Pregled kvota
Pobeda IMT-a iz Novog Beograda (P2) smatra se najverovatnijim ishodom i nudi se sa kvotom 1,57, dok kvota na pobedu Zemuna (P1) iznosi 5,40, a kvota na nerešeno iznosi 3,85. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 1,80 i tek je nešto niža od kvote na ukupno više od 2,5 gola, koja iznosi 1,90. U ponudi hendikepa kvota na H1 (+1) iznosi 1,75 i niža je od kvote na H2 (-1), koja iznosi 1,95.
Zašto je IMT Novi Beograd favorit u ovom meču
Favorit kladionica je IMT Novi Beograd: kvota na pobedu gostiju iznosi 1,57. Nerešeno se nudi sa kvotom 3,85, a pobeda Zemuna nudi se sa kvotom 5,40.
- Gosti redovno osvajaju bodove u prvenstvu: IMT Novi Beograd nije izgubio u 7 od poslednjih 10 mečeva Mozzart Bet Superlige.
- Domaćini teško dolaze do pobeda: Zemun nije pobedio u 9 od poslednjih 10 mečeva Mozzart Bet Superlige.
Forma i sastav Zemuna
U poslednjem kolu, 1. novembra 2026. godine, Zemun je ubedljivo izgubio od beogradskog Partizana — 0:3. Pre toga je, 23. oktobra 2026. godine, kod kuće savladao Mačvu iz Šapca minimalnim rezultatom 1:0.
Ipak, pobede su i dalje retkost za Zemun: ekipa nije slavila u 9 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
- Zemun je u 10 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima postigao manje od 2,5 gola.
- Fudbaleri Zemuna su u 10 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima uputili manje od 5,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav: Mišo Dubljanić, Oliver Stoimenovski, Ivan Ostojić, Mihail Meshi, Milan Spremo, Uroš Ljubomirac, Milan Jokić, Nikola Dovedan, Dimitrije Tabaković, Saša Knežević, Novak Petrušić
Forma i sastav IMT-a iz Novog Beograda
IMT Novi Beograd je 1. novembra 2026. godine kod kuće odigrao nerešeno sa Čukaričkim, bez golova. Pre toga je, 28. oktobra 2026. godine, izgubio na gostovanju Grafičaru — 0:2.
Gosti takođe retko pobeđuju: IMT Novi Beograd nije slavio u 7 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
- Na 10 od poslednjih 10 gostovanja IMT-a iz Novog Beograda u Superligi oba tima su zajedno postigla ukupno manje od 3,5 gola.
- IMT Novi Beograd je u 10 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima imao manje od 2,5 ofsajda.
Očekivani sastav: Ognjen Čančarević, Ismael Kasas, Musa Sisako, Ivan Martos, Hulijan Delmas, Vasilije Novičić, Đorđe Radivojević, Josue Tiendrebeogo, Fransoa Kamano, Nikola Glišić, Čarli Keita
Šanse timova
Prosečna kvota na pobedu Zemuna (P1) iznosi 5,40; kvota bez marže je 5,84, a verovatnoća je 17,1%. Za nerešeno su navedene vrednosti 3,85, 4,17 i 24,0%, istim redom. Prosečna kvota na pobedu IMT-a iz Novog Beograda (P2) iznosi 1,57, kvota bez marže je 1,70, a verovatnoća je 58,9%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Zemuna | 5,40 | 5,84 | 17,1% |
| Nerešeno | 3,85 | 4,17 | 24,0% |
| Pobeda IMT-a iz Novog Beograda | 1,57 | 1,70 | 58,9% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola opklada na ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 1,80 smatra se nešto verovatnijom opcijom od opklade na ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,90. Na granici od 3,5 gola ukupno manje od 3,5 gola nudi se sa kvotom 1,32, dok je kvota na ukupno više od 3,5 gola 3,05.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 1,80 | 1,90 |
| 3,5 | 1,32 | 3,05 |
Prognoza na hendikep
Hendikep H2 (-1,5) dostupan je sa kvotom 2,55, a H1 (+1,5) nudi se sa kvotom 1,45. Kvota na H2 (-1) iznosi 1,95 i viša je od kvote na H1 (+1), koja iznosi 1,75. U opkladama sa hendikepom (0) favorit je IMT Novi Beograd: kvota na H2 (0) iznosi 1,20, dok kvota na H1 (0) iznosi 3,80.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| -1,5 | 2,55 | |
| 1,45 | +1,5 | |
| -1 | 1,95 | |
| 1,75 | +1 | |
| 3,80 | 0 | 1,20 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Kvota na opkladu "oba tima daju gol - NG" iznosi 1,80 i nešto je niža od kvote na "oba tima daju gol - GG", koja iznosi 1,90: prva opcija podrazumeva da barem jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,90 |
| NG | 1,80 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
2.30
|
1.23
|
1.14
|
| Vivatbet |
2.30
|
1.23
|
1.14
|
| Bet365 |
2.25
|
1.22
|
1.14
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: za Zemun granica iznosi 0,5 gola, a za IMT Novi Beograd iznosi 1,5 gola.
Golovi Zemuna
Za Zemun je kvota na manje od 0,5 gola 2,10 i viša je od kvote na više od 0,5 gola, koja iznosi 1,65. Na granici od 1 gola, manje od 1 gola nudi se sa kvotom 1,40, a više od 1 gola nudi se sa kvotom 2,75; na granici od 1,5 gola kvota na manje iznosi 1,20, a kvota na više iznosi 4,00.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,10 | 0,5 | 1,65 |
| 1,40 | 1 | 2,75 |
| 1,20 | 1,5 | 4,00 |
Golovi IMT-a iz Novog Beograda
Za IMT Novi Beograd kvota na više od 0,5 gola iznosi 1,11 i znatno je niža od kvote na manje od 0,5 gola, koja iznosi 5,20. Više od 1 gola nudi se sa kvotom 1,25, dok se manje od 1 gola nudi sa kvotom 3,70; na granici od 1,5 gola kvota na više od 1,5 gola iznosi 1,75, a kvota na manje od 1,5 gola iznosi 1,95. Na granici od 2 gola kvota na manje od 2 gola iznosi 1,50 i niža je od kvote na više od 2 gola, koja iznosi 2,40.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,20 | 0,5 | 1,11 |
| 3,70 | 1 | 1,25 |
| 1,95 | 1,5 | 1,75 |
| 1,50 | 2 | 2,40 |
















