Pregled kvota
Štutgart je izraziti favorit: kvota na P2 je 1,28, na P1 je 9,00, a na nerešeno 6,20. Na osnovnoj liniji za ukupan broj golova, više od 2,5 gola sa kvotom 1,34 smatra se verovatnijim ishodom od manje od 2,5 gola sa kvotom 2,98. Kvota na hendikep 2 (+1,5) je 1,72, a na hendikep 1 (+1,5) 2,03.
Zašto je Štutgart favorit
Prema proceni kladionica, nemački klub je favorit: kvota na pobedu Štutgarta je 1,28, na nerešeno 6,20, a na pobedu Slovana 9,00.
- U 9 od poslednjih 10 gostovanja Štutgarta u svim takmičenjima palo je ukupno više od 2,5 gola.
- Istovremeno, u 8 od poslednjih 10 mečeva Slovana u Ligi šampiona protivnici tima iz Bratislave postigli su najviše jedan gol.
Forma i sastav Slovana
U mečevima Lige šampiona kod kuće Slovan stavlja naglasak na igru bez lopte. U 9 od poslednjih 10 domaćih mečeva u ovom takmičenju protivnici tima iz Bratislave napravili su više od 10,5 prekršaja, dok je Slovan redovno dobijao najmanje dva žuta kartona. Aktivnom igrom bez lopte Slovan nadoknađuje razliku u kvalitetu.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Slovana u Ligi šampiona postignuta su najviše tri gola.
- U poslednjih 10 mečeva Lige šampiona Slovan je izvodio manje od 5,5 kornera.
- U 9 od poslednjih 10 domaćih mečeva Slovana u Ligi šampiona pokazano je više od 3,5 žutih kartona.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Andraž Šporar, Tigran Barseghyan, Nino Marčeli, Danilo Ignatenko, Simen Vut, Guram Kašija, Kenan Bajrić, Cesar Blackman, David Strelec, Juraj Kucka, Dominik Takač
Forma i sastav Štutgarta
Štutgart na gostovanjima aktivno koristi bokove: u 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u svim takmičenjima izvedeno je više od 8,5 kornera. Pritom tim vodi računa o odbrani i retko dopušta protivnicima da stvore mnogo prilika pred njegovim golom: u 8 od poslednjih 10 mečeva rivali su mu dali najviše dva gola.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Štutgarta u svim takmičenjima izvedeno je više od 10,5 kornera.
- U 9 od poslednjih 10 domaćih mečeva u svim takmičenjima Štutgart je izvodio više od 4,5 kornera.
- U 8 od poslednjih 10 domaćih mečeva Štutgarta u svim takmičenjima postignuto je manje od 4,5 gola.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Denis Zajmen, Joša Vagnoman, Julijan Šabo, Ramon Hendriks, Maksimilijan Miltelštet, Atakan Karazor, Anđelo Štiler, Džejmi Leveling, Deniz Undav, Kris Firih, Ermedin Demirović
Šanse timova
Verovatnoća pobede Štutgarta bez uračunate marže iznosi 74,1%, uz prosečnu kvotu 1,28 i kvotu bez marže 1,35. Verovatnoća pobede Slovana je 10,5%, uz kvote 9,00 i 9,48 tim redom; verovatnoća nerešenog ishoda je 15,3%, uz kvote 6,20 i 6,53.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Slovana | 9,00 | 9,48 | 10,5% |
| Nerešeno | 6,20 | 6,53 | 15,3% |
| Pobeda Štutgarta | 1,28 | 1,35 | 74,1% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvota na ukupno više od 2,5 gola je 1,34, a na manje od 2,5 gola 2,98; na liniji 2 gola kvote su 1,12 za više i 5,00 za manje. Za liniju 3,5 gola kvote su bliske: 1,86 za manje i 1,88 za više.
| Linija | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,98 | 1,34 |
| 2 | 5,00 | 1,12 |
| 3,5 | 1,86 | 1,88 |
Prognoza na hendikep
Kvota na hendikep 2 (+1,5) je 1,72, a na hendikep 1 (+1,5) 2,03.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,03 | +1,5 | 1,72 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol“
Kvota na „oba tima daju gol - GG“ iznosi 1,70, a na „oba tima daju gol - NG“ 2,08. Opklada GG podrazumeva da će oba tima postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,70 |
| NG | 2,08 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
3.78
|
1.15
|
1.06
|
| MaxBet |
3.25
|
1.08
|
1.04
|
| Vivatbet |
3.78
|
1.15
|
1.06
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice nude sledeće linije za golove timova: Slovan 0,5 gola, a Štutgart 2,5 gola.
Golovi Slovana
Golovi Slovana: kvota na to da će dati više od 0,5 gola (1,56) niža je od kvote na manje od 0,5 gola (2,30); na liniji od 1 gola kvota na manje je 1,55, a na više 2,35. Kvota na manje od 1,5 gola (1,25) znatno je niža od kvote na više od 1,5 gola (3,50).
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,30 | 0,5 | 1,56 |
| 1,55 | 1 | 2,35 |
| 1,25 | 1,5 | 3,50 |
Golovi Štutgarta
Golovi Štutgarta: kvota na to da će dati više od 0,5 gola (1,03) znatno je niža od kvote na manje od 0,5 gola (7,90). Kvota na više od 2 gola (1,38) niža je od kvote na manje od 2 gola (2,90); na liniji 2,5 gola kvota na više (1,82) nešto je niža od kvote na manje (1,92). Kvota na manje od 3 gola je 1,55, a na više od 3 gola 2,35.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 7,90 | 0,5 | 1,03 |
| 2,90 | 2 | 1,38 |
| 1,92 | 2,5 | 1,82 |
| 1,55 | 3 | 2,35 |
Ko će suditi meč
Irfan Peljto (Bosna i Hercegovina)
Mečevi – 10 (međunarodni susreti, 2025/26–2026/27);
Prekršaji u proseku po meču – 23;
Žuti kartoni u proseku po meču (uključujući druge žute kartone) – 4,1;
Mečevi sa crvenim kartonom – 3 od 10;
Mečevi sa penalom – 4 od 10.

















