Pregled kvota
PSŽ je izraziti favorit: kvota na P2 iznosi 1,60, dok su kvote na P1 i nerešeno približno jednake — po 4,70. Na osnovnoj granici od 2,5 gola, opklada na više golova smatra se verovatnijim ishodom od opklade na manje golova: kvota na više golova iznosi 1,35, a kvota na manje golova iznosi 2,95. Kod hendikepa 0 prednost je takođe na strani gostiju: kvota na H2 (0) iznosi 1,27, a kvota na H1 (0) iznosi 3,40.
Zašto je PSŽ favorit u ovom meču
PSŽ je favorit prema kladionicama: kvota na pobedu gostiju iznosi 1,60, kvota na pobedu Viljareala iznosi 4,70, a kvota na nerešeno takođe iznosi 4,70.
- Parižani u ovom takmičenju redovno izbegavaju poraze: PSŽ nije izgubio u poslednjih 10 mečeva Lige šampiona.
- Španski klub često gubi u Ligi šampiona: Viljareal je poražen u 8 od poslednjih 10 mečeva u ovom takmičenju.
Forma i sastav Viljareala
U poslednjem meču, 30. oktobra, Viljareal je kod kuće izgubio od Espanjola rezultatom 0:1. Pre toga je u kup utakmici 27. oktobra ubedljivo savladao Manakor — 5:0, a 24. oktobra je u gostima pobedio Valensiju (2:1).
- U 8 od poslednjih 10 mečeva Viljareala u Ligi šampiona postignuto je više od 2,5 gola.
- U poslednjih 10 zvaničnih mečeva Viljareala oba tima su zajedno imala više od 5,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav: Peter Gulači, Santijago Mourinjo, Pau Navaro, Renato Vejga, Sergi Cardona, Santi Komesanja, Pap Gej, Tejdžon Bjukenan, Alberto Moleiro, Žorž Mikautadze, Tani Oluvaseji.
Natan-Dilan Saliba i Iljas Ahomaš navedeni su među odsutnim igračima Viljareala zbog povreda mišića.
Forma i sastav PSŽ-a
PSŽ je poslednji meč odigrao 30. oktobra: u gostima je ubedljivo savladao Avr rezultatom 5:1. Pre toga su Parižani pobedili Lion (2:0) 26. oktobra, a Strazbur su savladali rezultatom 3:1 17. oktobra.
- PSŽ nije izgubio u 9 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva u Ligi šampiona PSŽ je postigao više od 1,5 gola.
Očekivani sastav: Matvej Safonov, Ašraf Hakimi, Vilijan Pačo, Ilja Zabarnji, Lukas Ernandez, Žoao Neveš, Vitinja, Fabijan Ruis, Dezire Due, Seni Majulu, Feran Tores.
Među odsutnim igračima PSŽ-a navedeni su Usman Dembele, Markinjos, Nunu Mendeš i Hviča Kvarachelija.
Šanse timova
Prema proceni bez marže, verovatnoće pobede Viljareala i nerešenog ishoda iznose po 20,3%: prosečna kvota u oba slučaja iznosi 4,70, a realna kvota iznosi 4,94. Verovatnoća pobede PSŽ-a procenjena je na 59,5%; prosečna kvota na P2 iznosi 1,60, a kvota bez marže iznosi 1,68.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Viljareala | 4,70 | 4,94 | 20,3% |
| Nerešeno | 4,70 | 4,94 | 20,3% |
| Pobeda PSŽ-a | 1,60 | 1,68 | 59,5% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota za manje golova iznosi 2,95, a kvota za više golova iznosi 1,35, što ukazuje na veću verovatnoću da će biti postignuto više golova. Na granici od 3,5 gola kvote su gotovo jednake: kvota za manje golova iznosi 1,93, a kvota za više golova iznosi 1,87.
| Granica | Ukupno manje golova | Ukupno više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,95 | 1,35 |
| 3,5 | 1,93 | 1,87 |
Prognoza na hendikep
Za hendikep -1,5 kvota na H1 (-1,5) iznosi 7,10, a kvota na H2 (-1,5) iznosi 2,45. Na granici +1,5, H1 (+1,5) nudi se sa kvotom 1,53, dok se H2 (+1,5) nudi sa kvotom 1,05. Kvota na H1 (-1) iznosi 6,20, a kvota na H2 (-1) iznosi 1,95. Kvota na H1 (+1) iznosi 1,85, a kvota na H2 (+1) iznosi 1,07. Kod hendikepa 0 kvota na H1 (0) iznosi 3,40, a kvota na H2 (0) iznosi 1,27.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 7,10 | -1,5 | 2,45 |
| 1,53 | +1,5 | 1,05 |
| 6,20 | -1 | 1,95 |
| 1,85 | +1 | 1,07 |
| 3,40 | 0 | 1,27 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada "oba tima daju gol - GG" nudi se sa kvotom 1,40, dok je kvota za "oba tima daju gol - NG" 2,70; druga opcija znači da bar jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,40 |
| NG | 2,70 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
2.38
|
1.23
|
1.21
|
| Vivatbet |
2.38
|
1.23
|
1.21
|
| Bet365 |
2.30
|
1.18
|
1.17
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile granicu od 1 gola za Viljareal, dok su za PSŽ postavile granicu od 2 gola.
Golovi Viljareala
Na granici od 0,5 gola za Viljareal, opklada da će dati manje od 0,5 gola nudi se sa kvotom 3,20, a opklada da će dati više od 0,5 gola nudi se sa kvotom 1,30. Na granici od 1 gola kvota za manje od 1 gola iznosi 2,15, a kvota za više od 1 gola iznosi 1,65. Na granici od 1,5 gola opklada da će Viljareal dati manje od 1,5 gola nudi se sa kvotom 1,50, a opklada da će dati više od 1,5 gola nudi se sa kvotom 2,50.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,20 | 0,5 | 1,30 |
| 2,15 | 1 | 1,65 |
| 1,50 | 1,5 | 2,50 |
Golovi PSŽ-a
Na granici od 0,5 gola za PSŽ, opklada da će dati manje od 0,5 gola nudi se sa kvotom 8,00, a opklada da će dati više od 0,5 gola nudi se sa kvotom 1,04. Na granici od 1,5 gola kvota za manje od 1,5 gola iznosi 2,70, a kvota za više od 1,5 gola iznosi 1,40; na granici od 2 gola kvota za manje od 2 gola iznosi 2,10, a kvota za više od 2 gola iznosi 1,70. Na granici od 2,5 gola kvota za manje od 2,5 gola iznosi 1,60, a kvota za više od 2,5 gola iznosi 2,25.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 8,00 | 0,5 | 1,04 |
| 2,70 | 1,5 | 1,40 |
| 2,10 | 2 | 1,70 |
| 1,60 | 2,5 | 2,25 |


















