Pregled kvota
Kvota na pobedu Monaka (P1) je oko 1,47, kvota na nerešeno iznosi 4,90, a kvota na pobedu Nordsjællanda (P2) iznosi 6,20. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova, više od 2,5 gola sa kvotom 1,45 smatra se znatno verovatnijim ishodom od manje od 2,5 gola sa kvotom 2,60. Kvota na hendikep Nordsjællanda (+1,5) iznosi 1,70 i niža je od kvote 2,15 na hendikep Monaka (-1,5).
Zašto je Monako favorit u ovom meču
Monako je favorit prema kvotama kladionica: kvota na pobedu domaćina iznosi 1,47, kvota na nerešeno iznosi 4,90, a kvota na pobedu Nordsjællanda iznosi 6,20.
- Monako igra stabilno na svom terenu: nije izgubio u 9 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u svim takmičenjima.
- Nordsjælland zadržava visoku efikasnost u ovom takmičenju: danski klub postiže prosečno 2,5 gola po meču u Ligi konferencije u sezoni 2026/27.
Forma i sastav Monaka
Monako je 1. novembra izgubio u gostima od Parija – 1:3.
Pre toga je Monako 25. oktobra kod kuće odigrao nerešeno sa Lilom (1:1), a 18. oktobra je izgubio u gostima od Lorijana rezultatom 0:1.
- Monako je u 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u svim takmičenjima postigao više od 1,5 gola.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica Monaka u svim takmičenjima ukupan broj kornera oba tima bio je manji od 10,5.
Očekivani sastav: Hradecki, Vanderson, Teze, Dajer, Mavisa, Zakarija, Kamara, Minamino, Golovin, Deturbe, Bruner
Forma i sastav Nordsjællanda
Nordsjælland je 1. novembra na svom terenu izgubio od Midtjilanda rezultatom 2:3.
Danski klub nije izgubio na prethodna dva gostovanja: 28. oktobra pobedio je Esbjerg rezultatom 1:0, a 25. oktobra je odigrao nerešeno sa Silkeborgom (1:1).
- U 8 od poslednjih 10 utakmica Nordsjællanda u Ligi konferencije njegovi protivnici postigli su manje od 1,5 gola.
- Nordsjælland je u 8 od poslednjih 10 utakmica u Ligi konferencije uputio više od 11,5 šuteva.
Očekivani sastav: Hansen, Akvah, Tuka, Norhajm, Hajde, Brink, Rojkjer, Lahtenmaki, Bertelsen, Lind, Adel
Šanse timova
Pobeda Monaka (P1) nudi se sa kvotom 1,47; kvota bez marže je 1,54, a verovatnoća je 65,1%. Kvota na nerešeno je 4,90, uz kvotu bez marže 5,12 i verovatnoću 19,5%, dok su za pobedu Nordsjællanda (P2) te vrednosti redom 6,20, 6,48 i 15,4%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Monaka | 1,47 | 1,54 | 65,1% |
| Nerešeno | 4,90 | 5,12 | 19,5% |
| Pobeda Nordsjællanda | 6,20 | 6,48 | 15,4% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,45 ima prednost u odnosu na ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,60. Na granici od 3,5 gola kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,72, dok kvota na ukupno više od 3,5 gola iznosi 2,12.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,60 | 1,45 |
| 3,5 | 1,72 | 2,12 |
Prognoza na hendikep
Hendikep Monaka (-1,5) dostupan je sa kvotom 2,15, a hendikep Nordsjællanda (+1,5) nudi se sa kvotom 1,70. Na granici od 1 gola kvota na hendikep Monaka (-1) iznosi 1,68, a kvota na hendikep Nordsjællanda (+1) iznosi 2,12. Kod nultog hendikepa kvota na Monako (0) je 1,16, dok je kvota na Nordsjælland (0) 4,30.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,15 | -1,5 | |
| +1,5 | 1,70 | |
| 1,68 | -1 | |
| +1 | 2,12 | |
| 1,16 | 0 | 4,30 |
Prognoza na opkladu „oba tima daju gol”
Opklada „oba tima daju gol - GG” nudi se sa kvotom 1,60, dok je kvota na „oba tima daju gol - NG”, odnosno na to da bar jedan tim neće dati gol, 2,25.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,60 |
| NG | 2,25 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.12
|
1.20
|
2.75
|
| Vivatbet |
1.12
|
1.20
|
2.75
|
| Bet365 |
1.13
|
1.17
|
2.63
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile sledeće granice za golove timova: za Monako granica iznosi 2 gola, a za Nordsjælland iznosi 1 gol.
Golovi Monaka
Kvota na to da će Monako dati više od 0,5 gola iznosi 1,04, dok kvota na manje od 0,5 gola iznosi 7,60. Na granici od 1,5 gola, više od 1,5 gola nudi se sa kvotom 1,40, a manje od 1,5 gola nudi se sa kvotom 2,70; na granici od 2 gola kvota na više od 2 gola je 1,68, a kvota na manje od 2 gola je 2,10. Na granici od 2,5 gola kvota na manje od 2,5 gola iznosi 1,65, dok kvota na više od 2,5 gola iznosi 2,20.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 7,60 | 0,5 | 1,04 |
| 2,70 | 1,5 | 1,40 |
| 2,10 | 2 | 1,68 |
| 1,65 | 2,5 | 2,20 |
Golovi Nordsjællanda
Opklada na to da će Nordsjælland dati više od 0,5 gola nudi se sa kvotom 1,50, a manje od 0,5 gola nudi se sa kvotom 2,55. Na granici od 1 gola kvota na manje od 1 gola iznosi 1,62, dok kvota na više od 1 gola iznosi 2,20; na granici od 1,5 gola kvota na manje od 1,5 gola je 1,30, a kvota na više od 1,5 gola je 3,25.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,55 | 0,5 | 1,50 |
| 1,62 | 1 | 2,20 |
| 1,30 | 1,5 | 3,25 |
Ko će suditi meč
Antoni Bandić (Bosna i Hercegovina)
Utakmice – 15 (međunarodni susreti, 2025/26-2026/27);
Prosečan broj prekršaja po meču – 29;
Prosečan broj žutih kartona po meču (uključujući druge žute kartone) – 6,8;
Utakmice sa crvenim kartonom – 1 od 15;
Utakmice sa penalom – 6 od 15.

















