Pregled kvota
Pobeda Pariza (P2) ima kvotu 1,76 i procenjuje se kao verovatniji ishod od pobede Osera (P1), za koju kvota iznosi 4,30, i nerešenog ishoda, za koji kvota iznosi 3,95. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova kvota na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,68, dok kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 2,09. Kod hendikepa, H2 (0) ima kvotu 1,45 i procenjuje se kao verovatniji ishod od H1 (0), za koji kvota iznosi 2,57.
Zašto je Pariz favorit u ovom meču
Kladionice smatraju Pariz favoritom: kvota na pobedu gostiju iznosi 1,76, kvota na nerešeno iznosi 3,95, dok je kvota na pobedu Osera 4,30.
- Pariz redovno osvaja bodove u prvenstvu: ekipa nije izgubila u 8 od poslednjih 10 mečeva u Ligi 1.
- Oser često završava mečeve bez pobede: klub nije pobedio u 6 od poslednjih 10 utakmica u Ligi 1.
Forma i sastav Osera
U prethodnom kolu, 1. novembra, Oser je u gostima ubedljivo izgubio od Strazbura rezultatom 1:5. Pre toga je 25. oktobra kod kuće odigrao nerešeno sa Le Manom (1:1). Ipak, golgeterska serija u Ligi 1 se nastavlja: ekipa je postigla gol u svakom od poslednjih 10 mečeva u takmičenju.
Oser pritom kod kuće igra pouzdanije u odbrani nego u gostima: u 8 od poslednjih 10 mečeva Lige 1 na svom terenu njegovi protivnici postigli su manje od 1,5 gola.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica Osera kod kuće u Ligi 1 protivnici su postigli manje od 1,5 gola.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica kod kuće u Ligi 1 Oser je imao više od 3,5 udarca u okvir gola.
- U 10 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima Oser je postigao barem jedan gol.
Očekivani sastav: Pol Nardi, Krist Makoso, Aksel Tuanzebe, Kleman Akpa, Lamin Si, Naouirou Ahamada, Kevin Danoa, Fredrik Opegor, Romen Fevr, Deni Namaso, Kameron Arčer
Kod domaćina zbog povreda meč propuštaju Asan Diuse, Seko Fofana i Remi Labo Laskari, dok je Lamfija Diubate suspendovan zbog crvenog kartona.
Forma i sastav Pariza
Pariz je 1. novembra kod kuće savladao Monako rezultatom 3:1, nakon poraza u gostima od Lansa (1:2) 24. oktobra. U poslednjih 10 zvaničnih susreta ekipa iz prestonice izgubila je dva puta.
Protivnici Pariza često izvode kornere kada ga dočekuju u Ligi 1: u 9 od poslednjih 10 gostovanja Parižana njihovi rivali izveli su više od 4,5 kornera.
- U 8 od poslednjih 10 mečeva u svim zvaničnim takmičenjima Pariz nije izgubio.
- U 9 od poslednjih 10 gostovanja Pariza u Ligi 1 protivnici su izveli više od 4,5 kornera.
- U 10 od poslednjih 10 utakmica Pariza u Ligi 1 protivnici su postigli manje od 4,0 gola.
Očekivani sastav: Kevin Trap, Hamari Traore, Samir Šergi, Dijego Kopola, Otavio, Maksim Lopes, Pjer Lis-Melu, Ilan Kebal, Pablo Pažis, Mozes Simon, Lasin Sinajoko
Kod gostiju zbog povreda butine meč propuštaju Žonatan Ikone i Noa Sangi.
Šanse timova
Prosečna kvota na pobedu Osera (P1) iznosi 4,30, kvota na nerešeno je 3,95, a kvota na pobedu Pariza (P2) je 1,76. Prema proceni bez marže, kvota na pobedu Osera je 4,53, a verovatnoća je 22,1%; kvota na nerešeno je 4,16, a verovatnoća je 24,0%; kvota na pobedu Pariza je 1,85, a verovatnoća je 53,9%.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Osera | 4,30 | 4,53 | 22,1% |
| Nerešeno | 3,95 | 4,16 | 24,0% |
| Pobeda Pariza | 1,76 | 1,85 | 53,9% |
Prognoza na ukupan broj golova
Na granici od 2,5 gola, opklada na ukupno više od 2,5 gola ima kvotu 1,68 i procenjuje se kao verovatniji ishod od opklade na ukupno manje od 2,5 gola, za koju kvota iznosi 2,09. Za granicu od 2 gola kvota na ukupno više od 2 gola iznosi 1,31, a kvota na ukupno manje od 2 gola iznosi 3,15. Na granici od 3,5 gola kvota na ukupno manje od 3,5 gola iznosi 1,43, dok kvota na ukupno više od 3,5 gola iznosi 2,63.
| Granica | Ukupno manje golova | Ukupno više golova |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,09 | 1,68 |
| 2 | 3,15 | 1,31 |
| 3,5 | 1,43 | 2,63 |
Prognoza na hendikep
U ponudi je kvota 1,57 za H1 (+1), dok je za H2 (+1) kvota 2,28. Kod nultog hendikepa kvota na H2 (0) iznosi 1,45 i niža je od kvote na H1 (0), koja iznosi 2,57.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 1,57 | +1 | 2,28 |
| 2,57 | 0 | 1,45 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
2.04
|
1.28
|
1.26
|
| Vivatbet |
2.04
|
1.28
|
1.26
|
| Bet365 |
2.00
|
1.22
|
1.20
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Za ovaj meč kladionice nude granicu od 1 gola za Oser, dok granica za Pariz iznosi 1,5 gola.
Golovi Osera
Opklada da će Oser dati više od 0,5 gola ima kvotu 1,42, dok kvota na manje od 0,5 gola iznosi 2,67. Na granici od 1 gola kvota na manje od 1 gola iznosi 1,85, a kvota na više od 1 gola iznosi 1,90. U ponudi je i kvota 4,00 na manje od 1 gola, dok kvota na više od 1 gola iznosi 1,22.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,67 | 0,5 | 1,42 |
| 1,85 | 1 | 1,90 |
| 4,00 | 1 | 1,22 |
Golovi Pariza
Opklada da će Pariz dati više od 0,5 gola ima kvotu 1,14 i procenjuje se kao verovatniji ishod od opklade da će dati manje od 0,5 gola, za koju kvota iznosi 4,65. Na granici od 1,5 gola kvota na više od 1,5 gola iznosi 1,71, dok kvota na manje od 1,5 gola iznosi 2,05. Na granici od 2 gola kvota na manje od 2 gola iznosi 1,55 i niža je od kvote na više od 2 gola, koja iznosi 2,35.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 4,65 | 0,5 | 1,14 |
| 2,05 | 1,5 | 1,71 |
| 1,55 | 2 | 2,35 |
Ko će suditi meč
Mark Bolanžije (Francuska)
Mečevi – 19 (Liga 1, 2025/26–2026/27);
Prosečan broj prekršaja po meču – 26;
Prosečan broj žutih kartona po meču (uključujući druge žute kartone) – 3,8;
Mečevi sa crvenim kartonom – 5 od 19;
Mečevi sa penalom – 8 od 19.

















