Pregled kvota
Crvena zvezda je izraziti favorit: kvota na P1 iznosi 1,07, dok je kvota na nerešeno oko 12,00, a kvota na pobedu Inter Eskaldesa je oko 35,00. Na glavnoj granici ukupnog broja golova, ishod ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,29 smatra se znatno verovatnijim od ishoda ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 3,25.
Zašto je Crvena zvezda favorit u ovom meču
Za kladionice je Crvena zvezda izraziti favorit. Na pobedu domaćina nude kvotu 1,07, na nerešeno nude kvotu 12,00, a na pobedu Inter Eskaldesa nude kvotu 35,00.
- Crvena zvezda redovno pobeđuje na svom terenu: ekipa je dobila 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u svim takmičenjima.
- Inter Eskaldes u evropskom takmičenju ne gubi velikom razlikom: u poslednjih 6 utakmica ovog tima u Ligi konferencije protivnici su postizali manje od 3,5 gola.
Forma i sastav Crvene zvezde
Crvena zvezda je 31. oktobra u gostima savladala Mačvu Šabac rezultatom 4:2, a 28. oktobra je ubedljivo pobedila Jedinstvo sa 5:1. Pre toga je 25. oktobra beogradski klub savladao OFK Beograd manjom razlikom, rezultatom 1:0.
Posle pobede nad Mačvom, trener Albert Rijera posebno je analizirao igru u odbrani pri prekidima, osvrnuvši se na gol primljen posle kornera. Rad na tom segmentu označio je kao prioritet u pripremama za Inter Eskaldes.
- Crvena zvezda je postizala više od 1,5 gola u 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u svim takmičenjima.
- Crvena zvezda nije izgubila u 9 od poslednjih 10 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima.
Očekivani sastav: Mateus Lima, Matej Gaštarov, Juta Nakajama, Tomas Hendel, Rade Krunić, Miloš Veljković, Vladimir Lučić, Timi Elšnik, Vasilije Kostov, Mihailo Ristić, Bamba Dijeng.
Zbog suspenzija utakmicu će propustiti Stefan Gudelj i Osman Bukari. Derik Lukasen nastavlja terapiju, dok Adem Avdić posle povrede kolena trenira po individualnom programu. Mirko Ivanić je ranije osećao nelagodnost u mišiću lista.
Forma i sastav Inter Eskaldesa
Inter Eskaldes i Penja su 1. novembra odigrali bez golova, 0:0. Andorski tim je 25. oktobra odigrao nerešeno sa Santa Kolomom, 1:1. Pre toga je 18. oktobra pokazao visoku efikasnost: savladao je Atletik Eskaldes rezultatom 4:2.
- Inter Eskaldes nije izgubio u 8 od poslednjih 10 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima.
- Protivnici Inter Eskaldesa postizali su manje od 4 gola u poslednjih 10 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima.
Očekivani sastav: Havijer Dijaz, Maurisio Poketino mlađi, Aleks Sančez, Anvar Ernandes, Hilmar Tores, Viktor Alonso, Rafinja, Domi Berlanga, Pablo Molina, David Lopes, Faisal Šuaib.
Šanse timova
Kvota na pobedu Crvene zvezde iznosi 1,07; procena bez marže daje kvotu 1,12 i verovatnoću od 89,3%. Za nerešeno su navedene kvote 12,00 i 12,56, uz verovatnoću od 8,0%, a za pobedu Inter Eskaldesa navedene su kvote 35,00 i 36,63, uz verovatnoću od 2,7%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Crvene zvezde | 1,07 | 1,12 | 89,3% |
| Nerešeno | 12,00 | 12,56 | 8,0% |
| Pobeda Inter Eskaldesa | 35,00 | 36,63 | 2,7% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na ukupno manje od 2,5 gola nude kvotu 3,25, a na ukupno više od 2,5 gola nude kvotu 1,29. Na granici od 2 gola kvota na ukupno manje od 2 gola iznosi 5,40, a kvota na ukupno više od 2 gola iznosi 1,10. Na granici od 3,5 gola razlika u kvotama je manja: kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,97, a kvota na ukupno više od 3,5 gola iznosi 1,77.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 3,25 | 1,29 |
| 2 | 5,40 | 1,10 |
| 3,5 | 1,97 | 1,77 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.00
|
1.02
|
10.50
|
| Vivatbet |
1.00
|
1.02
|
10.50
|
| Bet365 |
1.01
|
1.05
|
10.00
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice su postavile sledeće granice broja golova timova: granica za Crvenu zvezdu iznosi 3 gola, a granica za Inter Eskaldes iznosi 0,5 gola.
Golovi Crvene zvezde
Kvota na to da će Crvena zvezda dati manje od 2,5 gola iznosi 2,60, a kvota na to da će dati više od 2,5 gola iznosi 1,44. Na granici od 3 gola kvota za manje od 3 gola iznosi 2,00, a kvota za više od 3 gola iznosi 1,75; na granici od 3,5 gola kvota za manje od 3,5 gola iznosi 1,66, a kvota za više od 3,5 gola iznosi 2,12.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,60 | 2,5 | 1,44 |
| 2,00 | 3 | 1,75 |
| 1,66 | 3,5 | 2,12 |
Golovi Inter Eskaldesa
Kvota na to da će Inter Eskaldes dati manje od 0,5 gola iznosi 1,47, a kvota na to da će dati više od 0,5 gola iznosi 2,51. Na granici od 1,5 gola opklada na manje od 1,5 gola dostupna je sa kvotom 1,04, a opklada na više od 1,5 gola dostupna je sa kvotom 7,40.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 1,47 | 0,5 | 2,51 |
| 1,04 | 1,5 | 7,40 |
Ko će suditi meč
Henrik Nalbandjan (Jermenija)
Utakmice – 8 (međunarodni susreti, 2025/26-2026/27);
Prosečan broj prekršaja po utakmici – 27;
Prosečan broj žutih kartona po utakmici (uključujući druge žute kartone) – 5,5;
Utakmice sa crvenim kartonom – 1 od 8;
Utakmice sa penalom – 2 od 8.

















