Pregled kvota
Kvota na pobedu Selte (P1) iznosi 1,85, što je niže od kvote na nerešeno, koja iznosi 3,70, i kvote na pobedu Levantea (P2), koja iznosi 4,15. Na granici od 2,5 gola kvote su jednake: ukupno manje od 2,5 gola i ukupno više od 2,5 gola nude se sa kvotom 1,90. Kod hendikepa, kvota na H1 (+1) iznosi 1,06 i niža je od kvote na H2 (+1), koja iznosi 1,52.
Zašto je Selta favorit u ovom meču
Prema kvotama kladionica, Selta je favorit: kvota na pobedu domaćina iznosi 1,85, na nerešeno iznosi 3,70, a na pobedu Levantea iznosi 4,15.
- Selta je izgubila samo jednom u poslednjih osam kola La Lige.
- Levante nije pobedio u 9 od poslednjih 10 utakmica u gostima u La Ligi.
- U prethodnih šest međusobnih susreta Selta je samo jednom izgubila od Levantea (2:3).
Forma i sastav Selte
Selta je 5. novembra 2026. godine izgubila od belgijskog Uniona (1:2) u Ligi Evrope, iako je već u 11. minutu vodila. Trener Hiraldes je posle utakmice pozitivno ocenio kvalitet igre ekipe: prema njegovim rečima, nivo prikazan u Evropi potrebno je održati i u prvenstvu. Međutim, Selta je izgubila i poslednji meč u La Ligi — 0:3 protiv Rajo Valjekana, čime je prekinuta serija od sedam utakmica bez poraza.
- U 9 od poslednjih 10 utakmica Selte u svim zvaničnim takmičenjima oba tima su zajedno uputila više od 5,5 udaraca u okvir gola.
- U prethodnih 10 utakmica kod kuće u La Ligi Selta je izvela manje od 5,5 kornera.
Očekivani sastav (3-4-3): Jonuc Radu, Havi Rodrigez, Joel Lago, Markos Alonso, Havijer Rueda, Ilaiš Moriba, Aleš Febas, Havi Galan, Pablo Duran, Feran Žutgla, Ugo Alvares.
Van sastava: Karl Starfelt, Borha Iglesijas, Migel Roman, Alvar Nunjez, Jones El Abdelaui, Ugo Kuenka (svi su povređeni).
Forma i sastav Levantea
Levante je 31. oktobra 2026. godine na svom terenu izgubio od Atletika rezultatom 0:2. Pre toga je pobedio Atletik (3:1) i odigrao nerešeno sa Deportivom (1:1). Ipak, Levante retko pobeđuje: u 8 od poslednjih 10 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima nije ostvario pobedu.
- U 9 od poslednjih 10 utakmica Levante je postigao manje od 3,5 gola.
- U 9 od poslednjih 10 utakmica Levante je ukupno uputio više od 5,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Metju Rajan, Načo Perez, Adrijan de la Fuente, Ifeanji Ndukve, Džeremi Toljan, Hon Ander Olasagasti, Danijel Rekvena, Rožer Bruge, Ivan Romero, Tijago Fernandez, Petar Ratkov.
Van sastava: Manuel Sančez (povreda), Alehandro Primo, Enco Bardeli (obojica su pod znakom pitanja).
Šanse timova
Pobeda Selte (P1): prosečna kvota je 1,85, kvota bez marže iznosi 1,95, a verovatnoća iznosi 51,4%. Za nerešeno su navedene vrednosti 3,70, 3,89 i 25,7%, a za pobedu Levantea (P2) navedene su redom 4,15, 4,36 i 22,9%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Selte | 1,85 | 1,95 | 51,4% |
| Nerešeno | 3,70 | 3,89 | 25,7% |
| Pobeda Levantea | 4,15 | 4,36 | 22,9% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, ukupno manje od 2,5 gola i ukupno više od 2,5 gola nude se sa kvotom 1,90, bez prednosti za bilo koju opciju. Na granici od 3,5 gola kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,35, što je niže od kvote na ukupno više od 3,5 gola, koja iznosi 3,00.
| Granica | Ukupno manje golova | Ukupno više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 1,90 | 1,90 |
| 3,5 | 1,35 | 3,00 |
Prognoza na hendikep
Na granici -1,5 H1 (-1,5) nudi se sa kvotom 3,15, a H2 (-1,5) nudi se sa kvotom 7,60. Za hendikep +1 kvota na H1 (+1) iznosi 1,05, a kvota na H2 (+1) iznosi 1,30; na granici -1 kvota na H1 (-1) iznosi 2,55, a kvota na H2 (-1) iznosi 6,60. Kvota na H1 (+1) iznosi 1,06 i niža je od kvote na H2 (+1), koja iznosi 1,52, dok se kod nultog hendikepa H1 (0) nudi sa kvotom 1,37, a H2 (0) nudi se sa kvotom 2,85.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 3,15 | -1,5 | 7,60 |
| 1,05 | +1,5 | 1,30 |
| 2,55 | -1 | 6,60 |
| 1,06 | +1 | 1,52 |
| 1,37 | 0 | 2,85 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada „oba tima daju gol - GG” ima kvotu 1,80, a „oba tima daju gol - NG” ima kvotu 1,95: opcija da bar jedan tim neće postići gol ima nešto višu kvotu.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,80 |
| NG | 1,95 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.27
|
1.31
|
1.96
|
| Vivatbet |
1.27
|
1.31
|
1.96
|
| Bet365 |
1.22
|
1.30
|
1.80
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: za Seltu granica iznosi 1,5 gola, a za Levante iznosi 1 gol.
Golovi Selte
Opklada da će Selta dati manje od 0,5 gola nudi se sa kvotom 4,40, a opklada da će dati više od 0,5 gola nudi se sa kvotom 1,15. Na granici 1 kvota na manje od 1 gola iznosi 3,25, a kvota na više od 1 gola iznosi 1,30; na granici 1,5 kvota na manje golova iznosi 1,85, a kvota na više golova iznosi 1,90. Na granici 2 kvota na manje od 2 gola iznosi 1,37 i niža je od kvote na više od 2 gola, koja iznosi 2,85.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,40 | 0,5 | 1,15 |
| 3,25 | 1 | 1,30 |
| 1,85 | 1,5 | 1,90 |
| 1,37 | 2 | 2,85 |
Golovi Levantea
Kvota na opkladu da će Levante dati manje od 0,5 gola iznosi 2,50 i viša je od kvote na više od 0,5 gola, koja iznosi 1,50. Na granici 1 opklada na manje od 1 gola nudi se sa kvotom 1,70, a opklada na više od 1 gola nudi se sa kvotom 2,10; na granici 1,5 kvota na manje golova iznosi 1,32, a kvota na više golova iznosi 3,10.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,50 | 0,5 | 1,50 |
| 1,70 | 1 | 2,10 |
| 1,32 | 1,5 | 3,10 |















