Pregled kvota
Mjelbi je favorit: kvota na njegovu pobedu (P1) iznosi približno 1,35, na nerešeno 5,10, a na pobedu Inter Eskaldesa (P2) 9,00. Kod glavne granice ukupnog broja golova, kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,68, a na ukupno manje od 2,5 gola 2,20, što ukazuje na očekivanje efikasne utakmice. Hendikep Inter Eskaldesa (+1,5) sa kvotom 1,85 procenjen je kao nešto verovatniji ishod od hendikepa Mjelbija (-1,5) sa kvotom 1,95.
Zašto je Mjelbi favorit
Kladionice smatraju domaćine favoritima: kvota na pobedu Mjelbija iznosi 1,35, na nerešeno 5,10, a na pobedu Inter Eskaldesa 9,00.
Iako se Mjelbi smatra jačim od protivnika, švedski klub nije pobedio u poslednjih 10 utakmica u svim takmičenjima, a u Alsvenskanu je bez pobede već sedam mečeva. Pritom je prvenstvo označeno kao glavni prioritet.
Inter Eskaldes u evropsko takmičenje ulazi posle pobede od 4:0 nad Ordinom u domaćem prvenstvu, ali razlika u kvalitetu liga ostaje važan faktor.
Vrednost igrača švedskog kluba više je nego 3,5 puta veća od vrednosti fudbalera andorskog kluba.
Forma i sastav Mjelbija
U poslednjem meču Alsvenskana Mjelbi je kod kuće odigrao nerešeno sa Degerforšom (1:1). Bio mu je to 10. uzastopni meč bez pobede u svim takmičenjima. Poslednji put je pobedio 15. avgusta, kada je u prvenstvu savladao Sirius (4:3).
- Mjelbi je postigao manje od 1,5 gola u 9 od poslednjih 10 utakmica u svim takmičenjima.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica Mjelbija kod kuće postignuto je manje od 3,5 gola.
- Mjelbi je primio gol u 14 uzastopnih utakmica.
Očekivani sastav (3-4-3): Aleksandar Lundin, Toni Mietinen, Abdulah Ikbal, Tom Peterson, Vilijam Granat, Viktor Gustafson, Jasper Gustavson, Maks Nilsen, Aki Samuelsen, Jakob Bergstrem, Jepe Kjer.
Van terena: Tim Stavicki, Vilum Dalsgor, Mons Isakson (povreda).
Forma i sastav Inter Eskaldesa
Andorski klub je bez poraza u devet uzastopnih utakmica u svim takmičenjima, a u poslednjem prvenstvenom meču savladao je Ordino (4:0). Anhel de la Tore je na toj utakmici postigao dva gola.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica Inter Eskaldesa u Ligi konferencija izvedeno je manje od 9,5 kornera.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica Inter Eskaldesa u Ligi konferencija sudije su pokazale više od 3,5 žutih kartona.
- Inter Eskaldes je uputio više od 3,5 udarca u okvir gola u 8 od poslednjih 10 utakmica u Ligi konferencija.
Očekivani sastav (4-1-4-1): Havijer Dijaz, Maurisio Poketino, Anvar Ernandes, Aleks Sančez, Žilmar Tores, Antonio Otegi, Domi Berlanga, David Lopes, Pablo Molina, Sule, Faisal Čuaib.
Šanse timova
Među ishodima najniža prosečna kvota je na pobedu Mjelbija (P1): 1,35, uz kvotu bez marže od 1,41 i verovatnoću od 70,7%. Kvota na nerešeno je 5,10, odnosno 5,34 bez marže, uz verovatnoću od 18,7%; na pobedu Inter Eskaldesa (P2) kvota je 9,00, odnosno 9,43 bez marže, uz verovatnoću od 10,6%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Mjelbija | 1,35 | 1,41 | 70,7% |
| Nerešeno | 5,10 | 5,34 | 18,7% |
| Pobeda Inter Eskaldesa | 9,00 | 9,43 | 10,6% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,68 procenjuje se kao verovatniji ishod od ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,20. Na granici od 3,5 gola odnos je obrnut: kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,48, a na ukupno više od 3,5 gola 2,55.
| Granica | Manje golova | Više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,20 | 1,68 |
| 3,5 | 1,48 | 2,55 |
Prognoza na hendikep
Hendikep Mjelbija (-1,5) dostupan je sa kvotom 1,95, a hendikep Inter Eskaldesa (+1,5) sa kvotom 1,85. Na granici od 1 gola kvota na hendikep Mjelbija (-1) iznosi 1,50, a na hendikep Inter Eskaldesa (+1) 2,50. Kod nultog hendikepa, kvota na Mjelbi (0) iznosi 1,08, a na Inter Eskaldes (0) 5,90.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,95 | -1,5 | |
| +1,5 | 1,85 | |
| 1,50 | -1 | |
| +1 | 2,50 | |
| 1,08 | 0 | 5,90 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota na „oba tima daju gol - NG“ iznosi 1,75, a na „oba tima daju gol - GG“ 2,03. Dakle, verovatnijim se smatra ishod u kojem bar jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 2,03 |
| NG | 1,75 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.06
|
1.17
|
3.44
|
| MaxBet |
1.04
|
1.12
|
3.05
|
| Vivatbet |
1.06
|
1.17
|
3.44
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovu utakmicu kladionice su postavile sledeće granice za golove timova: Mjelbi — 2 gola, Inter Eskaldes — 0,5 gola.
Golovi Mjelbija
Golovi Mjelbija: kvota na to da će Mjelbi dati manje od 0,5 gola iznosi 8,00, a na više od 0,5 gola 1,04. Na granici od 1,5 gola, kvota na manje od 1,5 gola iznosi 2,65, a na više od 1,5 gola 1,42; na granici od 2 gola kvote su 2,02 i 1,75, tim redom. Na granici od 2,5 gola, kvota na manje od 2,5 gola iznosi 1,55, a na više od 2,5 gola 2,35.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 8,00 | 0,5 | 1,04 |
| 2,65 | 1,5 | 1,42 |
| 2,02 | 2 | 1,75 |
| 1,55 | 2,5 | 2,35 |
Golovi Inter Eskaldesa
Golovi Inter Eskaldesa: na granici od 0,5 gola kvote na manje od 0,5 i više od 0,5 gola gotovo su jednake — 1,87 i 1,88, tim redom. Opklada da će Inter Eskaldes dati manje od 1 gola dostupna je sa kvotom 1,25, naspram 3,50 za više od 1 gola, dok kvota na manje od 1,5 gola iznosi 1,12, naspram 5,00 za više od 1,5 gola.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 1,87 | 0,5 | 1,88 |
| 1,25 | 1 | 3,50 |
| 1,12 | 1,5 | 5,00 |

















