Pregled kvota
Pobeda Monaka sa kvotom 1,75 smatra se najverovatnijim ishodom u poređenju sa pobedom Le Mana sa kvotom 4,30 i nerešenim ishodom sa kvotom 4,15. Na glavnoj granici ukupnog broja golova, opklada na ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,62 ima prednost u odnosu na ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,30. Na glavnoj hendikep liniji kvota na H2 (0) iznosi 1,33, što je znatno niže od kvote 3,00 na H1 (0).
Zašto je Monako favorit utakmice
Kladionice smatraju Monako favoritom: pobeda Monegašana nudi se sa kvotom 1,75. Kvota na nerešeno iznosi 4,15, a kvota na pobedu Le Mana iznosi 4,30.
- Monako redovno osvaja bodove u zvaničnim utakmicama: ekipa nije izgubila u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
- Le Man nije pobedio u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
Forma i sastav Le Mana
U poslednjem kolu Lige 1, 31. oktobra, Le Man je u gostima izgubio od Troe rezultatom 0:2. Pre puta u Trou, Le Man je 25. oktobra odigrao 1:1 na gostovanju Oseru.
U napadu ekipe izdvaja se Lui Mafuta: napadač je postigao 4 gola u 9 utakmica ovog takmičenja.
- Na poslednjih 10 utakmica Le Mana u svim zvaničnim takmičenjima postignuto je ukupno više od 1,5 gola.
- Na poslednjih 9 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima igrači Le Mana imali su manje od 7,5 udaraca u okvir gola.
- Na 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u svim takmičenjima Le Man je imao više od 3,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav: Nikola Kočik, Noa Boase, Samjuel Johu, Raul Torente, Aleksandar Lore, Lukas Buades, Antoan Rabijar, Lucas Bretelle, Lucas Calodat, Lui Mafuta, Habibou Diallo.
Za Le Man zbog povreda neće igrati defanzivac Đibril Sidibe (povreda stopala) i vezista Adil Bourabaa (povreda skočnog zgloba). Na spisku odsutnih su i Ervan Kola, Marten Rosinjol i Teo Ejom.
Forma i sastav Monaka
Monako je u prethodnoj utakmici kod kuće pobedio Nordšjeland: Monegašani su 5. novembra slavili sa 2:0. Trener je tada rotirao sastav: u startnu postavu uvrstio je defanzivce Džordana Tezea i Kristijana Mavisu, kao i debitanta Ilana Turea.
Najbolji strelac ekipe u Ligi 1 trenutno je Paris Bruner: napadač je postigao 4 gola u 7 utakmica ovog takmičenja.
- Na poslednjih 10 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima Monako je imao manje od 7,5 udaraca u okvir gola.
- Na 9 od poslednjih 10 utakmica u Ligi 1 Monako je postigao najmanje jedan gol.
- Na poslednjih 10 utakmica u svim zvaničnim takmičenjima fudbaleri Monaka izveli su manje od 10,5 kornera.
Očekivani sastav: Lukaš Hradecki, Vanderson, Sadibu Sane, Erik Dajer, Nazinjo, Lamin Kamara, Denis Zakarija, Edan Diop, Aleksandar Golovin, Matis Ablin, Paris Bruner.
Monaku zbog povrede tetive zadnje lože nedostaje napadač Ansu Fati. U izveštajima o dostupnosti igrača pred ovo kolo pominjao se i vezista Stanis Idumbo Muzambo.
Šanse timova
Prosečna kvota na pobedu Le Mana iznosi 4,30, a procena bez marže iznosi 4,49, uz verovatnoću od 22,3%. Za nerešen ishod te vrednosti iznose 4,15, 4,34 i 23,1%. Kvota na pobedu Monaka iznosi 1,75; procena bez marže je 1,83, a verovatnoća je 54,7%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Le Mana | 4,30 | 4,49 | 22,3% |
| Nerešeno | 4,15 | 4,34 | 23,1% |
| Pobeda Monaka | 1,75 | 1,83 | 54,7% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici 2,5 opklada na ukupno manje od 2,5 gola nudi se sa kvotom 2,30, a opklada na ukupno više od 2,5 gola nudi se sa kvotom 1,62. Na granici 3,5 kvote se menjaju: kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,55, a kvota na ukupno više od 3,5 gola iznosi 2,40.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,30 | 1,62 |
| 3,5 | 1,55 | 2,40 |
Prognoza na hendikep
Kvota na H1 (-1,5) iznosi 7,30, dok kvota na H2 (-1,5) iznosi 2,65. Na liniji +1,5 kvota na H1 (+1,5) iznosi 1,42, a kvota na H2 (+1,5) iznosi 1,05. Na hendikepu -1 kvota na H1 (-1) iznosi 6,40, a kvota na H2 (-1) iznosi 2,20; na hendikepu +1 kvote iznose 1,67 i 1,07, redom. Kvota na H1 (0) iznosi 3,00, što je više od kvote 1,33 na H2 (0).
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 7,30 | -1,5 | 2,65 |
| 1,42 | +1,5 | 1,05 |
| 6,40 | -1 | 2,20 |
| 1,67 | +1 | 1,07 |
| 3,00 | 0 | 1,33 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada "oba tima daju gol - GG" nudi se sa kvotom 1,60, dok je kvota na "oba tima daju gol - NG" 2,25: kvote ukazuju na veću verovatnoću da će oba tima postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,60 |
| NG | 2,25 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
2.13
|
1.26
|
1.25
|
| Vivatbet |
2.13
|
1.26
|
1.25
|
| Bet365 |
2.05
|
1.22
|
1.18
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Prema kvotama na golove timova, od Monaka se očekuje više golova nego od Le Mana.
Golovi Le Mana
Kvota na to da će Le Man dati manje od 0,5 gola iznosi 2,75, a kvota na više od 0,5 gola iznosi 1,40. Na granici 1 kvote su gotovo izjednačene: opklada na manje od 1 gola ima kvotu 1,85, a opklada na više od 1 gola ima kvotu 1,90. Na granici 1,5 kvota na manje od 1,5 gola iznosi 1,35, a kvota na više od 1,5 gola iznosi 2,85.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,75 | 0,5 | 1,40 |
| 1,85 | 1 | 1,90 |
| 1,35 | 1,5 | 2,85 |
Golovi Monaka
Opklada na to da će Monako dati manje od 0,5 gola nudi se sa kvotom 5,70, a opklada na više od 0,5 gola nudi se sa kvotom 1,09; na granici 1 kvote iznose 4,20 i 1,20, redom. Kvota na manje od 1,5 gola iznosi 2,13, a kvota na više od 1,5 gola iznosi 1,67. Na granici 2 opklada na manje od 2 gola nudi se sa kvotom 1,65, a opklada na više od 2 gola nudi se sa kvotom 2,20.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,70 | 0,5 | 1,09 |
| 4,20 | 1 | 1,20 |
| 2,13 | 1,5 | 1,67 |
| 1,65 | 2 | 2,20 |
Ko će suditi meč
Brajn Dešepi (Francuska)
Utakmice – 20 (Liga 1, 2025/26–2026/27);
Prosečan broj prekršaja po utakmici – 25;
Prosečan broj žutih kartona po utakmici (uključujući druge žute kartone) – 4,4;
Utakmice sa crvenim kartonom – 6 od 20;
Utakmice sa penalom – 9 od 20.















