Pregled kvota
Pobeda domaćina (P1) sa kvotom 1,70 smatra se verovatnijim ishodom od nerešenog rezultata sa kvotom 4,10 i pobede gostiju (P2) sa kvotom 4,60. Na glavnoj granici ukupnog broja golova, verovatnoća za ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,60 procenjuje se kao znatno veća nego za ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,35. U ponudi hendikepa, kvota 1,30 za H1 (0) znatno je niža od kvote 3,25 za H2 (0).
Zašto je Sent Trujden favorit u ovom meču
Kladionice smatraju Sent Trujden favoritom: kvota za pobedu domaćina je 1,70, za nerešeno je 4,10, a za pobedu Brana je 4,60.
- Sent Trujden ima pouzdanu odbranu u evropskim takmičenjima: u Ligi konferencije u sezoni 2026/27 nije primao golove (prosečno 0,0 po meču).
- Bran je, s druge strane, veoma efikasan u napadu: norveški klub u Ligi konferencije u sezoni 2026/27 postiže prosečno 2,12 golova po utakmici.
Forma i sastav Sent Trujdena
Uoči ovog susreta Sent Trujden je izgubio od Oud-Heverlee Leuvena: 1. novembra 2026. godine poražen je na svom terenu — 1:2. Pre toga, 25. oktobra, belgijski klub je u gostima izgubio od Briža — 2:3.
Sent Trujden je 22. oktobra 2026. godine u Ligi konferencije savladao Midtjilan u gostima — 1:0. Pre toga, 18. oktobra, belgijski klub je na svom terenu ubedljivo pobedio Lomel — 4:1.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u svim takmičenjima Sent Trujden je imao više od 13,5 šuteva.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u svim takmičenjima Sent Trujden je imao više šuteva u okvir gola od protivnika.
Očekivani sastav: Kokubo, Pupe, Musliu, Takai, Vanvesemal, Išivatari, Sisako, Sebaoui, Merlen, Mbuku, Soele
Forma i sastav Brana
Bran je u nedavnom meču, 1. novembra 2026. godine, kod kuće savladao Molde — 3:2. Pre toga, 28. oktobra, norveški klub je u gostima pobedio Grorud — 2:0, bez primljenog gola.
Međutim, 25. oktobra 2026. godine klub iz Bergena izgubio je u gostima od Lilestrema — 2:3. U Ligi konferencije je 22. oktobra ostvario ubedljivu pobedu na gostovanju protiv Kauno Žalgirisa — 4:1.
- U 8 od poslednjih 10 Branovih mečeva u Ligi konferencije timovi su zajedno imali više od 8,5 šuteva u okvir gola.
- U 8 od poslednjih 10 Branovih mečeva u Ligi konferencije timovi su zajedno imali više od 22,5 šuteva.
Očekivani sastav: Simen Vidtun Nilsen, Jonas Torsvik, Fredrik Pallesen Knudsen, Nerajšo Kasanvirđo, Joakim Soltvedt, Kristijan Eriksen, Niklas Jensen Vasberg, Egert Gudmundson, Kristal Ingason, Noa Holm, Niklas Castro
Šanse timova
Prosečna kvota za pobedu Sent Trujdena je 1,70; kvota bez marže iznosi 1,78, a verovatnoća bez marže je 56,0%. Za nerešeno su navedene vrednosti 4,10, 4,30 i 23,2%, a za pobedu Brana navedene su vrednosti 4,60, 4,83 i 20,7%, istim redosledom.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Sent Trujdena | 1,70 | 1,78 | 56,0% |
| Nerešeno | 4,10 | 4,30 | 23,2% |
| Pobeda Brana | 4,60 | 4,83 | 20,7% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola prednost ima opklada na ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,60 u odnosu na ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,35. Na granici od 3,5 gola niža je kvota za ukupno manje od 3,5 gola — 1,57, dok kvota za ukupno više od 3,5 gola iznosi 2,35.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,35 | 1,60 |
| 3,5 | 1,57 | 2,35 |
Prognoza na hendikep
U ponudi hendikepa H1 (-1,5) ima kvotu 2,65, a H2 (-1,5) ima kvotu 7,50. Za granicu +1,5 kvota za H1 (+1,5) iznosi 1,05, a za H2 (+1,5) iznosi 1,40. Na granici -1 kvota za H1 (-1) iznosi 2,15, a za H2 (-1) iznosi 6,50, dok se na granici +1 nude kvote 1,06 i 1,70 redom. Kvota za H1 (0) od 1,30 niža je od kvote 3,25 za H2 (0).
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 2,65 | -1,5 | 7,50 |
| 1,05 | +1,5 | 1,40 |
| 2,15 | -1 | 6,50 |
| 1,06 | +1 | 1,70 |
| 1,30 | 0 | 3,25 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada "oba tima daju gol - GG" ima kvotu 1,60, dok je kvota za "oba tima daju gol - NG", odnosno da bar jedan tim neće postići gol, 2,25.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,60 |
| NG | 2,25 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
1.22
|
1.26
|
2.12
|
| Vivatbet |
1.22
|
1.26
|
2.12
|
| Bet365 |
1.20
|
1.22
|
2.10
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Ponuda opklada na broj golova prikazana je zasebno za Sent Trujden i Bran.
Golovi Sent Trujdena
Kvota na to da će Sent Trujden dati manje od 0,5 gola iznosi 5,70, a kvota na to da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,09. Na granici 1,5 kvota za manje od 1,5 gola je 2,20, a za više od 1,5 gola je 1,63; na granici 2 kvote iznose 1,70 i 2,10 redom. Na granici 2,5 opklada na manje od 2,5 gola ima kvotu 1,40, a opklada na više od 2,5 gola ima kvotu 2,70.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,70 | 0,5 | 1,09 |
| 2,20 | 1,5 | 1,63 |
| 1,70 | 2 | 2,10 |
| 1,40 | 2,5 | 2,70 |
Golovi Brana
Kvota na to da će Bran dati manje od 0,5 gola iznosi 2,70, a kvota na to da će dati više od 0,5 gola iznosi 1,40. Na granici 1 kvote su bliske: za manje od 1 gola kvota je 1,82, a za više od 1 gola kvota je 1,93. Na granici 1,5 opklada na manje od 1,5 gola ima kvotu 1,37, a opklada na više od 1,5 gola ima kvotu 2,85.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,70 | 0,5 | 1,40 |
| 1,82 | 1 | 1,93 |
| 1,37 | 1,5 | 2,85 |
Ko će suditi meč
Oliver Reitala (Finska)
Mečevi – 9 (međunarodni susreti, 2024/25–2026/27);
Prosečan broj prekršaja po meču – 21;
Prosečan broj žutih kartona po meču (uključujući druge žute) – 3,9;
Mečevi sa crvenim kartonom – 3 od 9;
Mečevi sa penalom – 3 od 9.

















