Pregled kvota
Pobeda Tuluza (P1) sa kvotom 2,05 smatra se verovatnijim ishodom od pobede Strazbura (P2) sa kvotom 3,40, dok je kvota na nerešeno 3,80. U glavnoj ponudi za ukupan broj golova, ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,60 znatno je verovatnije od ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,35. Hendikep H1 (0) nudi se sa kvotom 1,55, a hendikep H2 (0) nudi se sa kvotom 2,50.
Zašto je Tuluz favorit u ovom meču
Kladionice smatraju Tuluz favoritom: njegova pobeda nudi se sa kvotom 2,05. Kvota na nerešeno je 3,80, a kvota na pobedu Strazbura je 3,40.
- Tuluz često izbegava poraz u domaćim takmičenjima: nije izgubio u 7 od poslednjih 10 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima.
- Strazbur često završava utakmice bez pobede: klub nije pobedio u 6 od poslednjih 10 zvaničnih mečeva.
Forma i sastav Tuluza
U poslednjem meču, 1. novembra, Tuluz je u gostima izgubio od Marseja — 0:2. Prethodno je 16. oktobra ubedljivo savladao Le Man u gostima — 3:0.
Glavni adut Tuluza u napadu u ovom takmičenju je Kasper Tengsted: postigao je 5 golova i upisao je 1 asistenciju na 7 utakmica. Po broju asistencija ističe se Kristijan Kaseres, koji je upisao 5 asistencija na 9 utakmica Lige 1.
- Na poslednjih 10 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima protivnici Tuluza nisu postizali više od dva gola.
- Na 9 od poslednjih 10 utakmica Tuluza u svim zvaničnim takmičenjima postignut je bar jedan gol.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Gijom Rest, Ismael Dijalo, Mark Mekenzi, Rasmus Nikolajsen, Krist Tape, Niklas Šmit, Kristijan Kaseres, Niko Sigur, Tomas Jorgensen, Džejsen Rasel-Rou, Kasper Tengsted
Forma i sastav Strazbura
Strazbur je 1. novembra kod kuće ubedljivo savladao Oser — 5:1. Ova pobeda usledila je posle poraza od Rena u gostima rezultatom 0:3, 25. oktobra.
U gostujućem timu ističe se Gesim Jasin, koji je postigao 4 gola i upisao je 3 asistencije na 9 prvenstvenih utakmica. Vezista Sebastijan Nanasi upisao je dve asistencije.
- Na poslednjih 10 utakmica Strazbura u svim zvaničnim takmičenjima bilo je ukupno više od 1,5 gola.
- Strazbur je postigao gol na 8 od poslednjih 10 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima.
Očekivani sastav (4-3-3): Filip Jergensen, Ismael Dukure, Lukas Hogsberg, Karim Kulibali, Oso, Samir El Murabet, Dario Esugo, Đovani Rejna, Gesim Jasin, Konrad Harder, Marsijal Godo
Šanse timova
Prosečna kvota na pobedu Tuluza (P1) iznosi 2,05; kvota bez marže je 2,14, a verovatnoća je 46,7%. Za nerešeno ove vrednosti iznose 3,80, 3,97 i 25,2%. Pobeda Strazbura (P2) nudi se sa kvotom 3,40, dok je kvota bez marže 3,55, a verovatnoća je 28,1%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Tuluza | 2,05 | 2,14 | 46,7% |
| Nerešeno | 3,80 | 3,97 | 25,2% |
| Pobeda Strazbura | 3,40 | 3,55 | 28,1% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, ukupno manje od 2,5 gola nudi se sa kvotom 2,35, a ukupno više od 2,5 gola nudi se sa kvotom 1,60, što ukazuje na znatno veću verovatnoću da će biti postignuto više golova od te granice. Na granici od 3,5 gola odnos je obrnut: ukupno manje od 3,5 gola nudi se sa kvotom 1,55, a ukupno više od 3,5 gola nudi se sa kvotom 2,35.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,35 | 1,60 |
| 3,5 | 1,55 | 2,35 |
Prognoza na hendikep
Kvota na H1 (-1,5) je 3,35, dok je kvota na H2 (-1,5) 5,80. Na hendikepu +1,5 kvota na H1 (+1,5) iznosi 1,09, a kvota na H2 (+1,5) iznosi 1,28. Na granici -1 kvota na H1 (-1) iznosi 2,70, a kvota na H2 (-1) iznosi 5,10; na granici +1 kvote iznose 1,11 i 1,40. Kod nultog hendikepa, H1 (0) sa kvotom 1,55 smatra se verovatnijim ishodom od H2 (0) sa kvotom 2,50.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 3,35 | -1,5 | 5,80 |
| 1,09 | +1,5 | 1,28 |
| 2,70 | -1 | 5,10 |
| 1,11 | +1 | 1,40 |
| 1,55 | 0 | 2,50 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Kvota na „oba tima daju gol - GG” iznosi 1,52, dok kvota na „oba tima daju gol - NG”, što znači da bar jedan tim neće postići gol, iznosi 2,45.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,52 |
| NG | 2,45 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.35
|
1.29
|
1.83
|
| Vivatbet |
1.35
|
1.29
|
1.83
|
| Bet365 |
1.33
|
1.25
|
1.73
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice su postavile granicu od 1,5 gola za Tuluz, dok su za Strazbur postavile granicu od 1 gola.
Golovi Tuluza
Za opkladu da će Tuluz dati manje od 0,5 gola kvota je 4,70, a kvota na više od 0,5 gola je 1,13. Na granici od 1 gola kvota na manje od 1 gola iznosi 3,30, a kvota na više od 1 gola iznosi 1,30; na granici od 1,5 gola kvota na manje iznosi 1,95, a kvota na više iznosi 1,80. Na granici od 2 gola kvota na manje od 2 gola iznosi 1,48, a kvota na više od 2 gola iznosi 2,55.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,70 | 0,5 | 1,13 |
| 3,30 | 1 | 1,30 |
| 1,95 | 1,5 | 1,80 |
| 1,48 | 2 | 2,55 |
Golovi Strazbura
Za opkladu da će Strazbur dati manje od 0,5 gola kvota je 3,30, a kvota na više od 0,5 gola je 1,30. Na granici od 1 gola kvota na manje od 1 gola iznosi 2,17, a kvota na više od 1 gola iznosi 1,65. Na granici od 1,5 gola kvota na manje od 1,5 gola iznosi 1,53, a kvota na više od 1,5 gola iznosi 2,40.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,30 | 0,5 | 1,30 |
| 2,17 | 1 | 1,65 |
| 1,53 | 1,5 | 2,40 |
Ko će suditi meč
Matje Vernis (Francuska)
Utakmice – 5 (Liga 1, 2026/27);
Prosečan broj faulova po meču – 27;
Prosečan broj žutih kartona po meču (uključujući druge žute kartone) – 3,8;
Utakmice sa crvenim kartonom – 1 od 5;
Utakmice sa penalom – 2 od 5.

















