Pregled kvota
Železničar je izraziti favorit: kvota na P2 iznosi 1,53, dok kvota na P1 iznosi 5,70, a kvota na nerešeno iznosi 3,95. Za ukupno manje od 2,5 gola i ukupno više od 2,5 gola ponuđene su kvote od po 1,85, dok kvota na hendikep H2 (0) iznosi 1,18 i znatno je niža od kvote na H1 (0), koja iznosi 4,05.
Zašto je Železničar favorit utakmice
Železničar je favorit kladionica: kvota na pobedu gostiju iznosi 1,53, kvota na nerešeno iznosi 3,95, a kvota na pobedu Radničkog iznosi 5,70.
- Železničar redovno osvaja bodove u poslednjim mečevima: ekipa je pobedila Partizan (1:0), IMT (1:0) i Radnički 1923 (2:1).
- Radnički veoma retko pobeđuje: klub nije slavio u 9 od poslednjih 10 utakmica u Superligi.
Forma i sastav Radničkog
U poslednjoj utakmici, 28. oktobra, Radnički je kod kuće izgubio od beogradskog Partizana — 2:3. Time je nastavljen niz poraza: ekipa je 23. oktobra na svom terenu izgubila od Novog Pazara (0:2), a 16. oktobra je doživela ubedljiv poraz od Radnika u Surdulici (0:3).
Posle niza poraza usledilo je saopštenje uprave: klub je 29. oktobra objavio da ceo upravni odbor podnosi ostavku.
- U 10 od poslednjih 10 utakmica Radničkog kod kuće u Superligi ukupan broj kornera nije prelazio 10.
- U 10 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u Superligi igrači Radničkog dobijali su više od 1,5 žutog kartona.
Forma i sastav Železničara
Železničar je 28. oktobra u gostima pobedio Radnički 1923 — 2:1. Pre toga je klub iz Pančeva zabeležio dve pobede bez primljenog gola: u gostima je savladao IMT (1:0) 23. oktobra, a kod kuće je pobedio Partizan (1:0) 18. oktobra.
- U 9 od poslednjih 10 utakmica Železničara u Superligi postignuto je manje od 3,5 gola.
- U 9 od poslednjih 10 gostujućih utakmica Železničara u Superligi ekipe su ukupno izvele manje od 10,5 kornera.
Šanse timova
Kvota na pobedu Železničara (P2) iznosi 1,53; procenjena kvota bez marže je 1,66, a verovatnoća je 60,4%. Za nerešeno su navedene vrednosti 3,95, 4,27 i 23,4%, a za pobedu Radničkog (P1) navedene su vrednosti 5,70, 6,17 i 16,2%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Radničkog | 5,70 | 6,17 | 16,2% |
| Nerešeno | 3,95 | 4,27 | 23,4% |
| Pobeda Železničara | 1,53 | 1,66 | 60,4% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvote za ukupno manje od 2,5 gola i ukupno više od 2,5 gola jednake su i iznose po 1,85. Na granici od 3,5 gola kvota za ukupno manje od 3,5 gola niža je i iznosi 1,35, dok je za ukupno više od 3,5 gola ponuđena kvota 2,95.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 1,85 | 1,85 |
| 3,5 | 1,35 | 2,95 |
Prognoza na hendikep
Hendikep H2 (-1,5) ponuđen je sa kvotom 2,50, a H1 (+1,5) nudi se sa kvotom 1,45. Na granici od jednog gola kvota na H2 (-1) iznosi 1,90, a kvota na H1 (+1) iznosi 1,80. Kvota na H2 (0) iznosi 1,18 i znatno je niža od kvote na H1 (0), koja iznosi 4,05.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| -1,5 | 2,50 | |
| 1,45 | +1,5 | |
| -1 | 1,90 | |
| 1,80 | +1 | |
| 4,05 | 0 | 1,18 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opkladi „oba tima daju gol - NG“, sa kvotom 1,80, pripisuje se nešto veća verovatnoća nego opkladi „oba tima daju gol - GG“, sa kvotom 1,90.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,90 |
| NG | 1,80 |
Double chance forecast
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovu utakmicu postavile sledeće granice za golove timova: za Radnički granica iznosi 0,5 gola, a za Železničar iznosi 1,5 gola.
Golovi Radničkog
Kvota na to da će Radnički dati više od 0,5 gola iznosi 1,67, dok kvota za manje od 0,5 gola iznosi 2,08. Na granici od 1 gola kvota za manje od 1 gola niža je i iznosi 1,40, dok kvota za više od 1 gola iznosi 2,70; na granici od 1,5 gola kvota za manje od 1,5 gola iznosi 1,20, a kvota za više od 1,5 gola iznosi 4,00.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,08 | 0,5 | 1,67 |
| 1,40 | 1 | 2,70 |
| 1,20 | 1,5 | 4,00 |
Golovi Železničara
Kvota na to da će Železničar dati više od 0,5 gola iznosi 1,08, dok kvota za manje od 0,5 gola iznosi 5,90. Za više od 1 gola ponuđena je kvota 1,20, dok kvota za suprotan ishod iznosi 4,00. Na granici od 1,5 gola kvota za više od 1,5 gola iznosi 1,70, a kvota za manje od 1,5 gola iznosi 2,02; na granici od 2 gola kvota za manje od 2 gola niža je i iznosi 1,55, dok kvota za više od 2 gola iznosi 2,30.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,90 | 0,5 | 1,08 |
| 4,00 | 1 | 1,20 |
| 2,02 | 1,5 | 1,70 |
| 1,55 | 2 | 2,30 |


















