Pregled kvota
Lugano je izraziti favorit: kvota za P1 je 1,20, za nerešeno je 6,90, a za P2 je 13,00. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova, opklada na ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,35 ima znatno nižu kvotu od opklade na ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,95. I u hendikep ponudama prednost imaju domaćini: H1 (-1,5) nudi se sa kvotom 1,57, dok se H2 (+1,5) nudi sa kvotom 2,30.
Zašto je Lugano favorit u ovom meču
Prema kvotama kladionica, Lugano je izraziti favorit: kvota za pobedu švajcarskog kluba je 1,20, za nerešeno je 6,90, a za pobedu Kauno Žalgirisa je 13,00.
- Lugano zauzima drugo mesto u ligaškoj fazi Lige konferencija sa maksimalnih šest bodova i gol-razlikom (+4).
- Kauno Žalgiris zauzima poslednje, 36. mesto na zajedničkoj tabeli Lige konferencija uz gol-razliku (-7).
Forma i sastav Lugana
Lugano je u nedelju savladao Bazel rezultatom 2:1. Ekipa Matije Kročija-Tortija ne zna za poraz u poslednjih šest prvenstvenih kola, a u poslednjih pet je pobedila. Trojica fudbalera kluba postigla su po najmanje osam golova: Derek Monkada, Kevin Berens i Danijel dos Santos. Širok izbor igrača omogućava stručnom štabu da, s obzirom na kvalitet protivnika, neke fudbalere ostavi na klupi.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Ligi konferencija igrači Lugana uputili su više od 11,5 šuteva.
- U 9 od poslednjih 10 mečeva Lugana kod kuće u Ligi konferencija oba tima su zajedno uputila više od 7,5 šuteva u okvir gola.
Očekivani sastav (3-5-2): David fon Balmos, Antonios Papadopulos, Lars Lukas Mai, Hanes Delkroa, Matija Zanoti, Anto Grgić, Uran Bislimi, Janis Siminjani, Derek Monkada, Danijel dos Santos, Kevin Berens
Van tima: Renato Štefen (povreda)
Forma i sastav Kauno Žalgirisa
Kauno Žalgiris je 31. oktobra u 35. kolu litvanske A lige savladao Hegelmann u gostima rezultatom 4:1. Ova ubedljiva pobeda donela je klubu šampionsku titulu kolo pre kraja prvenstva. To mu je druga uzastopna titula. Ekipa iz Kaunasa će sledećeg leta ponovo igrati u kvalifikacijama za Ligu šampiona, ali zasad prima mnogo golova u ligaškoj fazi Lige konferencija, najmanje četiri po meču. Možda će ostvareni cilj u domaćem prvenstvu pomoći ekipi da popravi rezultate i u Evropi.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva u Ligi konferencija Kauno Žalgiris je postigao manje od 1,5 gola.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva u Ligi konferencija Kauno Žalgiris je izveo manje od 5,5 kornera.
Očekivani sastav (4-1-4-1): Tomas Švedkauskas, Anton Tolordava, Nosa Edokpolor, Žoris Mutaši, Rokas Lekjatas, Fabien Ourega, Ivan Fiolić, Gratas Sirgedas, Léo Ribeiro, Renan Oliveira, Entoni Kalik
Šanse timova
P1 na Lugano nudi se sa kvotom 1,20; kvota bez marže je 1,27, a verovatnoća je 79,0%. Kvota za nerešeno je 6,90, uz kvotu bez marže 7,28 i verovatnoću 13,7%. P2 na Kauno Žalgiris nudi se sa kvotom 13,00, kvota bez marže iznosi 13,72, a verovatnoća je 7,3%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Lugana | 1,20 | 1,27 | 79,0% |
| Nerešeno | 6,90 | 7,28 | 13,7% |
| Pobeda Kauno Žalgirisa | 13,00 | 13,72 | 7,3% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, opklada na ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,35 ima znatno nižu kvotu od opklade na ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,95. Na granici od 3,5 gola kvote su jednake: obe opklade, ukupno manje od 3,5 gola i ukupno više od 3,5 gola, nude se sa kvotom 1,90.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,95 | 1,35 |
| 3,5 | 1,90 | 1,90 |
Prognoza na hendikep
H1 (-1,5) nudi se sa kvotom 1,57, a H2 (+1,5) nudi se sa kvotom 2,30. Na granici -1, H1 (-1) nudi se sa kvotom 1,25, dok je H2 (+1) dostupan sa kvotom 3,50. Kod hendikepa 0, H1 (0) nudi se sa kvotom 1,05, dok se H2 (0) nudi sa kvotom 7,80.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,57 | -1,5 | |
| +1,5 | 2,30 | |
| 1,25 | -1 | |
| +1 | 3,50 | |
| 1,05 | 0 | 7,80 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Kvote za ove opcije gotovo su jednake: opklada "oba tima daju gol - GG" nudi se sa kvotom 1,87, a opklada "oba tima daju gol - NG" nudi se sa kvotom 1,88. Drugi ishod podrazumeva da najmanje jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,87 |
| NG | 1,88 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.02
|
1.09
|
4.98
|
| Vivatbet |
1.02
|
1.09
|
4.98
|
| Bet365 |
1.04
|
1.11
|
4.33
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: granica za Lugano je 2,5 gola, a za Kauno Žalgiris je 0,5 gola.
Golovi Lugana
Opklada na to da će Lugano dati više od 2 gola nudi se sa kvotom 1,35, dok se opklada na manje od 2 gola nudi sa kvotom 2,95. Na granici od 2,5 gola, kvota za više od 2,5 gola je 1,72, a za manje od 2,5 gola je 2,05. Opklada na manje od 3 gola sa kvotom 1,65 ima nižu kvotu od opklade na više od 3 gola sa kvotom 2,15.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,95 | 2 | 1,35 |
| 2,05 | 2,5 | 1,72 |
| 1,65 | 3 | 2,15 |
Golovi Kauno Žalgirisa
Opklada na to da će Kauno Žalgiris dati više od 0,5 gola nudi se sa kvotom 1,80, a opklada na manje od 0,5 gola nudi se sa kvotom 1,95. Na granici od 1 gola, opklada na manje od 1 gola nudi se sa kvotom 1,28, dok se opklada na više od 1 gola nudi sa kvotom 3,35. Opklada na manje od 1,5 gola sa kvotom 1,14 ima znatno nižu kvotu od opklade na više od 1,5 gola sa kvotom 4,70.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 1,95 | 0,5 | 1,80 |
| 1,28 | 1 | 3,35 |
| 1,14 | 1,5 | 4,70 |

















