Pregled kvota
Monako je izraziti favorit: P2 se nudi sa kvotom 1,50, nerešeno sa 4,70, a P1 sa 6,10. U glavnoj ponudi za ukupan broj golova, ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,68 smatra se verovatnijim od ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,20. Kod hendikepa, H2(0) sa kvotom 1,17 znatno je verovatniji od H1(0) sa kvotom 4,20.
Zašto je Monako favorit
Pobeda CSKA Sofije nudi se sa kvotom 6,10, a pobeda Monaka sa kvotom 1,50. Kvote ukazuju na veću verovatnoću pobede gostiju, ali za izabranu opkladu „oba tima daju gol - GG“ nije važno ko će pobediti.
- Monako nije izgubio u 9 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima. Taj učinak ide u prilog nižoj kvoti na pobedu gostiju.
- Protivnici CSKA Sofije postigli su najmanje jedan gol u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima. Ta serija ide u prilog očekivanju da će Monako postići gol, u skladu s njegovom ulogom favorita.
Forma i sastav CSKA Sofije
CSKA Sofija u evropsko takmičenje ulazi posle pobede od 3:2 nad CSKA 1948 u Parva ligi. Taj rezultat ide u prilog mogućnosti da domaćini postignu gol, što je važno za opkladu na golove oba tima.
- Protivnici CSKA Sofije postigli su najmanje jedan gol u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
- CSKA Sofija postigao je najmanje jedan gol u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
- Ukupno više od 1,5 gola bilo je u svih poslednjih 10 mečeva CSKA Sofije u svim takmičenjima.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Fjodor Lapouhov, Tamimu Uoru, Teodor Ivanov, Pastor, Anđelo Martino, Stefano Sensi, Bruno Žordao, Maks Ebong, Leo Pereira, Joel Zvarts, Joanis Pitas
Forma i sastav Monaka
Monako je pred put u Sofiju kod kuće odigrao 2:2 sa Tuluzom u Ligi 1. Francuski tim čekaju dva gostovanja za četiri dana: posle meča u Sofiji igraće protiv Lorijana 18. oktobra. Sam raspored ne ukazuje na konkretne promene u početnom sastavu, ali unosi dodatnu neizvesnost u izbor gostujuće postave.
- Monako je postigao najmanje jedan gol u 9 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
- Protivnici Monaka postigli su najmanje jedan gol u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
- Ukupno više od 1,5 gola bilo je u 8 od poslednjih 10 mečeva Monaka u svim takmičenjima.
Očekivani sastav (4-4-2): Lukaš Hradecki, Vanderson, Sadibu Sane, Erik Dajer, Nazinjo, Lamin Kamara, Denis Zakarija, Edan Diop, Aleksandar Golovin, Matis Deturbe, Matis Ablin
Šanse timova
Prema proceni bez marže, verovatnoća za P1 iznosi 15,7% uz kvotu 6,10 i prosečnu kvotu bez marže 6,36. Verovatnoća nerešenog ishoda je 20,4%: kvota 4,70 naspram 4,90 bez marže. Verovatnoća za P2 iznosi 63,9%, a odgovarajuće kvote su 1,50 i 1,57.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda CSKA Sofije | 6,10 | 6,36 | 15,7% |
| Nerešeno | 4,70 | 4,90 | 20,4% |
| Pobeda Monaka | 1,50 | 1,57 | 63,9% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,68 smatra se verovatnijim od ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,20. Na granici od 3,5 gola odnos je obrnut: ukupno manje od 3,5 gola nudi se sa kvotom 1,50, a ukupno više od 3,5 gola sa kvotom 2,50.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,20 | 1,68 |
| 3,5 | 1,50 | 2,50 |
Prognoza na hendikep
Od hendikepa na Monako, H2(-1,5) dostupan je sa kvotom 2,25, a H2(-1) sa kvotom 1,78. Na CSKA Sofiju nude se H1(+1,5) sa kvotom 1,60 i H1(+1) sa kvotom 2,05. Kod nultog hendikepa, H2(0) sa kvotom 1,17 smatra se znatno verovatnijim od H1(0) sa kvotom 4,20.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| -1,5 | 2,25 | |
| 1,60 | +1,5 | |
| -1 | 1,78 | |
| 2,05 | +1 | |
| 4,20 | 0 | 1,17 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Opklada „oba tima daju gol - GG“ sa kvotom 1,78 smatra se verovatnijom od opklade „oba tima daju gol - NG“ sa kvotom 1,98; druga opcija znači da najmanje jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,78 |
| NG | 1,98 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
2.69
|
1.21
|
1.12
|
| MaxBet |
2.50
|
1.15
|
1.08
|
| Vivatbet |
2.69
|
1.21
|
1.12
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile granice za golove timova: CSKA Sofija 0,5 gola, Monako 2 gola.
Golovi CSKA Sofije
Golovi CSKA Sofije: više od 0,5 gola sa kvotom 1,60 smatra se verovatnijim od manje od 0,5 gola sa kvotom 2,25. Na granici od 1 gola, kvota za manje od 1 gola iznosi 1,50, naspram 2,50 za više od 1 gola. Na granici od 1,5 gola, manje od 1,5 gola sa kvotom 1,25 znatno je verovatnije od više od 1,5 gola sa kvotom 3,55.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,25 | 0,5 | 1,60 |
| 1,50 | 1 | 2,50 |
| 1,25 | 1,5 | 3,55 |
Golovi Monaka
Golovi Monaka: više od 0,5 gola sa kvotom 1,06 znatno je verovatnije od manje od 0,5 gola sa kvotom 6,60. Na granici od 1,5 gola, više od 1,5 gola sa kvotom 1,55 smatra se verovatnijim od manje od 1,5 gola sa kvotom 2,40. Na granici od 2 gola, manje od 2 gola sa kvotom 1,78 nešto je verovatnije od više od 2 gola sa kvotom 1,98, dok je na granici od 2,5 gola manje od 2,5 gola sa kvotom 1,45 znatno verovatnije od više od 2,5 gola sa kvotom 2,65.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 6,60 | 0,5 | 1,06 |
| 2,40 | 1,5 | 1,55 |
| 1,78 | 2 | 1,98 |
| 1,45 | 2,5 | 2,65 |

















