Pregled kvota
Pobeda Mančester junajteda (P1) sa kvotom 2,15 smatra se verovatnijim ishodom od pobede Aston Vile (P2) sa kvotom 3,20, dok je kvota na nerešeno 3,75. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova, kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi približno 1,60, a na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 2,35. Na granici hendikepa 0, kvota 1,60 na H1 (0) niža je od kvote 2,35 na H2 (0).
Zašto je Mančester junajted favorit u ovom meču
Kladionice daju prednost Mančester junajtedu: kvota na pobedu domaćina iznosi 2,15. Kvota na pobedu Aston Vile je 3,20, a na nerešeno je 3,75.
- Ako Mančester junajted ne pobedi, posebno u slučaju poraza, Majkl Karik će najverovatnije dobiti otkaz na mestu glavnog trenera. Ukoliko odnosi unutar ekipe nisu potpuno narušeni, igrači bi morali da se potrude da podrže trenera.
- Na domaćine bi trebalo pozitivno da utiče pobeda nad AS Romom (3:2) u Ligi šampiona, izborena u poslednjih 10 minuta meča.
- Aston Vila je u poslednja tri meča u svim takmičenjima primila sedam golova.
Forma i sastav Mančester junajteda
Mančester junajted je u poslednjem meču, 3. novembra, savladao AS Romu rezultatom 3:2. Međutim, pre te pobede u Ligi šampiona izgubio je od Čelsija (0:2) i Bornmuta (0:3) u Premijer ligi. Karikova ekipa zauzima 17. mesto u prvenstvu: u slučaju još jednog poraza, glavni trener će uskoro dobiti otkaz, na šta posredno ukazuju insajderi.
- Mančester junajted je u poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima imao manje od 7,5 udaraca u okvir gola.
- Mančester junajted je u 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Premijer ligi izveo više od 4,5 kornera.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Mančester junajteda u svim zvaničnim takmičenjima ekipa je pobedila samo jednom.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Sene Lamens, Leni Joro, Hari Megvajer, Ejden Heven, Diogo Dalot, Kobi Majnu, Juri Tilemans, Amad Dialo, Bruno Fernandeš, Mateus Kunja, Brajan Mbeumo
Izostanci: Luk Šo, Manuel Ugarte, Karlos Baleba, Benjamin Šeško (povređeni), Patrik Dorgu, Markus Rašford, Hari Megvajer (pod znakom pitanja), Lisandro Martines (suspendovan)
Forma i sastav Aston Vile
Aston Vila je, po svemu sudeći, ušla u loš period: nije pobedila u tri uzastopna meča. U poslednjem je izgubila od Barselone u gostima, bez postignutog gola, rezultatom 0:3. Pre toga je odigrala nerešeno sa Fulamom (1:1), a izgubila je od Bornmuta (0:3). Pritom nema mnogo povređenih igrača, svega trojicu. Ovaj meč će propustiti i desni bek Metju Keš zbog petog žutog kartona.
- Protivnici Aston Vile su u poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima postizali manje od 3,5 gola.
- Aston Vila nije izgubila u 8 od poslednjih 10 zvaničnih mečeva u svim takmičenjima.
- Aston Vila je u poslednjih 10 gostovanja u Premijer ligi bila u ofsajdu manje od 2,5 puta.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Zion Suzuki, Lamar Bogarde, Viktor Lindelef, Pau Tores, Jan Matsen, Bubakar Kamara, Žoao Gomes, Džon Mekgin, Johan Manzambi, Emilijano Buendija, Nikolas Džekson
Izostanci: Mateo Ruđeri, Eron Van-Bisaka, Amadu Onana (povređeni), Meti Keš (suspendovan)
Šanse timova
Pobeda Mančester junajteda (P1) nudi se sa kvotom 2,15; kvota bez marže iznosi 2,25, a verovatnoća je 44,5%. Kvota na nerešeno iznosi 3,75, kvota bez marže iznosi 3,92, a verovatnoća je 25,5%. Pobeda Aston Vile (P2) dostupna je sa kvotom 3,20, dok kvota bez marže iznosi 3,34, a verovatnoća je 29,9%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Mančester junajteda | 2,15 | 2,25 | 44,5% |
| Nerešeno | 3,75 | 3,92 | 25,5% |
| Pobeda Aston Vile | 3,20 | 3,34 | 29,9% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici 2,5, kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 2,35, dok je na ukupno više od 2,5 gola 1,60. Na granici 3,5, kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,55 i niža je od kvote 2,35 na ukupno više od 3,5 gola.
