismail Juksek, Ngolo Kante, Mejson Grinvud, Oguz Ajdin, Romelu Lukaku, Munir Merdžan
Šanse timova
Pobeda Aston Vile (P1) nudi se sa kvotom 1,67; kvota bez marže iznosi 1,76, a verovatnoća 56,9%. Za nerešeno su navedeni 4,00, 4,21 i 23,7%, a za pobedu Fenerbahčea (P2) 4,90, 5,16 i 19,4%, tim redom.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Aston Vile | 1,67 | 1,76 | 56,9% |
| Nerešeno | 4,00 | 4,21 | 23,7% |
| Pobeda Fenerbahčea | 4,90 | 5,16 | 19,4% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 2,22, a na ukupno više od 2,5 gola 1,60. Za granicu od 2 gola kvota na manje iznosi 3,45, a na više 1,26; za granicu od 3,5 gola kvota na manje iznosi 1,50, a na više 2,43.
| Granica golova | Manje | Više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,22 | 1,60 |
| 2 | 3,45 | 1,26 |
| 3,5 | 1,50 | 2,43 |
Prognoza na hendikep
Kvota na hendikep Fenerbahčea F2(+1) iznosi 1,69, a na hendikep Aston Vile F1(-1) 2,08, pa se prednost domaćina veća od jednog gola ocenjuje kao manje verovatna.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,08 | -1 | 1,69 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota na „oba tima daju gol - GG“ iznosi 1,65, a na „oba tima daju gol - NG“ 2,20. Opcija NG znači da najmanje jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,65 |
| NG | 2,20 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.19
|
1.26
|
2.31
|
| MaxBet |
1.15
|
1.20
|
2.10
|
| Vivatbet |
1.19
|
1.26
|
2.31
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice golova timova: Aston Vila — 1 gol, Fenerbahče — 0,5 gola.
Golovi Aston Vile
Golovi Aston Vile: na manje od 0,5 gola kvota je 5,20, a na više od 0,5 gola 1,11. Za granicu od 1 gola navedene su kvote 4,15 na manje i 1,19 na više, kao i 1,75 na manje i 2,00 na više. Za granicu od 1,5 gola kvota na manje iznosi 2,22, a na više 1,60.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,20 | 0,5 | 1,11 |
| 4,15 | 1 | 1,19 |
| 1,75 | 1 | 2,00 |
| 2,22 | 1,5 | 1,60 |
Golovi Fenerbahčea
Golovi Fenerbahčea: na manje od 0,5 gola kvota je 2,63, a na više od 0,5 gola 1,43. Za granicu od 1,5 gola kvota na manje iznosi 1,34, a na više 2,98; za granicu od 2 gola kvote su 1,10 na manje i 5,70 na više.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,63 | 0,5 | 1,43 |
| 1,34 | 1,5 | 2,98 |
| 1,10 | 2 | 5,70 |

















