Pregled kvota
P1 sa kvotom 1,55 je ishod koji kladionice smatraju najverovatnijim: kvota na nerešeno je 4,40, a na P2 je 5,60. Za osnovnu granicu ukupnog broja golova, kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,68 i niža je od kvote 2,20 na ukupno manje od 2,5 gola. Kod hendikepa, kvota 1,55 na H2 (+1,5) niža je od kvote 2,40 na H1 (-1,5). H1 (-1) i H2 (+1) nude se sa kvotom 1,90, dok je kod nultog hendikepa kvota 1,20 na H1 (0) niža od kvote 4,00 na H2 (0).
Zašto je Panatinaikos favorit u ovom meču
Panatinaikos je favorit prema kladionicama: kvota na pobedu grčkog kluba je 1,55, kvota na nerešeno je 4,40, a na pobedu CSKA je 5,60.
- Grčki klub redovno osvaja bodove na svom terenu u ovom takmičenju: Panatinaikos nije izgubio u 9 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Ligi konferencije.
- Bugarski tim retko pobeđuje na gostovanjima u evropskim takmičenjima: CSKA nije pobedio u 9 od poslednjih 10 mečeva u gostima u Ligi konferencije.
Forma i sastav Panatinaikosa
Panatinaikos niže pobede i u domaćim i u međunarodnim takmičenjima. Tim je 1. novembra savladao AEK sa 2:0, a 28. oktobra pobedio je Aris (2:1). Uspešan je bio i početak nastupa u Ligi konferencije: Atinjani su 22. oktobra u gostima ubedljivo savladali Kairat sa 5:1.
Panatinaikos je 2. novembra, posle pobede nad AEK-om, trenirao u dve grupe. Igrači koji su nastupili pratili su program oporavka, dok su ostali uvežbavali završnicu napada i radili sa loptom na skraćenom prostoru.
- Panatinaikos nije izgubio u 9 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
- Panatinaikos je u 9 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Ligi konferencije imao više od 3,5 šuteva u okvir gola.
Očekivani sastav: Injaki Penja, Triantafilos Capras, Erik Palmer-Braun, Stefan de Vraj, Jorgos Kirjakopulos, Etjen Kamara, Imran Luza, Vicente Taborda, Andreas Tete, Santino Andino, Sirijel Desers.
Vezista Panatinaikosa Azedin Unahi propušta meč zbog povrede mišića.
Forma i sastav CSKA
Sofijski CSKA je 31. oktobra u poslednjem kolu prvenstva Bugarske odigrao nerešeno sa Slavijom (0:0). Pre toga tim je ostvario dve pobede bez primljenog gola: 26. oktobra savladao je Ludogorec (2:0), a 18. oktobra pobedio je Nesebar sa 2:0.
- CSKA nije izgubio u 9 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
- U poslednjih 10 mečeva CSKA u svim zvaničnim takmičenjima timovi su zajedno imali više od 5,5 šuteva u okvir gola.
Očekivani sastav: Fedor Lapuhov, Pastor, Diniš Almeida, Fakundo Rodrigez, Angelo Martino, Maks Ebong, Bruno Žordao, Stefano Sensi, Joanis Pitas, Leandro Godoj, Petko Panajotov.
Šanse timova
Prosečna kvota na P1 iznosi 1,55, a procenjena kvota bez marže iznosi 1,63, uz verovatnoću od 61,4%. Za nerešeno te vrednosti iznose 4,40 i 4,62, uz verovatnoću od 21,6%, a za P2 iznose 5,60 i 5,89, uz verovatnoću od 17%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Panatinaikosa | 1,55 | 1,63 | 61,4% |
| Nerešeno | 4,40 | 4,62 | 21,6% |
| Pobeda CSKA Sofije | 5,60 | 5,89 | 17,0% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici 2,5, kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,68 i niža je od kvote 2,20 na ukupno manje od 2,5 gola. Na granici 3,5 situacija je obrnuta: ukupno manje od 3,5 gola nudi se sa kvotom 1,48, a ukupno više od 3,5 gola nudi se sa kvotom 2,55.
| Granica | Ukupno manje golova | Ukupno više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,20 | 1,68 |
| 3,5 | 1,48 | 2,55 |
Prognoza na hendikep
H1 (-1,5) dostupan je sa kvotom 2,40, dok se H2 (+1,5) nudi sa kvotom 1,55. Za H1 (-1) i H2 (+1) kvote su jednake i iznose 1,90. Kod nultog hendikepa H1 (0) nudi se sa kvotom 1,20, a H2 (0) nudi se sa kvotom 4,00.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,40 | -1,5 | |
| +1,5 | 1,55 | |
| 1,90 | -1 | |
| +1 | 1,90 | |
| 1,20 | 0 | 4,00 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Kvota na opkladu "oba tima daju gol - GG" je 1,72, a na "oba tima daju gol - NG" je 2,05. Niža kvota na GG ukazuje na to da se golovi oba tima smatraju verovatnijim ishodom; NG znači da bar jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,72 |
| NG | 2,05 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.13
|
1.22
|
2.62
|
| Vivatbet |
1.13
|
1.22
|
2.62
|
| Bet365 |
1.11
|
1.18
|
2.63
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice su postavile granicu golova Panatinaikosa na 2 gola, dok je granica za CSKA Sofija postavljena na 1 gol.
Golovi Panatinaikosa
Kvota da će Panatinaikos dati manje od 0,5 gola iznosi 6,40, a kvota da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,07. Na granici 1,5 kvota za manje od 1,5 gola iznosi 2,35, a za više od 1,5 gola iznosi 1,55; na granici 2 kvota za manje golova iznosi 1,70, a za više golova iznosi 2,07. Kvota za manje od 2,5 gola je 1,40, a za više od 2,5 gola je 2,80.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 6,40 | 0,5 | 1,07 |
| 2,35 | 1,5 | 1,55 |
| 1,70 | 2 | 2,07 |
| 1,40 | 2,5 | 2,80 |
Golovi CSKA Sofije
Kvota da će CSKA Sofija dati manje od 0,5 gola iznosi 2,40, a kvota da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,55. Na granici 1 kvota za manje od 1 gola je 1,57, a za više od 1 gola je 2,30. Na granici 1,5 kvota za manje od 1,5 gola je 1,27, a za više od 1,5 gola je 3,40.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,40 | 0,5 | 1,55 |
| 1,57 | 1 | 2,30 |
| 1,27 | 1,5 | 3,40 |
Ko će suditi meč
Mohamed Al-Hakim (Švedska)
Utakmice – 9 (međunarodni mečevi, 2025/26–2026/27);
Prosečan broj prekršaja po meču – 22;
Prosečan broj žutih kartona po meču (uključujući druge žute kartone) – 4,2;
Mečevi sa crvenim kartonom – 1 od 9;
Mečevi sa penalom – 2 od 9.

















