Pregled kvota
Slavija Prag je favorit: kvota na P2 je 2,00, dok su kvote na P1 i nerešeno približno 3,50–3,80. Na glavnoj granici ukupnog broja golova, ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,63 deluje izglednije od ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,17. Hendikep Slavije (0) sa kvotom 1,48 smatra se verovatnijim ishodom od hendikepa Sabaha (0) sa kvotom 2,49.
Zašto je Slavija favorit u ovom meču
Kladionice daju prednost gostima: kvota na pobedu Slavije je 2,00, na pobedu Sabaha 3,50, a na nerešeno 3,80.
- U 8 od poslednjih 10 gostovanja Slavije u Ligi šampiona postignuta su najviše tri gola.
- Sabah je, s druge strane, pobedio u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
Forma i sastav Sabaha iz Bakua
Klub iz Bakua nastoji da organizuje igru na svom terenu i ograniči delovanje protivnika oko svog kaznenog prostora. U 8 od poslednjih 10 mečeva Sabaha kod kuće u svim takmičenjima, njegovi protivnici dobili su manje od 2,5 žutih kartona.
- U 10 mečeva Sabaha kod kuće u svim takmičenjima, njegovi protivnici izveli su manje od 4,5 kornera.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u svim takmičenjima, Sabah je izveo više od 4,5 kornera.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u svim takmičenjima izvedeno je više od 8,5 kornera.
Očekivani sastav: Stas Pokatilov, Rahman Dašdamirov, Timoteuš Puhac, Akim Zedadka, Stiv Solve, Umarali Rahmonalijev, Aleksej Isajev, Ivan Lepinjica, Džoj-Lens Mikels, Veljko Simić, Kahim Paris.
Forma i sastav Slavije
Praški klub igra aktivno na gostovanjima u Ligi šampiona i redovno ulazi u duele. U poslednjih 10 gostovanja u ovom takmičenju Slavija je pravila više od 12,5 prekršaja, dok su njeni protivnici u 9 od tih 10 mečeva uputili više od 4,5 udaraca u okvir gola.
- U 8 od poslednjih 10 gostovanja u Ligi šampiona izvedeno je više od 8,5 kornera.
- U 8 od poslednjih 10 gostovanja u Ligi šampiona zabeleženo je manje od 4,5 ofsajda.
- U 9 od poslednjih 10 gostovanja u Ligi šampiona, protivnici Slavije dobili su više od 1,5 žutih kartona.
Očekivani sastav: Jakub Marković, Tomaš Holeš, David Zima, Tomaš Vlček, Samuel Isife, David Mozes, Viktor Novak, Mubarak Sulejman, Emanuel Ajosi, Lukaš Provod, Tomaš Hori.
Šanse timova
Kvota na P2 je 2,00; kvota bez marže iznosi 2,10, a verovatnoća 47,7%. Kvota na P1 je 3,50, kvota bez marže 3,67, a verovatnoća 27,2%; za nerešeno te vrednosti iznose 3,80, 3,99 i 25,1%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Sabaha iz Bakua | 3,50 | 3,67 | 27,2% |
| Nerešeno | 3,80 | 3,99 | 25,1% |
| Pobeda Slavije iz Praga | 2,00 | 2,10 | 47,7% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, kvota na ukupno više od 2,5 gola (1,63) niža je od kvote na ukupno manje od 2,5 gola (2,17). Za granicu od 2 gola, kvote su 3,35 na ukupno manje od 2 gola i 1,27 na ukupno više od 2 gola; na granici od 3,5 gola kvota je 1,47 na ukupno manje od 3,5 gola, a 2,51 na ukupno više od 3,5 gola.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,17 | 1,63 |
| 2 | 3,35 | 1,27 |
| 3,5 | 1,47 | 2,51 |
Prognoza na hendikep
Hendikep Slavije (0) sa kvotom 1,48 smatra se verovatnijim ishodom od hendikepa Sabaha (0) sa kvotom 2,49.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,49 | 0 | 1,48 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.86
|
1.30
|
1.32
|
| MaxBet |
1.70
|
1.22
|
1.30
|
| Vivatbet |
1.86
|
1.30
|
1.32
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč ponudile sledeće granice za golove timova: Sabah Baku — 1 gol, Slavija Prag — 1,5 gola.
Golovi Sabaha
Za golove Sabaha, kvota na manje od 0,5 gola je 3,10, a na više od 0,5 gola 1,32. Na granici od 1 gola ponuđene su kvote 2,08 na manje od 1 gola i 1,68 na više od 1 gola, kao i 3,30 na manje od 1 gola i 1,28 na više od 1 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,10 | 0,5 | 1,32 |
| 2,08 | 1 | 1,68 |
| 3,30 | 1 | 1,28 |
Golovi Slavije
Za golove Slavije, kvota na više od 0,5 gola (1,16) znatno je niža od kvote na manje od 0,5 gola (4,40). Na granici od 1,5 gola kvota na manje od 1,5 gola je 1,93, a na više od 1,5 gola 1,81; na granici od 2 gola kvota na manje od 2 gola iznosi 1,47, naspram 2,55 na više od 2 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,40 | 0,5 | 1,16 |
| 1,93 | 1,5 | 1,81 |
| 1,47 | 2 | 2,55 |
Ko će suditi meč
Sebastijan Gišamer (Austrija)
Mečevi – 12 (međunarodni susreti, 2025/26 - 2026/27);
Prekršaji u proseku po meču – 24;
Žuti kartoni u proseku po meču (uključujući druge žute kartone) – 3,2;
Mečevi sa crvenim kartonom – 0 od 12;
Mečevi sa penalom – 4 od 12.


















