Pregled kvota
Pobeda Hapoela Ber Ševe (P1) nudi se sa kvotom oko 2,10, dok je kvota za pobedu OFI-ja (P2) 3,35, a kvota za nerešeno je 3,70. Ukupno više od 2,5 gola nudi se sa kvotom 1,67, što je znatno niže od kvote 2,20 za ukupno manje od 2,5 gola. Kod hendikepa, H1 (0) ima kvotu 1,55, a H2 (0) ima kvotu 2,45.
Zašto je Hapoel Ber Ševa favorit u ovom meču
Prema kladionicama, favorit je Hapoel Ber Ševa. Kvota za pobedu domaćina je 2,10, kvota za nerešeno je 3,70, a kvota za pobedu OFI-ja je 3,35.
- Nominalni domaćini pouzdano igraju u odbrani na svom terenu: u 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Ligi Evrope njihovi protivnici postizali su manje od 1,5 gola.
- Gosti nisu naročito efikasni van svog terena: u 8 od poslednjih 10 gostovanja u svim takmičenjima OFI je postizao manje od 1,5 gola.
Forma i sastav Hapoela Ber Ševe
Hapoel ovaj meč dočekuje posle efikasne utakmice protiv Makabija Petah Tikve: izraelski tim je 1. novembra 2026. godine pobedio 5:2. Odmah na početku drugog poluvremena stručni štab je istovremeno napravio četiri izmene: Stojanov, Ahmad, Ganah i Ugarisa ušli su umesto Mizrahija, Kanaana, Ista i Žoao Viktora.
Prethodno je Hapoel 26. oktobra istim rezultatom, 5:2, savladao Makabi Haifu. Međutim, u ligaškoj fazi Lige Evrope 22. oktobra rezultat je bio znatno lošiji: ubedljiv poraz od Uniona bez postignutog gola (0:4). Uz to, izraelski tim nema mnogo udaraca u okvir gola u Ligi Evrope — manje od 4,5 u 10 od poslednjih 10 mečeva u ovom takmičenju.
- Hapoel Ber Ševa nije pobedio u 9 od poslednjih 10 mečeva u Ligi Evrope.
- Hapoel Ber Ševa je u 9 od poslednjih 10 mečeva u Ligi Evrope postigao najviše jedan gol.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Ofir Marciano, Gaj Mizrahi, Džibril Diop, Migel Vitor, Pedro Amador, Niv Yehoshua, Amankva Forson, Mohamad Kanaan, Džavon Ist, Žoao Viktor, Igor Zlatanović
Forma i sastav OFI-ja
Grčki klub je 1. novembra 2026. godine u gostima savladao Panetolikos minimalnim rezultatom — 1:0. Trener Hristos Kontis istakao je da je isključenje protivničkog igrača olakšalo prenošenje lopte i naglasio da ekipa ima četiri dana za pripremu narednog meča.
Prethodno je OFI 28. oktobra izgubio na gostovanju Larisi (0:1), a 25. oktobra savladao je PAOK rezultatom 2:1. Igrači OFI-ja u gostima uglavnom ne nastoje da ubrzaju igru: u 8 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u svim takmičenjima imali su manje udaraca na gol od protivnika.
- U 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva OFI-ja u svim takmičenjima bilo je ukupno manje od 3,5 gola.
- U 9 od poslednjih 10 gostujućih mečeva u svim takmičenjima igrači OFI-ja napravili su manje od 16,5 prekršaja.
Očekivani sastav (4-3-3): Klidman Lilo, Krešimir Krizmanić, Nikos Atanasiju, Aitor, Taksiarhis Funtas, Tanasis Andrucos, Ahileas Punguras, Tijago Nus, Lorenco Dikman, Andreas Buhalakis, Dimitris Nikolau
Šanse timova
Pobeda Hapoela Ber Ševe nudi se sa kvotom 2,10; procenjena kvota bez marže je 2,19, a verovatnoća je 45,6%. Kvota za nerešeno je 3,70, uz procenjenu kvotu bez marže od 3,87 i verovatnoću od 25,9%. Za pobedu OFI-ja nudi se kvota 3,35; procenjena kvota bez marže iznosi 3,50, a verovatnoća je 28,6%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Hapoela Ber Ševe | 2,10 | 2,19 | 45,6% |
| Nerešeno | 3,70 | 3,87 | 25,9% |
| Pobeda OFI-ja | 3,35 | 3,50 | 28,6% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, ukupno manje od 2,5 gola dostupno je sa kvotom 2,20, a ukupno više od 2,5 gola nudi se sa kvotom 1,67. Na granici od 3,5 gola, kvota za ukupno manje od 3,5 gola je 1,50, a za ukupno više od 3,5 gola je 2,50.
| Granica | Ukupno manje golova | Ukupno više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,20 | 1,67 |
| 3,5 | 1,50 | 2,50 |
Prognoza na hendikep
Za H1 (-1,5) nudi se kvota 3,55, dok je kvota za H2 (-1,5) 5,80. H1 (+1,5) ima kvotu 1,09, a H2 (+1,5) ima kvotu 1,25. Na liniji -1 kvote su 2,90 za H1 (-1) i 5,10 za H2 (-1); na liniji +1 iznose 1,12 i 1,35, istim redosledom. Kvota za H1 (0) je 1,55, a za H2 (0) je 2,45.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 3,55 | -1,5 | 5,80 |
| 1,09 | +1,5 | 1,25 |
| 2,90 | -1 | 5,10 |
| 1,12 | +1 | 1,35 |
| 1,55 | 0 | 2,45 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada "oba tima daju gol - GG" nudi se sa kvotom 1,55, a opklada "oba tima daju gol - NG", što znači da bar jedan tim neće postići gol, nudi se sa kvotom 2,35.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,55 |
| NG | 2,35 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.33
|
1.30
|
1.78
|
| Vivatbet |
1.33
|
1.30
|
1.78
|
| Bet365 |
1.29
|
1.25
|
1.80
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice su postavile sledeće granice za golove timova: Hapoel Ber Ševa — 1,5 gola, OFI — 1 gol.
Golovi Hapoela Ber Ševe
Kvota da će Hapoel Ber Ševa dati manje od 0,5 gola iznosi 4,70, a kvota da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,14. Na granici od 1 gola kvote su 3,30 za manje od 1 gola i 1,28 za više od 1 gola; na granici od 1,5 gola iznose 1,85 i 1,90, istim redosledom. Kvota za manje od 2 gola je 1,40, a za više od 2 gola je 2,70.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,70 | 0,5 | 1,14 |
| 3,30 | 1 | 1,28 |
| 1,85 | 1,5 | 1,90 |
| 1,40 | 2 | 2,70 |
Golovi OFI-ja
Kvota da će OFI dati manje od 0,5 gola iznosi 3,25, a kvota da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,30. Na granici od 1 gola kvota za manje od 1 gola je 2,25, a za više od 1 gola je 1,60; na granici od 1,5 gola kvote su 1,55 i 2,35, istim redosledom.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 3,25 | 0,5 | 1,30 |
| 2,25 | 1 | 1,60 |
| 1,55 | 1,5 | 2,35 |
Ko će suditi meč
Edgars Malcevs (Letonija)
Mečevi – 8 (međunarodne utakmice, 2025/26–2026/27);
Prekršaji u proseku po meču – 30;
Žuti kartoni u proseku po meču (uključujući druge žute kartone) – 3,6;
Mečevi sa crvenim kartonom – 1 od 8;
Mečevi sa penalom – 3 od 8.

















