Pregled kvota
LASK je izraziti favorit: kvota na P1 je 1,45, na nerešeno je 4,90, a na P2 je 6,60. Na glavnoj granici ukupnog broja golova kvota za ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,40 i znatno je niža od kvote za ukupno manje od 2,5 gola, koja iznosi 2,70. Kvota na hendikep H1 (0) iznosi 1,15 i znatno je niža od kvote na H2 (0), koja iznosi 4,50.
Zašto je LASK favorit u ovom meču
LASK je favorit kod kladionica: kvota na pobedu austrijskog kluba je 1,45, na nerešeno je 4,90, a na pobedu Slovana je 6,60.
- Mečevi LASK-a na njegovom terenu veoma su efikasni: u 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u svim takmičenjima postignuta su najmanje tri gola.
- Slovan na gostovanjima u Ligi šampiona redovno prepušta inicijativu rivalima: imao je manje šuteva od protivnika u 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u ovom takmičenju.
Forma i sastav LASK-a
LASK je 31. oktobra 2026. godine pobedio VSG Svarovski Vatens u prvenstvu Austrije rezultatom 2:1. Trener Ditmar Kibauer istakao je da je pobeda teško izvojevana i ukazao je na zgusnut raspored prethodnih utakmica.
Pre toga, 25. oktobra, LASK je izgubio od Salcburga (1:3), ali je 21. oktobra u gostima pobedio lisabonski Sporting rezultatom 3:2 u Ligi šampiona.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva LASK-a u svim zvaničnim takmičenjima postignuto je više od 1,5 gola.
- U 9 od poslednjih 10 utakmica LASK-a kod kuće u svim takmičenjima protivnici su izveli manje od 4,5 kornera.
Očekivani sastav: Lukas Jungwirth, Andrés Andrade, Alemão, Xavier Mbuyamba, Ivan Dibango, Sascha Horvath, Robert Ljubičić, Kasper Jørgensen, Christoph Lang, Saša Kalajdžić, Kristof Danek.
Ramiz Harakate je na spisku odsutnih zbog povrede kolena.
Forma i sastav Slovana
Slovan je 31. oktobra 2026. godine u gostima pobedio Podbrezovu — 2:1. Nekoliko dana ranije, 28. oktobra, savladao je Trenčin bez primljenog gola (2:0).
- Slovan nije izgubio u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima Slovan je postigao najmanje jedan gol.
Očekivani sastav: Dominik Takač, Sezar Blekman, Kenan Bajrić, Svetozar Marković, Sandro Kruz, Peter Pokorni, Tigran Barseghyan, Rahim Ibrahim, Artur Gajdoš, Sulejman Kamara, Nino Marčeli.
Andraž Šporar je na spisku odsutnih igrača Slovana zbog bolesti, dok je Romanu Čerepkaiju dijagnostikovana povreda leđa.
Šanse timova
Za pobedu LASK-a prosečna kvota je 1,45, kvota bez marže je 1,52, a verovatnoća je 66%. Za nerešeno su te vrednosti 4,90, 5,12 i 19,5%. Kvota na pobedu Slovana je 6,60, kvota bez marže je 6,90, a verovatnoća je 14,5%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda LASK-a | 1,45 | 1,52 | 66,0% |
| Nerešeno | 4,90 | 5,12 | 19,5% |
| Pobeda Slovana | 6,60 | 6,90 | 14,5% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota za ukupno manje od 2,5 gola je 2,70, a za ukupno više od 2,5 gola je 1,40. Na granici od 3,5 gola kvota za ukupno manje od 3,5 gola je 1,78, a za ukupno više od 3,5 gola je 2,03.
| Granica | Ukupno manje golova | Ukupno više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,70 | 1,40 |
| 3,5 | 1,78 | 2,03 |
Prognoza na hendikep
Kvota na H1 (-1,5) je 2,10, a na H2 (+1,5) je 1,75. Za hendikep od jednog gola kvota na H1 (-1) je 1,65, a na H2 (+1) je 2,20. Kod nultog hendikepa kvota na H1 (0) iznosi 1,15 i znatno je niža od kvote na H2 (0), koja iznosi 4,50.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,10 | -1,5 | |
| +1,5 | 1,75 | |
| 1,65 | -1 | |
| +1 | 2,20 | |
| 1,15 | 0 | 4,50 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Kvota na opkladu „oba tima daju gol - GG“ je 1,58, a na „oba tima daju gol - NG“, odnosno da bar jedan tim neće postići gol, iznosi 2,30.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,58 |
| NG | 2,30 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.14
|
1.21
|
2.79
|
| Vivatbet |
1.14
|
1.21
|
2.79
|
| Bet365 |
1.11
|
1.18
|
2.63
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice nude sledeće granice za golove timova: za LASK granica je 2,5 gola, a za Slovan je 1 gol.
Golovi LASK-a
Za LASK kvota na ukupno manje od 0,5 gola je 7,90, a na ukupno više od 0,5 gola je 1,04. Na granici od 2 gola kvota na ukupno manje od 2 gola je 2,20, a na ukupno više od 2 gola je 1,65; na granici od 2,5 gola kvota na ukupno manje od 2,5 gola je 1,70, a na ukupno više od 2,5 gola je 2,10. Na granici od 3 gola kvota na ukupno manje od 3 gola je 1,35, a na ukupno više od 3 gola je 2,95.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 7,90 | 0,5 | 1,04 |
| 2,20 | 2 | 1,65 |
| 1,70 | 2,5 | 2,10 |
| 1,35 | 3 | 2,95 |
Golovi Slovana
Za Slovan kvota na ukupno manje od 0,5 gola je 2,55, a na ukupno više od 0,5 gola je 1,48. Na granici od 1 gola kvota na ukupno manje od 1 gola je 1,63, a na ukupno više od 1 gola je 2,20; na granici od 1,5 gola kvota na ukupno manje od 1,5 gola je 1,30, a na ukupno više od 1,5 gola je 3,20.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,55 | 0,5 | 1,48 |
| 1,63 | 1 | 2,20 |
| 1,30 | 1,5 | 3,20 |


















