Pregled kvota
Partizan je izraziti favorit: kvota na njegovu pobedu iznosi 1,25, na nerešeno iznosi 5,30, a na pobedu Mačve iznosi 10,50. Na glavnoj liniji ukupnog broja golova kvota za ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,45, što je znatno niže od kvote za ukupno manje od 2,5 gola — 2,60. Hendikep Partizana (-1,5) ima kvotu 1,73, a hendikep Mačve (+1,5) ima kvotu 2,00.
Zašto je Partizan favorit u ovom meču
Prema kladionicama, Partizan je favorit u ovom susretu. Kvota na pobedu domaćina je 1,25, na nerešeno je 5,30, a na pobedu Mačve je 10,50.
- Partizan Beograd redovno osvaja bodove u zvaničnim mečevima: ekipa nije izgubila u 6 od poslednjih 10 susreta u svim takmičenjima, a nedavno je pobedila Zemun (3:0) i Krušik (5:1).
- Mačva nije pobedila u poslednjih 10 gostujućih mečeva u Superligi Srbije.
Forma i sastav Partizana
U poslednjem meču, 4. novembra 2026. godine, Partizan je u gostima ubedljivo pobedio Krušik — 5:1. Nekoliko dana ranije, 1. novembra, Beograđani su kod kuće savladali Zemun — 3:0.
Partizan je postigao najmanje jedan gol u 8 od poslednjih 10 zvaničnih mečeva.
- U poslednjih 10 Partizanovih mečeva u svim zvaničnim takmičenjima njegovi protivnici svaki put su izveli manje od 7,5 kornera.
- U 8 od poslednjih 10 Partizanovih mečeva u svim zvaničnim takmičenjima oba tima zajedno dobila su više od 2,5 žutih kartona.
- Partizan u 9 od poslednjih 10 domaćih mečeva u Superligi Srbije nije imao manje udaraca u okvir gola od protivnika.
Očekivani sastav: Marko Milošević, Samson Nvulu, Stefan Milić, Nikola Simić, Mario Jurčević, Idrisu Baba, Igor Miladinović, Milan Aleksić, Demba Sek, Nikola Čumić, Džeferson.
Forma i sastav Mačve
Mačva je u poslednjem meču, 31. oktobra 2026. godine, izgubila od Crvene zvezde — 2:4. Pre toga je 27. oktobra kod kuće pobedila Napredak — 2:0.
Mačva nije efikasna u napadu: gosti su na svakom od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima postigli manje od 2,5 gola.
- Mačva nije pobedila u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
- Mačva nije pobedila na 10 gostovanja u Superligi Srbije.
- Mačva je postigla manje od 1,5 gola u 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u Superligi Srbije.
Očekivani sastav: Vukašin Jovanović, Nikola Lajnović, Uroš Drezgić, Igor Ristivojević, Nemanja Stevanović, Danilo Knežević, Boško Vraštanović, Stefan Čolović, Đorđe Đorđić, Luka Pejović, Milan Vidakov.
Šanse timova
Za pobedu Partizana prosečna kvota iznosi 1,25, kvota bez marže iznosi 1,35, a verovatnoća iznosi 73,8%. Za nerešeno su navedene vrednosti 5,30, 5,74 i 17,4%, a za pobedu Mačve navedene su vrednosti 10,50, 11,38 i 8,8%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Partizan Beograd pobeđuje | 1,25 | 1,35 | 73,8% |
| Nerešeno | 5,30 | 5,74 | 17,4% |
| Pobeda Mačve | 10,50 | 11,38 | 8,8% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na liniji 2,5 opklada na ukupno manje od 2,5 gola dostupna je sa kvotom 2,60, a opklada na ukupno više od 2,5 gola dostupna je sa kvotom 1,45. Na liniji 3,5 kvota za ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,67, a za ukupno više od 3,5 gola iznosi 2,07.
| Linija | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,60 | 1,45 |
| 3,5 | 1,67 | 2,07 |
Prognoza na hendikep
Hendikep Partizana (-1,5) nudi se sa kvotom 1,73, dok hendikep Mačve (+1,5) ima kvotu 2,00. Kvota za hendikep Partizana (-1) iznosi 1,37, što je znatno niže od kvote za hendikep Mačve (+1) — 2,85. Kod nultog hendikepa Partizan (0) ima kvotu 1,05, a Mačva (0) ima kvotu 7,20.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,73 | -1,5 | |
| +1,5 | 2,00 | |
| 1,37 | -1 | |
| +1 | 2,85 | |
| 1,05 | 0 | 7,20 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada "oba tima daju gol - GG" ima kvotu 1,83, a opklada "oba tima daju gol - NG" ima kvotu 1,87; druga opcija znači da najmanje jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,83 |
| NG | 1,87 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.01
|
1.10
|
4.34
|
| Vivatbet |
1.01
|
1.10
|
4.34
|
| Bet365 |
1.03
|
1.13
|
3.75
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: Partizan Beograd — 2,5 gola, Mačva — 0,5 gola.
Golovi Partizana
Kvota da će Partizan dati manje od 2 gola iznosi 2,50, a kvota da će dati više od 2 gola iznosi 1,47. Na liniji 2,5 opklada da će dati manje od 2,5 gola nudi se sa kvotom 1,80, a opklada da će dati više od 2,5 gola nudi se sa kvotom 1,90; na liniji 3 kvote iznose 1,43 i 2,60, istim redosledom.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,50 | 2 | 1,47 |
| 1,80 | 2,5 | 1,90 |
| 1,43 | 3 | 2,60 |
Golovi Mačve
Opklada da će Mačva dati manje od 0,5 gola dostupna je sa kvotom 1,95, a opklada da će dati više od 0,5 gola dostupna je sa kvotom 1,75. Kvota da će dati manje od 1 gola iznosi 1,32, dok kvota da će dati više od 1 gola iznosi 3,10. Na liniji 1,5 opklada da će dati manje od 1,5 gola nudi se sa kvotom 1,15, a opklada da će dati više od 1,5 gola nudi se sa kvotom 4,40.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 1,95 | 0,5 | 1,75 |
| 1,32 | 1 | 3,10 |
| 1,15 | 1,5 | 4,40 |
















