Pregled kvota
Real Madrid je favorit: pobeda gostiju (P2) ima kvotu oko 1,87, pobeda domaćina (P1) 3,70, a nerešeno 4,10. Za ukupno više od 2,5 gola kvota je 1,40, a za ukupno manje od 2,5 gola 2,73. Hendikep gostiju (0) ima kvotu 1,47, a hendikep domaćina (0) 2,51.
Zašto je Real Madrid favorit
Pobeda Reala ima kvotu 1,87, pobeda Rome 3,70, a nerešeno 4,10.
- Mečevi Real Madrida u Ligi šampiona donose mnogo golova: ukupno više od 2,5 gola viđeno je u 9 od poslednjih 10 utakmica ovog takmičenja.
- Roma nije izgubila u 9 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u svim takmičenjima.
Forma i sastav Rome
Roma još nije izgubila u novoj sezoni, ali meč protiv Reala dočekuje posle dva susreta bez pobede: u Rimu je odigrala nerešeno sa Interom, a zatim u gostima sa Komom (0:0).
U prvom kolu ligaške faze Lige šampiona Roma je odigrala 1:1 sa Fenerbahčeom u Turskoj.
- Roma je postigla najmanje dva gola u 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u svim takmičenjima.
- Roma nije izgubila u poslednjih 10 mečeva kod kuće u svim takmičenjima.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Rome u svim takmičenjima postignuto je više od dva gola.
Očekivani sastav: Pjerluiđi Golini, Naul Molina, Đanluka Mančini, Evan Ndika, Mario Ermoso, Vesli, Manu Kone, Marten de Ron, Lorenco Pelegrini, Paulo Dibala, Donijel Malen.
Forma i sastav Reala
Posle reprezentativne pauze Real je minimalnim rezultatom pobedio Viljareal u La Ligi. U gostima je u sezoni 2026/27 zabeležio dva poraza, uključujući poraz od Atletika u madridskom derbiju (1:2), i dve pobede s golom razlike.
- Real je napravio manje od 12,5 prekršaja u 9 od poslednjih 10 gostovanja u Ligi šampiona.
- U 9 od poslednjih 10 gostovanja Reala u Ligi šampiona zabeleženo je više od 9,5 šuteva u okvir gola.
- U 8 od poslednjih 10 gostovanja Reala u Ligi šampiona zabeleženo je manje od 3,5 ofsajda.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Tibo Kurtoa, Trent Aleksander-Arnold, Ibraima Konate, Antonio Ridiger, Alvaro Kareras, Federiko Valverde, Orelijen Čuameni, Arda Guler, Džud Belingem, Jan Diomande, Kilijan Mbape.
Šanse timova
Prosečne kvote za pobedu domaćina (P1), nerešeno i pobedu gostiju (P2) iznose 3,70, 4,10 i 1,87. Kvote bez marže iznose 3,88, 4,30 i 1,96, a odgovarajuće verovatnoće 25,8%, 23,3% i 51%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Rome | 3,70 | 3,88 | 25,8% |
| Nerešeno | 4,10 | 4,30 | 23,3% |
| Pobeda Real Madrida | 1,87 | 1,96 | 51,0% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvota za ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,40, a za ukupno manje od 2,5 gola 2,73. Na granici od 2 gola, kvota za više iznosi 1,15, a za manje 4,55. Na granici od 3,5 gola kvote su gotovo jednake: za manje 1,76, a za više 1,99.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,73 | 1,40 |
| 2 | 4,55 | 1,15 |
| 3,5 | 1,76 | 1,99 |
Prognoza na hendikep
Na liniji hendikepa 1, F1(+1) ima kvotu 1,52, a F2(+1) 2,39. Na liniji hendikepa 0, F2(0) ima nižu kvotu, 1,47, od F1(0), čija je kvota 2,51.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,52 | +1 | 2,39 |
| 2,51 | 0 | 1,47 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.91
|
1.28
|
1.32
|
| MaxBet |
1.75
|
1.20
|
1.27
|
| Vivatbet |
1.91
|
1.28
|
1.32
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile granice za golove timova: Roma 1,5 gola, Real Madrid 2 gola.
Golovi Rome
Golovi Rome: kvota za više od 0,5 gola je 1,24, a za manje od 0,5 gola 3,60. Za više od 1 gola kvota je 1,16, a za manje od 1 gola 4,60. Na granici od 1,5 gola kvota za manje iznosi 1,62, a za više 2,19; na granici od 2 gola kvota za manje je 1,25, a za više 3,55.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,60 | 0,5 | 1,24 |
| 4,60 | 1 | 1,16 |
| 1,62 | 1,5 | 2,19 |
| 1,25 | 2 | 3,55 |
Golovi Reala
Golovi Reala: kvota za više od 0,5 gola iznosi 1,10, a za manje od 0,5 gola 5,40. Na granici od 1,5 gola kvota za više je 1,54, a za manje 2,34; na granici od 2 gola kvota za manje iznosi 1,75, a za više 2,00, dok je na granici od 2,5 gola kvota za manje 1,43, a za više 2,63.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,40 | 0,5 | 1,10 |
| 2,34 | 1,5 | 1,54 |
| 1,75 | 2 | 2,00 |
| 1,43 | 2,5 | 2,63 |
Ko će suditi meč
Fransoa Leteksje (Francuska)
Mečevi – 14 (međunarodni susreti, 2025/26–2026/27);
Prekršaji u proseku po meču – 22;
Žuti kartoni u proseku po meču, uključujući druge žute – 3,6;
Mečevi sa crvenim kartonom – 2 od 14;
Mečevi sa penalom – 6 od 14.

















