Pregled kvota
Kvota na P2 iznosi 1,65, kvota na nerešeno iznosi 4,10, a kvota na P1 iznosi približno 5,00. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova opklada na ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 1,87 ima blagu prednost u odnosu na ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,93. Kvota na H2 (0) iznosi 1,25, što je znatno niže od kvote na H1 (0), koja iznosi 3,55.
Zašto je Gent favorit u ovom meču
Kladionice nude kvotu 1,65 na pobedu Genta, pa su gosti favoriti. Kvota na nerešeno iznosi 4,10, a kvota na pobedu KuPS-a iznosi 5,00.
- Gent redovno stvara prilike u evropskim takmičenjima: u UEFA Ligi konferencije u sezoni 2026/27 beleži prosečno 1,3 xG po meču.
- KuPS ima velike probleme u odbrani: u UEFA Ligi konferencije u sezoni 2026/27 njegovi protivnici postizali su prosečno 1,75 golova i beležili su 2,71 xG po meču.
- Ipak, Gentova efikasnost u ovom takmičenju i dalje je skromna: ekipa je postizala najviše jedan gol u 9 od poslednjih 10 mečeva u UEFA Ligi konferencije.
Forma i sastav KuPS-a
KuPS je 1. novembra izgubio u gostima od Oulua — 0:2. Pre toga finski klub je odigrao nerešeno sa Gnistanom (1:1) 29. oktobra, a sa HJK-om je odigrao nerešeno (2:2) 25. oktobra.
KuPS nije pobedio ni u prethodnom kolu UEFA Lige konferencije: 22. oktobra izgubio je u gostima od Borca — 0:2.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u UEFA Ligi konferencije KuPS je izveo manje od 5,5 kornera.
- U poslednjih 10 mečeva u UEFA Ligi konferencije KuPS je imao manje od 2,5 ofsajda.
Očekivani sastav (4-3-3): Johanes Krajdl, Akseli Puko, Brahima Magasa, Artu Letjenen, Nilo Kujasalo, Sajku Turaj, Julijus Eskesen, Ajoman Ajiki, Tomi Jiri, Gustav Engval, Pjotr Pažišek
Forma i sastav Genta
Gent je 1. novembra izgubio u gostima od Lommela — 0:2. Pre toga, 25. oktobra, belgijski klub je kod kuće ubedljivo savladao Anderleht — 4:0.
Gent je 22. oktobra u UEFA Ligi konferencije izgubio u gostima od Brage rezultatom 0:2.
- U 9 od poslednjih 10 Gentovih mečeva u UEFA Ligi konferencije postignuto je ukupno manje od 3,5 gola.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva u UEFA Ligi konferencije Gent je imao manje od 12,5 šuteva.
Očekivani sastav (4-3-3): Maksim Paskotši, Momodu Sonko, Matijas Delorž, Tijago Araužo, Maks Din, Leonardo da Silva Lopeš, Davi Ruf, Abdelkahar Kadri, Siebe Van der Heyden, Ilarion Gor, Matis Volkart
Šanse timova
Za pobedu KuPS-a prosečna kvota iznosi 5,00, kvota bez marže iznosi 5,25, a verovatnoća je 19,0%. Za nerešeno prosečna kvota iznosi 4,10, kvota bez marže iznosi 4,30, a verovatnoća je 23,2%. Pobeda Genta je najverovatniji ishod: kvota iznosi 1,65, kvota bez marže iznosi 1,73, a verovatnoća je 57,7%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda KuPS-a | 5,00 | 5,25 | 19,0% |
| Nerešeno | 4,10 | 4,30 | 23,2% |
| Pobeda Genta | 1,65 | 1,73 | 57,7% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 1,87, a kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,93: kvote su gotovo jednake. Na granici od 3,5 gola ukupno manje od 3,5 gola sa kvotom 1,33 znatno je verovatniji ishod od ukupno više od 3,5 gola sa kvotom 3,05.
| Granica | Ukupno manje golova | Ukupno više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 1,87 | 1,93 |
| 3,5 | 1,33 | 3,05 |
Prognoza na hendikep
Kvota na H2 (-1,5) iznosi 2,70, a kvota na H1 (+1,5) iznosi 1,40. Na granici od 1 gola kvota na H2 (-1) iznosi 2,15, a kvota na H1 (+1) iznosi 1,70. Uz nulti hendikep kvota na goste znatno je niža: kvota na H1 (0) iznosi 3,55, a kvota na H2 (0) iznosi 1,25.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| -1,5 | 2,70 | |
| 1,40 | +1,5 | |
| -1 | 2,15 | |
| 1,70 | +1 | |
| 3,55 | 0 | 1,25 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada "oba tima daju gol - NG" sa kvotom 1,85 procenjuje se kao nešto verovatniji ishod od opklade "oba tima daju gol - GG" sa kvotom 1,90. Prvi ishod znači da bar jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,90 |
| NG | 1,85 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
2.21
|
1.26
|
1.18
|
| Vivatbet |
2.21
|
1.26
|
1.18
|
| Bet365 |
2.20
|
1.25
|
1.17
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč granicu za golove KuPS-a postavile na 0,5 gola, a granicu za golove Genta postavile su na 1,5 gola.
Golovi KuPS-a
Kvota na to da će KuPS dati manje od 0,5 gola iznosi 2,25, a kvota na više od 0,5 gola iznosi 1,62. Na granici od 1 gola kvota na manje od 1 gola iznosi 1,50, a kvota na više od 1 gola iznosi 2,55. Na granici od 1,5 gola kvota na manje iznosi 1,22, a kvota na više iznosi 3,80.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,25 | 0,5 | 1,62 |
| 1,50 | 1 | 2,55 |
| 1,22 | 1,5 | 3,80 |
Golovi Genta
Za Gent je opklada na više od 0,5 gola sa kvotom 1,12 znatno verovatnija od opklade na manje od 0,5 gola sa kvotom 4,90. I opklada na više od 1 gola sa kvotom 1,25 ima prednost u odnosu na manje od 1 gola sa kvotom 3,55. Na granici od 1,5 gola kvote su bliske: kvota na manje od 1,5 gola iznosi 1,92, a kvota na više od 1,5 gola iznosi 1,82. Kvota na manje od 2 gola iznosi 1,48, što je znatno niže od kvote na više od 2 gola, koja iznosi 2,55.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,90 | 0,5 | 1,12 |
| 3,55 | 1 | 1,25 |
| 1,92 | 1,5 | 1,82 |
| 1,48 | 2 | 2,55 |

















