Pregled kvota
Crvena zvezda je blagi favorit: kvota za P2 je 2,45, za P1 2,75, a za nerešeno 3,60. Na granici od 2,5 gola, ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,70 znatno je verovatnije od ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,15. Kod hendikepa (0), hendikep Crvene zvezde (0) sa kvotom 1,80 ima prednost nad hendikepom Lugana (0) sa kvotom 2,00.
Zašto nema izrazitog favorita
Kladionice daju blagu prednost gostima: pobeda Crvene zvezde ima kvotu 2,45, pobeda Lugana 2,75, a nerešeno 3,60.
• Domaćini započinju evropsko takmičenje uz veliko opterećenje. Lugano je zvanično naveo da tim ima gust raspored utakmica u prvenstvu i Kupu Švajcarske, kao i u Ligi konferencija: ovaj meč biće jedan od tri u osam dana.
• U poslednjih pet mečeva švajcarske Superlige Lugano je postizao u proseku 3,4 gola po utakmici.
• Gosti nastavljaju sa dobrim rezultatima: Crvena zvezda je u Superligi Srbije izgubila bodove samo jednom u 10 kola, kada je igrala nerešeno, i nalazi se na prvom mestu.
Forma i sastav Lugana
U poslednjem prvenstvenom meču Lugano je kod kuće pobedio Lucern 4:0, odlučivši meč u drugom poluvremenu. Bio je to treći uzastopni meč u Superligi u kojem je tim Matije Kroči-Tortija postigao četiri gola. Zahvaljujući takvoj efikasnosti, Lugano je prvi na tabeli sa šest bodova prednosti nad najbližim pratiocem.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Lugana u svim takmičenjima postignuto je manje od 4,5 golova.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Lugana kod kuće u Ligi konferencija oba tima su zajedno uputila više od 22 udarca.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Lugana kod kuće u Ligi konferencija Lugano je bio u ofsajdu manje od 2,5 puta.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Lugana u Ligi konferencija pokazano je manje od 4,5 žutih kartona.
Očekivani sastav (3-4-2-1): David fon Balmos, Hanes Delkroa, Lukas Maj, Antonios Papadopulos, Ezđan Alioski, Danijel dos Santos, Anto Grgić, Behruz Karimov, Janis Siminjani, Renato Štefen, Albijan Ajeti
Ne igra: Matija Zanoti (suspendovan)
Forma i sastav Crvene zvezde
Crvena zvezda započinje takmičenje posle pobede u gostima nad Radničkim 1923 u domaćem prvenstvu rezultatom 3:0, a svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu. To joj je četvrta uzastopna pobeda. Radnik nije izgubio od Beograđana i nije primio gol.
- U svakom od poslednjih 10 mečeva Crvene zvezde u svim takmičenjima izvedeno je manje od 10,5 kornera.
- U 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva Crvene zvezde u svim takmičenjima njeni protivnici izveli su manje od 4,5 kornera.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Crvene zvezde u svim takmičenjima njeni protivnici postigli su manje od 1,5 gola.
Očekivani sastav (3-5-1-1): Mateus, Derik Lukasen, Miloš Veljković, Frenklin Tebo, Loizos Loizu, Rade Krunić, Timi Maks Elšnik, Vasilije Kostov, Mirko Ivanić, Muhamed Čam, Marko Arnautović
Ne igraju: Mohamed Abu Fani, Osman Bukari (suspendovani)
Šanse timova
Prema proceni bez kladioničarske marže, verovatnoća za P2 je 38,9%, uz prosečnu kvotu 2,45 i fer kvotu 2,57. P1 se procenjuje na 34,6%: prosečna kvota je 2,75, a kvota bez marže 2,89. Verovatnoća za nerešeno je 26,5%, uz prosečnu kvotu 3,60 i kvotu bez marže 3,78.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Lugana | 2,75 | 2,89 | 34,6% |
| Nerešeno | 3,60 | 3,78 | 26,5% |
| Pobeda Crvene zvezde | 2,45 | 2,57 | 38,9% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, ukupno više od 2,5 gola ima nižu kvotu, 1,70, od ukupno manje od 2,5 gola, za šta je kvota 2,15. Na granici od 3,5 gola favorit ostaje ukupno manje od 3,5 gola sa kvotom 1,47, dok je kvota za ukupno više od 3,5 gola 2,60.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,15 | 1,70 |
| 3,5 | 1,47 | 2,60 |
Prognoza na hendikep
Na liniji hendikepa -1,5, hendikep Crvene zvezde (-1,5) sa kvotom 4,20 nešto je verovatniji od hendikepa Lugana (-1,5) sa kvotom 4,60. Na liniji +1,5 nižu kvotu ima hendikep Crvene zvezde (+1,5) — 1,14, naspram 1,17 za hendikep Lugana (+1,5). Za hendikep -1, hendikep Crvene zvezde (-1) sa kvotom 3,60 ima prednost nad hendikepom Lugana (-1) sa kvotom 4,00; na liniji +1 kvote su 1,20 za hendikep Crvene zvezde (+1) i 1,25 za hendikep Lugana (+1). Kod hendikepa (0), kvota za hendikep Crvene zvezde (0) je 1,80, a za hendikep Lugana (0) 2,00.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 4,60 | -1,5 | 4,20 |
| 1,17 | +1,5 | 1,14 |
| 4,00 | -1 | 3,60 |
| 1,25 | +1 | 1,20 |
| 2,00 | 0 | 1,80 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Opklada „oba tima daju gol - GG“ sa kvotom 1,60 deluje znatno verovatnije od opcije „oba tima daju gol - NG“ sa kvotom 2,30, koja znači da bar jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,60 |
| NG | 2,30 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.60
|
1.30
|
1.44
|
| MaxBet |
1.50
|
1.25
|
1.40
|
| Vivatbet |
1.60
|
1.30
|
1.44
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: Lugano — 1,5 gola, Crvena zvezda — 1,5 gola.
Golovi Lugana
Za golove Lugana, kvota da će dati više od 0,5 gola je 1,25, niža od kvote 3,50 da će dati manje od 0,5 gola. Na granici od 1 gola, kvota da će Lugano dati više od 1 gola iznosi 1,57, a manje od 1 gola 2,35. Na granici od 1,5 gola nižu kvotu ima manje od 1,5 gola — 1,60, naspram 2,30 za više od 1,5 gola. Na granici od 2 gola, manje od 2 gola sa kvotom 1,25 znatno je verovatnije od više od 2 gola sa kvotom 3,65.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,50 | 0,5 | 1,25 |
| 2,35 | 1 | 1,57 |
| 1,60 | 1,5 | 2,30 |
| 1,25 | 2 | 3,65 |
Golovi Crvene zvezde
Za golove Crvene zvezde, kvota da će dati više od 0,5 gola je 1,22, znatno niža od kvote 3,85 da će dati manje od 0,5 gola. Na granici od 1 gola, kvota da će Crvena zvezda dati više od 1 gola iznosi 1,40, a manje od 1 gola 2,75. Na granici od 1,5 gola nižu kvotu ima manje od 1,5 gola — 1,73, naspram 2,05 za više od 1,5 gola. Na granici od 2 gola, manje od 2 gola sa kvotom 1,30 znatno je verovatnije od više od 2 gola sa kvotom 3,30.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,85 | 0,5 | 1,22 |
| 2,75 | 1 | 1,40 |
| 1,73 | 1,5 | 2,05 |
| 1,30 | 2 | 3,30 |

















