Pregled kvota
Ferencvaroš je favorit: kvota na P1 je 1,93, dok su kvote na nerešeno i P2 3,85 i 3,70. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova kvota za više od 2,5 gola je 1,64, a za manje od 2,5 gola 2,15. Kvota na hendikep domaćina (0) je 1,46, a na hendikep gostiju (0) 2,54, što ukazuje na prednost domaćina.
Zašto je Ferencvaroš favorit
Kladionice daju prednost domaćinima: kvota na pobedu Ferencvaroša je 1,93, na pobedu Viktorije Plzenj 3,70, a na nerešeno 3,85.
- Ferencvaroš je ligašku fazu takmičenja počeo pobedom u gostima nad škotskim Seltikom rezultatom 3:1.
- Viktorija Plzenj je na početku takmičenja doživela ubedljiv poraz kod kuće od Union Sen Žilaza, 0:3.
- Mađarski klub beleži dobre rezultate na svom terenu i u Ligi Evrope je bez poraza u 10 uzastopnih mečeva kod kuće.
Forma i sastav Ferencvaroša
Pred evropski meč Ferencvaroš je kod kuće odigrao nerešeno 1:1 sa Debrecinom. Poveo je u 65. minutu, ali je protivnik izjednačio iz penala u nadoknadi vremena. Glavni trener Balaž Borbelj posle utakmice je priznao da igrači nisu bili dovoljno koncentrisani, da su pravili tehničke greške i nisu dobro koristili slobodan prostor.
U evropskim mečevima Ferencvaroš ograničava broj protivničkih udaraca: u 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u Ligi Evrope njegovi rivali su imali manje od 13,5 udaraca.
- Ferencvaroš u poslednjih 10 mečeva kod kuće u Ligi Evrope nijednom nije dozvolio protivniku više od četiri udarca u okvir gola.
- U 9 od poslednjih 10 utakmica Ferencvaroša kod kuće u Ligi Evrope njegovi protivnici postigli su najviše jedan gol.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Ferencvaroša u Ligi Evrope oba tima su zajedno imala manje od 10,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Deneš Dibuš, Oliver Nađ, Ton Ramakers, Marijano Gomes, Kadu, Adam Nađ, Marijuš Korbu, Bamidele Jusuf, Kristofer Zakarijasen, Danijel Arzani, Adam Bađi.
Nije potvrđeno da li je Atila Osvat spreman za predstojeći meč zbog opterećenja tokom ranijih nastupa za reprezentaciju.
Forma i sastav Viktorije Plzenj
Češki tim je pred gostovanje u Budimpešti kod kuće pobedio Mladu Boleslav rezultatom 3:0, postigavši dva gola do 21. minuta. Stručni štab je pritom znatno promenio startni sastav u odnosu na prijavu za evropska takmičenja i odmorio nekoliko standardnih prvotimaca.
Na gostovanjima Viktorije Plzenj u Ligi Evrope često ima mnogo prekršaja. U 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva češkog tima u ovom takmičenju zabeleženo je više od 22,5 prekršaja, a ekipa je redovno dobijala najmanje dva žuta kartona.
- U 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva Viktorije Plzenj u Ligi Evrope postignuto je manje od 3,5 gola.
- Viktorija Plzenj je u 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u Ligi Evrope imala manje od 5,5 udaraca u okvir gola.
- Viktorija Plzenj je u 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u Ligi Evrope izvela manje od 4,5 kornera.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Dominik Tapaj, Adam Gabrijel, Sampson Dve, Filip Prebsl, Tobias Pališčak, Stefan Pirgić, Patrik Hrošovski, Amar Memić, Jirži Panoš, Aleksandar Sojka, Kristof Kabongo.
Šanse timova
Kvota na P1 je 1,93; kvota bez marže iznosi 2,02, a verovatnoća 49,4%. Kvota na nerešeno je 3,85, kvota bez marže 4,04, a verovatnoća 24,8%. Kvota na P2 je 3,70; kvota bez marže iznosi 3,88, a verovatnoća 25,8%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Ferencvaroša | 1,93 | 2,02 | 49,4% |
| Nerešeno | 3,85 | 4,04 | 24,8% |
| Pobeda Viktorije Plzenj | 3,70 | 3,88 | 25,8% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota za ukupno više od 2,5 gola je 1,64, a za ukupno manje od 2,5 gola 2,15. Na granici od 2 gola kvota za ukupno više od 2 gola je 1,28, a za ukupno manje od 2 gola 3,30. Na granici od 3,5 gola kvota za ukupno manje od 3,5 gola je 1,46, a za ukupno više od 3,5 gola 2,54.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,15 | 1,64 |
| 2 | 3,30 | 1,28 |
| 3,5 | 1,46 | 2,54 |
Prognoza na hendikep
Kvota na hendikep gostiju (-1) je 1,44, a na hendikep domaćina (-1) 2,60. Za hendikep domaćina (0) kvota je 1,46, a za hendikep gostiju (0) 2,54.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,60 | -1 | 1,44 |
| 1,46 | 0 | 2,54 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.29
|
1.28
|
1.91
|
| MaxBet |
1.25
|
1.22
|
1.75
|
| Vivatbet |
1.29
|
1.28
|
1.91
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile granicu golova svakog tima: Ferencvaroš 1,5 gola, Viktorija Plzenj 1,5 gola.
Golovi Ferencvaroša
Za golove Ferencvaroša kvota za više od 0,5 gola je 1,15, a za manje od 0,5 gola 4,55. Na granici od 1 gola kvota za više od 1 gola je 1,74, a za manje od 1 gola 2,00. Na granici od 1,5 gola kvota za više od 1,5 gola je 1,80, a za manje od 1,5 gola 1,94. Na granici od 2 gola kvota za manje od 2 gola je 1,45, a za više od 2 gola 2,60.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,55 | 0,5 | 1,15 |
| 2,00 | 1 | 1,74 |
| 1,94 | 1,5 | 1,80 |
| 1,45 | 2 | 2,60 |
Golovi Viktorije Plzenj
Za golove Viktorije Plzenj kvota za više od 0,5 gola je 1,33, a za manje od 0,5 gola 3,05. Na granici od 1,5 gola kvota za manje od 1,5 gola je 1,46, a za više od 1,5 gola 2,54. Na granici od 2 gola kvota za manje od 2 gola je 1,14, a za više od 2 gola 5,00.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,05 | 0,5 | 1,33 |
| 1,46 | 1,5 | 2,54 |
| 1,14 | 2 | 5,00 |
Ko će suditi meč
Damjan Silvestržak (Poljska)
Mečevi – 14 (međunarodni mečevi, 2025/26–2026/27);
Prosečan broj prekršaja po meču – 28;
Prosečan broj žutih kartona po meču (uključujući druge žute kartone) – 4,4;
Mečevi sa crvenim kartonom – 2 od 14;
Mečevi sa penalom – 8 od 14.

















