Pregled kvota
Kvota na pobedu Viljareala (P1) iznosi oko 1,43, kvota na nerešeno iznosi 4,60, a kvota na pobedu Hetafea (P2) iznosi oko 7,60. Na glavnoj granici ukupnog broja golova kvota na ukupno više od 2,5 gola (1,78) niža je od kvote na ukupno manje od 2,5 gola (2,05). Kod hendikepa kvota na H1 (0) je niža i iznosi 1,12, dok je kvota na H2 (0) 5,10.
Zašto je Viljareal favorit u ovom meču
Viljareal je favorit prema kvotama kladionica. Na pobedu domaćina kladionice nude kvotu 1,43, na nerešeno nude kvotu 4,60, a na pobedu Hetafea nude kvotu 7,60.
- Viljareal nije izgubio od Hetafea u 9 od 10 poznatih međusobnih susreta.
- Hetafe nije pobedio u 7 od poslednjih 10 mečeva u La Ligi.
- Viljareal je izgubio od Hetafea samo jednom u poslednjih 15 međusobnih susreta.
Forma i sastav Viljareala
Viljareal je 3. novembra 2026. godine pretrpeo ubedljiv poraz kod kuće od PSŽ-a (0:6). Pre toga je 30. oktobra na svom terenu izgubio i od Espanjola (0:1). Žorž Mikautadze je u prvenstvu zabeležio 3 gola i 1 asistenciju na 11 mečeva. Alberto Moleiro takođe doprinosi napadu: postigao je 2 gola i upisao je 4 asistencije.
- Viljareal je na poslednjih 10 mečeva kod kuće u La Ligi imao više od 3,5 udaraca u okvir gola.
- Viljareal nije izgubio u 6 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Peter Gulači, Aleks Frimen, Pau Navaro, Renato Veiga, Sergi Cardona, Pap Gej, Santi Komesanja, Nikolas Pepe, Alberto Moleiro, Tajon Bjukenan, Žorž Mikautadze.
Van sastava: Iljas Ahomaš, Huan Fojt, Žerar Moreno (svi zbog povrede).
Forma i sastav Hetafea
Hetafe je 5. novembra 2026. godine izgubio kod kuće od Brajtona (0:1) u Ligi konferencije. Pre toga je 29. oktobra u gostima pobedio Lebrijanu (3:2) u Kupu Španije. U La Ligi je prekinuo niz od tri meča bez pobede (dva poraza i nerešeno) pobedom nad Seviljom (3:1) 1. novembra.
- Hetafe je u 9 od poslednjih 10 mečeva u gostima u La Ligi postigao manje od 1,5 gola.
- Hetafe nije pobedio u 7 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
Očekivani sastav (4-3-3): David Sorija, Dani Karvahal, Sebastijan Boseli, Đene, Johan Mohika, Nemanja Gudelj, Ramon Terats, Orel Mangala, Andres Garsija, Enes Unal, Martin Satriano.
Van sastava: Huanmi, Kristantus Uče, Zaid Romero (svi zbog povrede).
Šanse timova
Kvota na pobedu Viljareala iznosi 1,43, kvota bez marže je 1,50, a verovatnoća iznosi 66,7%. Na nerešeno se nudi kvota 4,60, kvota bez marže iznosi 4,82, a verovatnoća je 20,7%. Za pobedu Hetafea ove vrednosti iznose 7,60, 7,97 i 12,6%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Viljareala | 1,43 | 1,50 | 66,7% |
| Nerešeno | 4,60 | 4,82 | 20,7% |
| Pobeda Hetafea | 7,60 | 7,97 | 12,6% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 2,05, a kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,78. Na granici od 3,5 gola kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,40, dok kvota na ukupno više od 3,5 gola iznosi 2,70.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,05 | 1,78 |
| 3,5 | 1,40 | 2,70 |
Prognoza na hendikep
H1 (-1,5) dostupan je sa kvotom 2,18, dok je kvota na H2 (+1,5) 1,65. Na granici od 1 gola kvota na H1 (-1) iznosi 1,68, a kvota na H2 (+1) iznosi 2,18; kod nultog hendikepa kvota na H1 (0) iznosi 1,12, a kvota na H2 (0) iznosi 5,10.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,18 | -1,5 | |
| +1,5 | 1,65 | |
| 1,68 | -1 | |
| +1 | 2,18 | |
| 1,12 | 0 | 5,10 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Kvota na opkladu "oba tima daju gol - GG" iznosi 1,95, a na "oba tima daju gol - NG", što znači da bar jedan tim neće postići gol, iznosi 1,80.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,95 |
| NG | 1,80 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.12
|
1.23
|
2.78
|
| Vivatbet |
1.12
|
1.23
|
2.78
|
| Bet365 |
1.08
|
1.18
|
2.75
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Ponuda opklada na broj golova dostupna je za oba tima.
Golovi Viljareala
Kvota da će Viljareal dati ukupno manje od 0,5 gola iznosi 7,10, a kvota da će dati ukupno više od 0,5 gola iznosi 1,05. Na granici od 1,5 gola kvota na ukupno manje od 1,5 gola iznosi 2,40, a kvota na ukupno više od 1,5 gola iznosi 1,55; na granici od 2 gola kvota za manje golova iznosi 1,78, a kvota za više golova iznosi 1,98. Kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 1,45, a kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 2,65.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 7,10 | 0,5 | 1,05 |
| 2,40 | 1,5 | 1,55 |
| 1,78 | 2 | 1,98 |
| 1,45 | 2,5 | 2,65 |
Golovi Hetafea
Kvota da će Hetafe dati ukupno manje od 0,5 gola iznosi 1,98, a kvota da će dati ukupno više od 0,5 gola iznosi 1,78. Ukupno manje od 1 gola dostupno je sa kvotom 1,33, dok se ukupno više od 1 gola nudi sa kvotom 3,05; na granici od 1,5 gola kvota na ukupno manje od 1,5 gola iznosi 1,16, a kvota na ukupno više od 1,5 gola iznosi 4,30.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 1,98 | 0,5 | 1,78 |
| 1,33 | 1 | 3,05 |
| 1,16 | 1,5 | 4,30 |















