Pregled kvota
Sint-Truiden je favorit: kvota na P1 iznosi približno 1,32, na nerešeno 5,50, a na P2 oko 9,50. Na glavnoj granici ukupnog broja golova kvota za više od 2,5 gola iznosi 1,55, a za manje od 2,5 gola 2,35. Hendikep F1 (-1,5) ima kvotu 1,80, a F2 (+1,5) kvotu 2,03.
Zašto je Sint-Truiden favorit meča
Kladionice smatraju domaćine favoritima: pobeda Sint-Truidena ima kvotu 1,32, nerešeno 5,50, a pobeda Iberije 1999 kvotu 9,50.
- Sint-Truiden igra u prvenstvu Belgije, koje je znatno kvalitetnije od prvenstva Gruzije.
- Belgijski tim je izgubio kod kuće samo dva puta u poslednjih devet mečeva u svim takmičenjima.
- Iberia 1999 je u gostima pobedila u samo dva od prethodnih devet mečeva u svim takmičenjima, uz pet poraza.
Forma i sastav Sint-Truidena
U poslednjem kolu najviše belgijske lige, 11. oktobra 2026. godine, Sint-Truiden je u gostima izgubio od Mehelena rezultatom 3:4. Belgijskom klubu je to bio četvrti poraz u poslednjih pet mečeva.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Sint-Truidena kod kuće u svim takmičenjima njegovi protivnici izveli su manje od 5,5 kornera.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Sint-Truidena kod kuće u svim takmičenjima njegovi protivnici napravili su manje od 11,5 prekršaja.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Sint-Truidena kod kuće u svim takmičenjima zabeleženo je manje od 4,5 ofsajda.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Leo Kokubo, Robert-Jan Vanwesemael, Kota Takai, Šogo Taniguči, Taiga Hata, Abdoulaye Sissako, Rajan Merlen, Kaito Macuzava, Ryotaro Araki, Ilias Sebaoui, Samed Baždar.
Van stroja: Arbnor Muja (povreda).
Forma i sastav Iberije 1999
Iberia 1999 je 10. oktobra 2026. godine u gostima pobedila Mešahte rezultatom 2:1 u Erovnuli ligi, posle poraza kod kuće od Dinama iz Tbilisija (1:2).
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Iberije 1999 u Ligi konferencija postignuto je manje od 2,5 gola.
- Iberia 1999 je u poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima postigla manje od 2,5 gola po meču.
- Iberia 1999 je u 9 od poslednjih 10 mečeva u Ligi konferencija izvela manje od 5,5 kornera.
Očekivani sastav (4-3-3): Giorgi Makaridze, Giorgi Kobuladze, Aleksandre Amisulashvili, Vahid Selimović, Jemali Jinjolava, Nikoloz Dadiani, Abdullahi Alhassan, Bakar Kardava, Steven Ende, Nika Siharulašvili, Zviad Natskebia.
Šanse timova
Kvota na P1 iznosi 1,32; kvota bez marže je 1,38, a verovatnoća 72,5%. Kvota na nerešeno iznosi 5,50, kvota bez marže 5,75, a verovatnoća 17,4%. Kvota na P2 iznosi 9,50; kvota bez marže je 9,92, a verovatnoća 10,1%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Sint-Truidena | 1,32 | 1,38 | 72,5% |
| Nerešeno | 5,50 | 5,75 | 17,4% |
| Pobeda Iberije 1999 | 9,50 | 9,92 | 10,1% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, kvota za ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,55, a za ukupno manje od 2,5 gola 2,35. Na granici od 3,5 gola, kvota za ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,58, a za ukupno više od 3,5 gola 2,40.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,35 | 1,55 |
| 3,5 | 1,58 | 2,40 |
Prognoza na hendikep
Hendikep F1 (-1,5) dostupan je sa kvotom 1,80, a F2 (+1,5) sa kvotom 2,03. Na granici od 1 gola, F1 (-1) ima kvotu 1,42, a F2 (+1) kvotu 2,65. Na nultoj granici, kvota za F1 (0) iznosi 1,07, a za F2 (0) 6,20.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,80 | -1,5 | |
| +1,5 | 2,03 | |
| 1,42 | -1 | |
| +1 | 2,65 | |
| 1,07 | 0 | 6,20 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota za „oba tima daju gol - NG“ iznosi 1,78, naspram 1,98 za „oba tima daju gol - GG“, što znači da se scenario u kojem bar jedan tim neće postići gol smatra verovatnijim.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,98 |
| NG | 1,78 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.06
|
1.16
|
3.44
|
| MaxBet |
1.03
|
1.10
|
3.30
|
| Vivatbet |
1.06
|
1.16
|
3.44
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: Sint-Truiden 2,5 gola, Iberia 1999 0,5 gola.
Golovi Sint-Truidena
Golovi Sint-Truidena: manje od 0,5 gola — 8,00, više od 0,5 gola — 1,04; manje od 2 gola — 2,20, više od 2 gola — 1,63; manje od 2,5 gola — 1,70, više od 2,5 gola — 2,10; manje od 3 gola — 1,35, više od 3 gola — 2,90.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 8,00 | 0,5 | 1,04 |
| 2,20 | 2 | 1,63 |
| 1,70 | 2,5 | 2,10 |
| 1,35 | 3 | 2,90 |
Golovi Iberije 1999
Golovi Iberije 1999: manje od 0,5 gola — 1,90, više od 0,5 gola — 1,85; manje od 1 gola — 1,25, više od 1 gola — 3,60; manje od 1,5 gola — 1,12, više od 1,5 gola — 5,00.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 1,90 | 0,5 | 1,85 |
| 1,25 | 1 | 3,60 |
| 1,12 | 1,5 | 5,00 |
Ko će suditi meč
Mehmet Turkmen (Turska)
Mečevi – 4 (međunarodni susreti, 2025/26–2026/27);
Prekršaji u proseku po meču – 28;
Žuti kartoni u proseku po meču (uključujući druge žute kartone) – 4,3;
Mečevi s crvenim kartonom – 0 od 4;
Mečevi s penalom – 3 od 4.


















