Pregled kvota
Kopenhagen je blagi favorit: kvota na P1 je 2,55, na P2 je 2,90, a na nerešeno 3,25. Za ukupno manje od 2,5 gola kvota je 1,83, nešto niža nego za ukupno više od 2,5 gola, gde je 1,98. Hendikep F1(0) nudi se sa kvotom 1,80, a F2(0) sa kvotom 2,02.
Zašto je Kopenhagen favorit
Kladionice daju malu prednost domaćinima: kvota na pobedu Kopenhagena je 2,55 (37,5% verovatnoće bez marže), na pobedu Brage 2,90 (33,0%), a na nerešeno 3,25.
- Danski klub na svom terenu često ima više udaraca od protivnika: Kopenhagen nije izgubio po broju udaraca u 9 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Ligi konferencija.
- Portugalski klub u poslednje vreme nije bio naročito efikasan: Braga je na svakom od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima postigla najviše dva gola.
Forma i sastav Kopenhagena
Kopenhagen je 11. oktobra 2026. u gostima izgubio od Midtjilanda rezultatom 1:2, a jedini gol za tim postigao je Mohamed Eljunusi iz penala.
U evropskim takmičenjima Kopenhagen kod kuće igra čvrsto u odbrani: u 9 od poslednjih 10 domaćih mečeva u Ligi konferencija njegovi protivnici imali su manje od 11,5 udaraca i izveli manje od 4,5 kornera.
- Kopenhagen je imao više kornera od protivnika u 9 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Ligi konferencija.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Kopenhagena kod kuće u Ligi konferencija izvedeno je manje od 10,5 kornera.
- Na 8 od poslednjih 10 mečeva Kopenhagena u svim takmičenjima postignuta su najmanje dva gola.
Očekivani sastav: Diant Ramaj, Feliks Bejmo, Asger Serensen, Akos Markgraf, Markos Lopes, Vilijam Klem, Tomas Dilejni, Aleks Kral, Mohamed Eljunusi, Robert Silva, Andreas Kornelijus.
Forma i sastav Brage
Braga u gostima nastoji da kontroliše igru uz relativno malo prekršaja: na 8 od poslednjih 10 gostovanja u svim takmičenjima napravila je manje od 15,5 faulova, dok su njeni protivnici u 9 od 10 slučajeva izveli manje od 5,5 kornera.
- Na 8 od poslednjih 10 mečeva Brage u svim takmičenjima postignuto je manje od 3,5 gola.
- Braga je izvela manje od 5,5 kornera na 8 od poslednjih 10 gostovanja u svim takmičenjima.
- Na 8 od poslednjih 10 gostovanja Brage u svim takmičenjima oba tima su ukupno napravila više od 22,5 faulova.
Očekivani sastav: Bernardo Fontes, Serhio Barsija, Vitor Karvaljo, Adrian Bajrami, Viktor Gomes, Žan-Batist Gorbi, Žoao Mutinjo, Gabrijel Silva, Denis Huseinbašić, Rikardo Orta, Pau Viktor.
Šanse timova
Bez marže, verovatnoća pobede Kopenhagena iznosi 37,5%, uz prosečnu kvotu 2,55 i fer kvotu 2,66. Verovatnoća nerešenog ishoda je 29,5%: prosečna kvota je 3,25, a fer kvota 3,40. Braga ima 33% šansi za pobedu, uz prosečnu kvotu 2,90 i kvotu bez marže 3,03.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Kopenhagena | 2,55 | 2,66 | 37,5% |
| Nerešeno | 3,25 | 3,40 | 29,5% |
| Pobeda Brage | 2,90 | 3,03 | 33,0% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 1,83, što je niže od kvote 1,98 na ukupno više od 2,5 gola. Na granici od 3,5 gola kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,32, znatno niže od kvote 3,10 na ukupno više od 3,5 gola.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 1,83 | 1,98 |
| 3,5 | 1,32 | 3,10 |
Prognoza na hendikep
Kvota na F1(-1,5) iznosi 4,60, što je niže od kvote 5,20 na F2(-1,5). Za hendikep +1,5 kvote su gotovo jednake: F1(+1,5) je 1,11, a F2(+1,5) 1,14. Za hendikep -1 kvota na F1(-1) je 3,95, a na F2(-1) 4,40; za hendikep +1 kvote su 1,15 i 1,20. Kvota na F1(0) je 1,80, a na F2(0) 2,02.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 4,60 | -1,5 | 5,20 |
| 1,11 | +1,5 | 1,14 |
| 3,95 | -1 | 4,40 |
| 1,15 | +1 | 1,20 |
| 1,80 | 0 | 2,02 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Kvota na „oba tima daju gol - GG“ iznosi 1,70 i niža je od kvote 2,08 na „oba tima daju gol - NG“. To ukazuje da je nešto verovatnije da će oba tima postići gol nego da bar jedan neće.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,70 |
| NG | 2,08 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.40
|
1.37
|
1.54
|
| MaxBet |
1.40
|
1.27
|
1.45
|
| Vivatbet |
1.40
|
1.37
|
1.54
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: Kopenhagen — 1 gol, Braga — 1 gol.
Golovi Kopenhagena
Golovi Kopenhagena: kvota na više od 0,5 gola iznosi 1,25 i znatno je niža od kvote 3,45 na manje od 0,5 gola. Na granici od 1 gola kvota na više od 1 gola iznosi 1,58, a na manje od 1 gola 2,30. Na granici od 1,5 gola nižu kvotu ima manje od 1,5 gola — 1,57, dok je kvota na više od 1,5 gola 2,35.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,45 | 0,5 | 1,25 |
| 2,30 | 1 | 1,58 |
| 1,57 | 1,5 | 2,35 |
Golovi Brage
Golovi Brage: kvota na više od 0,5 gola iznosi 1,30 i niža je od kvote 3,15 na manje od 0,5 gola. Na granici od 1 gola kvota na više od 1 gola iznosi 1,67, a na manje od 1 gola 2,15. Na granici od 1,5 gola niža je kvota na manje od 1,5 gola — 1,48, dok se više od 1,5 gola nudi sa kvotom 2,55.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,15 | 0,5 | 1,30 |
| 2,15 | 1 | 1,67 |
| 1,48 | 1,5 | 2,55 |
Ko će suditi meč
Džoi Koj (Nizozemska)
Mečevi – 11 (međunarodni susreti, 2024/25–2026/27);
Prosečno faulova po meču – 30;
Prosečno žutih kartona po meču (uključujući druge žute) – 4,2;
Mečevi sa crvenim kartonom – 1 od 11;
Mečevi sa penalom – 2 od 11.

















