Pregled kvota
Mančester junajted je blagi favorit: kvota za P1 iznosi 2,30, kvota za P2 iznosi 2,70, dok je kvota za nerešeno 4,05. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova kvota za ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,52 i znatno je niža od kvote za ukupno manje od 2,5 gola, koja iznosi 2,45. Na osnovnom hendikepu kvota za H1 (0) iznosi 1,78 i niža je od kvote za H2 (0), koja iznosi 2,05.
Zašto je Mančester junajted favorit u ovom meču
Kladionice smatraju Mančester junajted favoritom: kvota za pobedu domaćina iznosi 2,30, kvota za nerešeno iznosi 4,05, a kvota za pobedu Rome iznosi 2,70.
- Mančesterci redovno šutiraju u okvir protivničkog gola na utakmicama Lige šampiona kod kuće: u 9 od poslednjih 10 mečeva ovog takmičenja na svom terenu Mančester junajted je imao više od 4,5 udaraca u okvir gola.
- Rimljani retko pobeđuju u gostima: Roma nije pobedila u 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u Ligi šampiona.
Forma i sastav Mančester junajteda
Mančester junajted je 31. oktobra u gostima izgubio od Čelsija rezultatom 0:2, a prethodno je 21. oktobra ubedljivo poražen od Koma — 1:4.
Posle susreta sa Londoncima, Majkl Kerik je na konferenciji za medije rekao da očekuje da će ostati glavni trener ekipe do meča sa Romom. Pritom je naglasio da je usredsređen na pripremu fudbalera za ovu utakmicu.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima Mančester junajted je postizao manje od 2,5 gola.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima protivnici Mančester junajteda postizali su više od 0,5 gola.
Očekivani sastav: Sene Lamens, Diogo Dalot, Matijs de Liht, Hari Megvajer, Nusair Mazraui, Mejson Maunt, Andrej Santos, Brajan Mbeumo, Juri Tilemans, Mateus Kunja, Bruno Fernandeš
Zbog povreda meč propuštaju Luk Šo, Benjamin Šeško i Patrik Dorgu.
Forma i sastav Rome
Rezultati Rome znatno su drugačiji: Rimljani su 31. oktobra u gostima savladali Udineze — 5:2, a nekoliko dana ranije, 27. oktobra, pobedili su Kaljari na svom terenu (4:2).
Donijel Malen u Ligi šampiona postiže golove i asistira: na tri odigrana meča ovog takmičenja zabeležio je tri gola i dve asistencije.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima Roma je postizala više od 0,5 gola.
- U 10 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima oba tima su zajedno imala više od 5,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav: Pjerluiđi Golini, Danijele Gilardi, Leonardo Balerdi, Mario Ermoso, Naul Molina, Marten de Ron, Nikolo Pizili, Vesli, Rodrigo Mora, Matijas Sule, Donijel Malen
Za Romu zbog povreda neće igrati Lorenco Pelegrini, Kuadio Kone i Mile Svilar.
Šanse timova
P1 se nudi sa kvotom 2,30; bez marže kvota iznosi 2,42, a verovatnoća je 41,3%. Nerešeno se nudi sa kvotom 4,05; bez marže kvota iznosi 4,26, a verovatnoća je 23,5%. P2 se nudi sa kvotom 2,70; bez marže kvota iznosi 2,84, a verovatnoća je 35,2%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Mančester junajteda | 2,30 | 2,42 | 41,3% |
| Nerešeno | 4,05 | 4,26 | 23,5% |
| Pobeda Rome | 2,70 | 2,84 | 35,2% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici 2,5 kvota za ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,52 i znatno je niža od kvote za ukupno manje od 2,5 gola, koja iznosi 2,45. Na granici 3,5 verovatnijim ishodom smatra se ukupno manje od 3,5 gola, za koji kvota iznosi 1,65, dok kvota za ukupno više od 3,5 gola iznosi 2,25.
| Granica | Ukupno manje golova | Ukupno više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,45 | 1,52 |
| 3,5 | 1,65 | 2,25 |
Prognoza na hendikep
Kvota za H1 (-1,5) iznosi 3,50, dok kvota za H2 (-1,5) iznosi 4,70. Na hendikepu +1,5 obe kvote su niske: H1 (+1,5) ima kvotu 1,14, a H2 (+1,5) ima kvotu 1,25. H1 (-1) sa kvotom 2,95 ocenjuje se kao verovatniji ishod od H2 (-1) sa kvotom 4,20; na granici +1 H1 (+1) nudi se sa kvotom 1,20, a H2 (+1) nudi se sa kvotom 1,35. Na nultom hendikepu H1 (0) sa kvotom 1,78 smatra se verovatnijim ishodom od H2 (0) sa kvotom 2,05.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 3,50 | -1,5 | 4,70 |
| 1,14 | +1,5 | 1,25 |
| 2,95 | -1 | 4,20 |
| 1,20 | +1 | 1,35 |
| 1,78 | 0 | 2,05 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada "oba tima daju gol - GG" sa kvotom 1,45 smatra se znatno verovatnijim ishodom od opklade "oba tima daju gol - NG" sa kvotom 2,65, odnosno scenarija u kojem bar jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,45 |
| NG | 2,65 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.50
|
1.28
|
1.62
|
| Vivatbet |
1.50
|
1.28
|
1.62
|
| Bet365 |
1.44
|
1.22
|
1.57
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice su postavile sledeće granice broja golova timova: za Mančester junajted granica je 1,5 gola, a za Romu granica je 1,5 gola.
Golovi Mančester junajteda
Kvota na to da će Mančester junajted dati više od 0,5 gola iznosi 1,15 i znatno je niža od kvote na manje od 0,5 gola, koja iznosi 4,40. Na granici 1 opklada na više od 1 gola nudi se sa kvotom 1,33, dok opklada na manje od 1 gola ima kvotu 3,05. Opklade na manje od 1,5 gola i više od 1,5 gola imaju istu kvotu — po 1,88. Na granici 2 kvota na manje od 2 gola iznosi 1,42 i niža je od kvote na više od 2 gola, koja iznosi 2,65.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,40 | 0,5 | 1,15 |
| 3,05 | 1 | 1,33 |
| 1,88 | 1,5 | 1,88 |
| 1,42 | 2 | 2,65 |
Golovi Rome
Kvota na to da će Roma dati više od 0,5 gola iznosi 1,20 i znatno je niža od kvote na manje od 0,5 gola, koja iznosi 4,15. Kvota na više od 1 gola iznosi 1,45, dok kvota na manje od 1 gola iznosi 2,65. Na granici 1,5 kvota na manje od 1,5 gola iznosi 1,72 i niža je od kvote na više od 1,5 gola, koja iznosi 2,05. Opklada na manje od 2 gola nudi se sa kvotom 1,28, dok opklada na više od 2 gola ima kvotu 3,30.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,15 | 0,5 | 1,20 |
| 2,65 | 1 | 1,45 |
| 1,72 | 1,5 | 2,05 |
| 1,28 | 2 | 3,30 |


















