Pregled kvota
Viljareal je favorit: kvota na njegovu pobedu (P1) iznosi približno 2,19, na pobedu Napolija (P2) 3,10, a na nerešeno 3,70. Na osnovnoj granici od 2,5 gola kvota na ukupno više golova niža je od kvote na ukupno manje: 1,58 prema 2,26. Kvota na hendikep 1 (0) iznosi 1,61, a na hendikep 2 (0) 2,20.
Zašto je Viljareal favorit
Kladionice za pobedu Viljareala nude kvotu 2,19, za nerešeno 3,70, a za pobedu Napolija 3,10.
- Viljareal kod kuće dopušta malo udaraca gostiju u okvir gola: u 8 od poslednjih 10 domaćih mečeva Lige šampiona protivnici su uputili najviše 5 udaraca u okvir gola.
- Napoli je u prvom kolu ligaške faze izgubio od Arsenala kod kuće rezultatom 0:1.
Forma i sastav Viljareala
Viljareal često pravi sitne faulove: u 9 od poslednjih 10 domaćih mečeva Lige šampiona ukupan broj faulova bio je veći od 21,5.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Lige šampiona protivnici Viljareala izveli su manje od 5,5 kornera.
- Viljareal je napravio najmanje 11 faulova u 8 od poslednjih 10 mečeva Lige šampiona.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Lige šampiona u kojima je igrao Viljareal zabeleženo je manje od 10,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav: Luis Žunior, Pau Navaro, Santjago Murinjo, Renato Veiga, Sergi Cardona, Huan Fojt, Santi Komesanja, Pap Geje, Alberto Moleiro, Ilijas Ahomaš, Tani Oluvaseji.
Forma i sastav Napolija
Napoli je izveo najmanje 9 kornera u 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva Lige šampiona, a pritom se retko nalazio u ofsajdu — najviše 2 ofsajda zabeležena su u 8 od 10 utakmica.
- Napoli je postigao manje od 2,5 gola u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
- Napoli je uputio manje od 5,5 udaraca u okvir gola u 9 od poslednjih 10 mečeva Lige šampiona.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Lige šampiona u kojima je igrao Napoli pokazano je manje od 4,5 žutih kartona.
Očekivani sastav: Vanja Milinković-Savić, Đovani Di Lorenco, Amir Rrahmani, Rafa Marin, Leonardo Spinacola, Kevin De Bruyne, Stanislav Lobotka, Bili Gilmur, David Neres, Rasmus Hojlund, Noa Lang.
Šanse timova
Kvota na pobedu Viljareala je 2,19; kvota bez margine iznosi 2,30, a verovatnoća je 43,5%. Kvota na nerešeno je 3,70, kvota bez margine 3,88, a verovatnoća 25,8%. Kvota na pobedu Napolija je 3,10; kvota bez margine iznosi 3,25, a verovatnoća je 30,7%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez margine | Verovatnoća bez margine |
|---|---|---|---|
| Pobeda Viljareala | 2,19 | 2,30 | 43,5% |
| Nerešeno | 3,70 | 3,88 | 25,8% |
| Pobeda Napolija | 3,10 | 3,25 | 30,7% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota na ukupno manje iznosi 2,26, a na ukupno više 1,58. Za granicu od 2 gola kvote su 3,60 na ukupno manje i 1,24 na ukupno više. Na granici od 3,5 gola kvota na ukupno manje iznosi 1,52, a na ukupno više 2,39.
| Granica golova | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,26 | 1,58 |
| 2 | 3,60 | 1,24 |
| 3,5 | 1,52 | 2,39 |
Prognoza na hendikep
Kvota na hendikep 1 (0) iznosi 1,61, a na hendikep 2 (0) 2,20.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,61 | 0 | 2,20 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.37
|
1.31
|
1.75
|
| MaxBet |
1.30
|
1.22
|
1.65
|
| Vivatbet |
1.37
|
1.31
|
1.75
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice nude sledeće granice za golove timova: Viljareal 1,5 gola, Napoli 1,5 gola.
Golovi Viljareala
Golovi Viljareala: kvota na manje od 0,5 gola iznosi 4,25, a na više od 0,5 gola 1,17. Na granici od 1 gola kvota na manje iznosi 2,40, a na više 1,52; na granici od 1,5 gola kvote su 1,89 i 1,85. Za granicu od 2 gola kvota na manje iznosi 1,40, a na više 2,75.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,25 | 0,5 | 1,17 |
| 2,40 | 1 | 1,52 |
| 1,89 | 1,5 | 1,85 |
| 1,40 | 2 | 2,75 |
Golovi Napolija
Golovi Napolija: kvota na manje od 0,5 gola iznosi 3,50, a na više od 0,5 gola 1,25. Na granici od 1,5 gola kvota na manje iznosi 1,60, a na više 2,22. Za granicu od 2 gola kvota na manje iznosi 1,19, a na više 4,15.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,50 | 0,5 | 1,25 |
| 1,60 | 1,5 | 2,22 |
| 1,19 | 2 | 4,15 |
Ko će suditi meč
Danijel Zibert (Nemačka)
Mečevi – 18 (međunarodni susreti, 2025/26 - 2026/27);
Faulovi u proseku po meču – 23;
Žuti kartoni u proseku po meču (uključujući druge žute kartone) – 4,6;
Mečevi sa crvenim kartonom – 5 od 18;
Mečevi sa penalom – 4 od 18.

















