Pregled kvota
Braga je favorit: kvota na P2 iznosi 2,00, na nerešeno iznosi približno 3,40, a na P1 iznosi 3,90. Na glavnoj granici ukupnog broja golova, ukupno manje od 2,5 gola smatra se nešto verovatnijim ishodom od ukupno više od 2,5 gola: kvote su 1,82 naspram 1,98. Na glavnom hendikepu kvota za H1 (0) iznosi 2,75, a za H2 (0) iznosi 1,45.
Zašto je Braga favorit u ovom meču
Prema kladionicama, Braga je favorit: kvota na pobedu portugalskog kluba iznosi 2,00, na nerešeno iznosi 3,40, a na pobedu Orhusa iznosi 3,90.
- Portugalski klub beleži stabilne rezultate u međunarodnim takmičenjima: Braga nije izgubila u 7 od poslednjih 8 mečeva u Ligi konferencije.
- Danski tim ima poteškoća na evropskoj sceni: Orhus nije pobedio u poslednja 2 meča Lige konferencije.
Forma i sastav Orhusa
U poslednjem zvaničnom meču, 1. novembra, Orhus je u gostima izgubio od Brondbija — 0:2. Pre tog poraza Danci su pobeđivali u domaćim takmičenjima: savladali su Roskilde (2:1) 28. oktobra i Viborg (2:1) 25. oktobra.
Orhus je kod kuće aktivan iz prekida: Danci su izveli više od 4,5 kornera u 8 od poslednjih 10 utakmica na svom terenu u svim takmičenjima.
- Orhus nije izgubio u 7 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
- Orhus je postigao manje od 2,5 gola u 8 od poslednjih 10 mečeva u svim takmičenjima.
Očekivani sastav: Jesper Hansen, Kolin Resler, Frederik Tingager, Rasmus Karstensen, Kristijan Arnstad, Markus Solbaken, Jakob Andersen, Sebastijan Jergensen, Kalum Mekauat, Džejms Bogere.
Erik Kal je suspendovan zbog crvenog kartona, a među odsutnim igračima Orhusa navedeni su i Mikael Anderson i Jani Sera.
Forma i sastav Brage
Braga je 1. novembra pobedila Famalikao — 3:0. Pre toga je 25. oktobra izgubila u gostima od Nacionala (0:1), a 22. oktobra je savladala Gent (2:0) u Ligi konferencije.
Braga uspešno zaustavlja napade protivnika: u poslednjih 10 mečeva rivali portugalskog tima imali su manje od 9,5 udaraca u okvir gola po utakmici.
- Braga nije pobedila u 7 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima.
- Braga je izvela manje od 5,5 kornera u 8 od poslednjih 10 mečeva u Ligi konferencije.
Očekivani sastav: Bernardo Fonteš, Viktor Gomes, Gustaf Lagerbilke, Adrian-Leon Barišić, Brajt Arej-Mbi, Žan-Batist Gorbi, Žoao Mutinjo, Rikardo Orta, Gabrijel Silva, Pau Viktor, Jovan Milošević.
Šanse timova
P1: prosečna kvota je 3,90, procena bez marže je 4,10, a verovatnoća je 24,4%. Za nerešeno te vrednosti iznose 3,40, 3,57 i 28%. Za P2 kvota je 2,00, procena bez marže je 2,10, a verovatnoća je 47,6%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Orhusa | 3,90 | 4,10 | 24,4% |
| Nerešeno | 3,40 | 3,57 | 28,0% |
| Pobeda Brage | 2,00 | 2,10 | 47,6% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 1,82, a na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,98. Na granici od 3,5 gola, kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,30, a na ukupno više od 3,5 gola iznosi 3,15.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 1,82 | 1,98 |
| 3,5 | 1,30 | 3,15 |
Prognoza na hendikep
Kvota za H1 (-1,5) iznosi 7,10, a za H2 (-1,5) iznosi 3,65. Za H1 (+1,5) dostupna je kvota 1,25, a za H2 (+1,5) dostupna je kvota 1,05. Kvota za H1 (-1) iznosi 6,20, dok za H2 (-1) iznosi 2,85; za H1 (+1) iznosi 1,37, dok za H2 (+1) iznosi 1,07. Na nultom hendikepu kvota za H1 (0) iznosi 2,75, a za H2 (0) iznosi 1,45.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 7,10 | -1,5 | 3,65 |
| 1,25 | +1,5 | 1,05 |
| 6,20 | -1 | 2,85 |
| 1,37 | +1 | 1,07 |
| 2,75 | 0 | 1,45 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Kvota na opkladu "oba tima daju gol - GG" iznosi 1,80, a na "oba tima daju gol - NG" iznosi 1,95; druga opcija znači da najmanje jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,80 |
| NG | 1,95 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.80
|
1.33
|
1.27
|
| Vivatbet |
1.80
|
1.33
|
1.27
|
| Bet365 |
1.80
|
1.29
|
1.25
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: granica za Orhus je 1 gol, a za Bragu je 1,5 gola.
Golovi Orhusa
Kvota na to da će Orhus dati manje od 0,5 gola iznosi 2,55, a na to da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,50. Na granici od 1 gola, kvota za manje od 1 gola iznosi 1,75, a za više od 1 gola iznosi 2,05. Na granici od 1,5 gola, kvota za manje od 1,5 gola iznosi 1,32, a za više od 1,5 gola iznosi 3,10.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,55 | 0,5 | 1,50 |
| 1,75 | 1 | 2,05 |
| 1,32 | 1,5 | 3,10 |
Golovi Brage
Kvota na to da će Braga dati manje od 0,5 gola iznosi 4,20, a na to da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,20. Na granici od 1 gola, kvota za manje od 1 gola iznosi 2,75, a za više od 1 gola iznosi 1,40. Na granici od 1,5 gola, kvota za manje od 1,5 gola iznosi 1,70, a za više od 1,5 gola iznosi 2,08. Na granici od 2 gola, kvota za manje od 2 gola iznosi 1,30, a za više od 2 gola iznosi 3,20.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,20 | 0,5 | 1,20 |
| 2,75 | 1 | 1,40 |
| 1,70 | 1,5 | 2,08 |
| 1,30 | 2 | 3,20 |

















