Pregled kvota
Inter je favorit: kvota na P1 je približno 1,26, na nerešeno 6,40, a na P2 10,00. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova kvota na više od 2,5 gola niža je od kvote na manje od 2,5 gola: 1,43 prema 2,63. Kvota na hendikep F1 (-1,5) iznosi 1,69, a na F2 (-1,5) 2,08.
Zašto je Inter favorit
Prema proceni kladionica, Inter je favorit: kvota na pobedu Intera iznosi 1,26, na nerešeno 6,40, a na pobedu Briža 10,00.
- Briž je primio tri gola u 1. kolu ligaške faze i ima treću najlošiju odbranu u takmičenju.
- Inter je pobedio u 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće.
Forma i sastav Intera
Inter je pobedio u pet od sedam mečeva ove sezone: u 1. kolu ligaške faze Lige šampiona izgubio je u gostima od Reala (1:2), a 19. septembra odigrao je nerešeno protiv AS Rome u Rimu (2:2).
- U 9 od poslednjih 10 Interovih mečeva kod kuće u Ligi šampiona pokazano je manje od 4,5 žutih kartona.
- U 8 od poslednjih 10 Interovih mečeva kod kuće u Ligi šampiona njegovi protivnici bili su u ofsajdu manje od 1,5 puta.
- U 8 od poslednjih 10 Interovih mečeva u Ligi šampiona postignuto je ukupno više od 2,5 gola.
Očekivani sastav (3-5-2): Đozep Martines, Benžamen Pavar, Jan Bisek, Alesandro Bastoni, Andi Diuf, Nikolo Barela, Hakan Čalhanoglu, Aleksandar Stanković, Karlos Augusto, Lautaro Martines, Markus Tiram.
Forma i sastav Briža
U poslednjih 10 gostovanja Briža u Ligi šampiona ukupan broj faulova nijednom nije prešao 22,5. U tim mečevima protivnici belgijskog kluba nisu bili u ofsajdu više od jednom po utakmici.
- U 9 od poslednjih 10 gostovanja Briža u Ligi šampiona protivnici su uputili više od 13,5 udaraca ka golu.
- U 8 od poslednjih 10 gostovanja Briža u Ligi šampiona pokazano je manje od 4,5 žutih kartona.
- U 9 od poslednjih 10 gostovanja Briža u Ligi šampiona ekipa je napravila manje od 12,5 faulova.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Jan Zomer, Kirijani Sabe, Li Han Bom, Brandon Mehele, Hoakin Sejs, Fredi Pots, Hans Vanaken, Karlos Forbs, Hugo Vetlesen, Jan Virđili, Nikolo Tresoldi.
Šanse timova
Kvota na P1 iznosi 1,26; kvota bez marže je 1,32, a verovatnoća 75,6%. Kvota na nerešeno iznosi 6,40, uz kvotu bez marže 6,72 i verovatnoću 14,9%; za P2 te vrednosti su 10,00, 10,50 i 9,5%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Inter pobeđuje - P1 | 1,26 | 1,32 | 75,6% |
| Nerešeno | 6,40 | 6,72 | 14,9% |
| Briž pobeđuje - P2 | 10,00 | 10,50 | 9,5% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,43, a na ukupno manje od 2,5 gola 2,63. Na granici od 2 gola kvota na ukupno više od 2 gola iznosi 1,16, a na ukupno manje od 2 gola 4,40. Na granici od 3,5 gola kvota na ukupno manje od 3,5 gola niža je nego na ukupno više od 3,5 gola: 1,69 prema 2,08.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,63 | 1,43 |
| 2 | 4,40 | 1,16 |
| 3,5 | 1,69 | 2,08 |
Prognoza na hendikep
Kvota na hendikep F1 (-1,5) niža je nego na F2 (-1,5): 1,69 prema 2,08.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,69 | -1,5 | 2,08 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.04
|
1.14
|
4.14
|
| MaxBet |
1.01
|
1.08
|
3.65
|
| Vivatbet |
1.04
|
1.14
|
4.14
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice za ovaj meč nude sledeće granice broja golova po timu: Inter 2,5 gola, Briž 0,5 gola.
Golovi Intera
Golovi Intera: kvota na to da će Inter dati više od 0,5 gola iznosi 1,04, a na manje od 0,5 gola 7,40. Na granici od 2 gola kvota na više od 2 gola iznosi 1,52, a na manje od 2 gola 2,40; na granici od 2,5 gola kvote su bliske — 1,91 na više od 2,5 gola i 1,83 na manje od 2,5 gola. Na granici od 3 gola kvota na manje od 3 gola iznosi 1,40, a na više od 3 gola 2,75.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 7,40 | 0,5 | 1,04 |
| 2,40 | 2 | 1,52 |
| 1,83 | 2,5 | 1,91 |
| 1,40 | 3 | 2,75 |
Golovi Briža
Golovi Briža: na granici od 0,5 gola kvota na to da će Briž dati više od 0,5 gola iznosi 1,73, a na manje od 0,5 gola 2,02. Kvota na manje od 1,5 gola niža je nego na više od 1,5 gola: 1,17 prema 4,25; na granici od 2,5 gola kvota na manje je 1,02, a na više 8,40.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,02 | 0,5 | 1,73 |
| 1,17 | 1,5 | 4,25 |
| 1,02 | 2,5 | 8,40 |
Ko će suditi meč
Rohit Sagi (Norveška)
Mečevi – 12 (međunarodni susreti, 2025/26 - 2026/27);
Prosečno faulova po meču – 28;
Prosečno žutih kartona po meču (uključujući druge žute kartone) – 4,5;
Mečevi s crvenim kartonom – 1 od 12;
Mečevi s penalom – 2 od 12.
