| Granica | Ukupno manje golova | Ukupno više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,35 | 1,60 |
| 3,5 | 1,55 | 2,35 |
Prognoza na hendikep
H1 (-1,5) nudi se sa kvotom 3,50, a H2 (-1,5) nudi se sa kvotom 5,70. Na granici +1,5, kvota na H1 (+1,5) iznosi 1,09, a na H2 (+1,5) iznosi 1,25. Na granici -1, kvota na H1 (-1) iznosi 2,85, a na H2 (-1) iznosi 5,00; na granici +1 kvota za domaćine iznosi 1,12, a za goste iznosi 1,35. Na granici 0, kvota na H1 (0) iznosi 1,60, a na H2 (0) iznosi 2,35.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 3,50 | -1,5 | 5,70 |
| 1,09 | +1,5 | 1,25 |
| 2,85 | -1 | 5,00 |
| 1,12 | +1 | 1,35 |
| 1,60 | 0 | 2,35 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada "oba tima daju gol - GG" nudi se sa kvotom 1,50, dok je kvota na "oba tima daju gol - NG", što podrazumeva da bar jedan tim neće postići gol, 2,50.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,50 |
| NG | 2,50 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.41
|
1.29
|
1.73
|
| Vivatbet |
1.41
|
1.29
|
1.73
|
| Bet365 |
1.33
|
1.29
|
1.70
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice su postavile granicu od 1,5 gola za Mančester junajted, dok je za Aston Vilu granica takođe 1,5 gola.
Golovi Mančester junajteda
Kvota na to da će Mančester junajted dati manje od 0,5 gola iznosi 4,80, a na više od 0,5 gola iznosi 1,13. Na granici 1, kvota na manje od 1 gola iznosi 3,45, a na više od 1 gola iznosi 1,27; na granici 1,5 kvota na manje golova iznosi 1,92, a na više golova iznosi 1,82. Na granici 2, opklada na manje od 2 gola nudi se sa kvotom 1,47, a opklada na više od 2 gola nudi se sa kvotom 2,60.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,80 | 0,5 | 1,13 |
| 3,45 | 1 | 1,27 |
| 1,92 | 1,5 | 1,82 |
| 1,47 | 2 | 2,60 |
Golovi Aston Vile
Kvota na to da će Aston Vila dati manje od 0,5 gola iznosi 3,55, a na više od 0,5 gola iznosi 1,25. Na granici 1, kvota na manje od 1 gola iznosi 2,45, a na više od 1 gola iznosi 1,50; na granici 1,5 kvota na manje golova iznosi 1,60, a na više golova iznosi 2,30. Na granici 2, opklada na manje od 2 gola nudi se sa kvotom 1,18, a opklada na više od 2 gola nudi se sa kvotom 4,10.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,55 | 0,5 | 1,25 |
| 2,45 | 1 | 1,50 |
| 1,60 | 1,5 | 2,30 |
| 1,18 | 2 | 4,10 |
Ko će suditi meč
Kris Kavano (Engleska)
Mečevi - 6 (Premijer liga, 2026/27);
Prosečan broj faulova po meču - 27;
Prosečan broj žutih kartona po meču (uključujući druge žute kartone) - 5;
Mečevi sa crvenim kartonima - 4 od 6;
Mečevi sa penalima - 0 od 6.















