Pregled kvota
Hofenhajm je umereni favorit: kvota za P1 je oko 1,93, za P2 3,50, a za nerešeno 4,10. U osnovnoj ponudi kvota na ukupno više od 2,5 gola niža je od kvote na ukupno manje od 2,5 gola — 1,44 prema 2,60. Hendikep Hofenhajma (0) nudi se sa kvotom 1,48, a hendikep Bešiktaša (0) sa kvotom 2,49.
Zašto je Hofenhajm favorit meča
Kladionice daju prednost domaćinima: kvota na pobedu Hofenhajma je 1,93, na pobedu Bešiktaša 3,50, a na nerešeno 4,10.
Iako je izgubio dva od tri meča kod kuće, Hofenhajm je u njima imao šansu da osvoji bodove, pošto je odlučujuće golove primao tek u završnim minutima.
Nemačka Bundesliga je rangirana više od prvenstva Turske, u kojem igra Bešiktaš.
Bešiktaš je izgubio tri od poslednja četiri meča u gostima u svim takmičenjima.
Forma i sastav Hofenhajma
U uvodnom kolu ligaške faze Lige Evrope Hofenhajm je izgubio od OFI rezultatom 0:2. Usledila su dva uzastopna poraza u Bundesligi, od Paderborna (1:3) i Hamburga (2:3). Protiv Hamburga je od 65. minuta igrao sa desetoricom.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Hofenhajma u svim takmičenjima postignuto je manje od 4,5 gola.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Hofenhajma u svim takmičenjima postignuta su najmanje tri gola.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Hofenhajma kod kuće u svim takmičenjima njegovi protivnici napravili su manje od 11,5 faulova.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Oliver Baumann, Vladimir Coufal, Ozan Kabak, Koki Mačida, Mats Rots, Vuter Burger, Leon Avdulahu, Bambase Konte, Natan de Kat, Adam Hložek, Tim Lemperle.
Neće igrati: Luis Engels i Patrik Vimer (obojica povređeni); nastup Hajdarija je pod znakom pitanja.
Forma i sastav Bešiktaša
Bešiktaš je ligašku fazu počeo pobedom kod kuće nad Marsejom rezultatom 4:1, uz tri gola u drugom poluvremenu. Zatim je u prvenstvu Turske izgubio od Ameda (2:3), iako je imao 70% poseda, 21 šut i 2,04 xG, a potom pobedio Kodžaelispor (2:1).
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Bešiktaša u Ligi Evrope postignuta su najviše tri gola.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva u gostima u Ligi Evrope Bešiktaš je postigao manje od 1,5 gola.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Bešiktaša u Ligi Evrope njegovi protivnici postigli su manje od 1,5 gola.
Očekivani sastav (4-1-4-1): Aleksandar Nibel, Amir Muriljo, Emanuel Agbadu, Emirhan Topču, Kasum Uatara, Salih Ozdžan, Ilhan Fakili, Orkun Kokču, Džunior Olajtan, Leandro Trosar, Dušan Vlahović.
Neće igrati: Milot Rašica i Vaclav Černi (obojica povređeni).
Šanse timova
Kvota za P1 je 1,93, a bez margine iznosi 2,02 uz verovatnoću od 49,5%. Kvota na nerešeno je 4,10, odnosno 4,30 bez margine uz verovatnoću od 23,3%; za P2 odgovarajuće vrednosti su 3,50, 3,67 i 27,3%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez margine | Verovatnoća bez margine |
|---|---|---|---|
| Pobeda Hofenhajma | 1,93 | 2,02 | 49,5% |
| Nerešeno | 4,10 | 4,30 | 23,3% |
| Pobeda Bešiktaša | 3,50 | 3,67 | 27,3% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvota na ukupno manje od 2,5 gola je 2,60, a na ukupno više od 2,5 gola 1,44, pa je kvota na više golova niža. Za granicu od 2 gola kvota na manje iznosi 4,25, a na više 1,17. Kod granice od 3,5 gola kvota na manje je 1,69, a na više 2,08.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,60 | 1,44 |
| 2 | 4,25 | 1,17 |
| 3,5 | 1,69 | 2,08 |
Prognoza na hendikep
Kvota na hendikep Hofenhajma (0) je 1,48, a na hendikep Bešiktaša (0) 2,49.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,48 | 0 | 2,49 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota na „oba tima daju gol - GG“ niža je od kvote na „oba tima daju gol - NG“, 1,45 prema 2,65, pa se procenjuje da je verovatnije da će oba tima postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,45 |
| NG | 2,65 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.34
|
1.26
|
1.87
|
| MaxBet |
1.27
|
1.20
|
1.75
|
| Vivatbet |
1.34
|
1.26
|
1.87
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč ponudile granicu od 2 gola za Hofenhajm i 1,5 gola za Bešiktaš.
Golovi Hofenhajma
Golovi Hofenhajma: kvota na to da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,11, a manje od 0,5 gola 5,20. Za granicu od 1,5 gola kvota na više je 1,62, a na manje 2,19; za 2 gola kvota na manje je 1,68, a na više 2,10; za 2,5 gola kvota na manje je 1,37, a na više 2,85.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,20 | 0,5 | 1,11 |
| 2,19 | 1,5 | 1,62 |
| 1,68 | 2 | 2,10 |
| 1,37 | 2,5 | 2,85 |
Golovi Bešiktaša
Golovi Bešiktaša: kvota na to da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,24, a manje od 0,5 gola 3,60. Za granicu od 1,5 gola kvota na manje je 1,63, a na više 2,17; za 2 gola kvota na manje je 1,25, a na više 3,65.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,60 | 0,5 | 1,24 |
| 1,63 | 1,5 | 2,17 |
| 1,25 | 2 | 3,65 |
Ko će suditi meč
Lorens Viser (Belgija)
Mečevi – 7 (međunarodni susreti, 2025/26–2026/27);
Faulovi u proseku po meču – 29;
Žuti kartoni u proseku po meču (uključujući druge žute kartone) – 6,7;
Mečevi sa crvenim kartonom – 0 od 7;
Mečevi sa penalom – 2 od 7.


















