Pregled kvota
Pobeda Mančester Sitija (P2) sa kvotom 1,73 smatra se verovatnijim ishodom od pobede Notingem Foresta (P1) sa kvotom 4,50 i nerešenog rezultata sa kvotom 4,05. Na osnovnoj granici ukupnog broja golova, opklada na ukupno više od 2,5 gola sa kvotom 1,65 smatra se verovatnijim ishodom od opklade na ukupno manje od 2,5 gola sa kvotom 2,25. Kod hendikepa, kvota za H2 (0) iznosi 1,30 i znatno je niža od kvote za H1 (0), koja iznosi 3,20.
Zašto je Mančester Siti favorit u ovom meču
Mančester Siti se smatra favoritom na ovom gostovanju: kladionice nude kvotu 1,73 na njegovu pobedu. Kvota na nerešen rezultat iznosi 4,05, a na pobedu Notingem Foresta iznosi 4,50.
- Mančester Siti je vicešampion Engleske za 2026. godinu i zauzima drugo mesto na tabeli Premijer lige 2026/27.
- Notingem Forest je u zoni ispadanja, na 19. mestu.
- Notingem Forest je jedini klub Premijer lige koji ove sezone još nije pobedio kod kuće.
Forma i sastav Notingem Foresta
Notingem Forest je u poslednjem meču izgubio na gostovanju Brentfordu rezultatom 0:2. U poslednjoj utakmici na Siti Graundu, 18. oktobra, poražen je od Arsenala (0:1). Notingem Forest je postigao najmanje golova u ovom prvenstvu — šest, što je u velikoj meri razlog za pretposlednje mesto na tabeli.
- Notingem Forest je u 9 od poslednjih 10 mečeva kod kuće u Premijer ligi postigao manje od 1,5 gola.
- U 8 od poslednjih 10 utakmica Notingem Foresta u svim zvaničnim takmičenjima oba tima su zajedno uputila manje od 9,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav (3-4-2-1): Matc Sels, Žair, Nikola Milenković, Muriljo, Ola Aina, Džejms Mekati, Ksaver Šlager, Neko Vilijams, Dan Ndoj, Morgan Gibs-Vajt, Lijam Delap
Neće igrati: Igor Žezus, Nikolo Savona, Nikolas Dominges.
Forma i sastav Mančester Sitija
Mančester Siti je ove srede u gostima savladao RB Lajpcig u Ligi šampiona — 3:2. Ipak, pre tog susreta ekipa je pretrpela dva uzastopna poraza u Premijer ligi: od Brajtona (0:1) i Aston Vile (1:2), pa je teško unapred predvideti ishod meča — odbrana nije pouzdana. U napadu se Mančester Siti prvenstveno oslanja na Erlinga Holanda, najboljeg strelca Premijer lige (devet golova).
- Mančester Siti je u 9 od poslednjih 10 gostovanja u Premijer ligi uputio više od 12,5 udaraca.
- U svih poslednjih 10 utakmica Mančester Sitija u svim zvaničnim takmičenjima oba tima su zajedno uputila više od 5,5 udaraca u okvir gola.
Očekivani sastav (4-2-3-1): Đanluiđi Donaruma, Mateuš Nuneš, Abdukodir Husanov, Ruben Dijaš, Joško Gvardiol, Eliot Anderson, Fil Foden, Enco Fernandes, Žeremi Doku, Rajan Šerki, Erling Holand
Neće igrati: Antoan Semenjo
Šanse timova
Verovatnoća pobede Notingem Foresta (P1) bez marže iznosi 21,2%, uz prosečnu kvotu 4,50 i realnu kvotu 4,71, dok je verovatnoća nerešenog rezultata 23,6%, uz prosečnu kvotu 4,05 i realnu kvotu 4,24. Verovatnoća pobede Mančester Sitija (P2) procenjuje se na 55,2%: prosečna kvota je 1,73, a realna kvota je 1,81.
| Ishod | Prosečna kvota | Prosečna kvota bez marže | Verovatnoća bez marže |
|---|---|---|---|
| Pobeda Notingem Foresta | 4,50 | 4,71 | 21,2% |
| Nerešeno | 4,05 | 4,24 | 23,6% |
| Pobeda Mančester Sitija | 1,73 | 1,81 | 55,2% |
Prognoza na ukupan broj golova
Kvota na ukupno manje od 2,5 gola iznosi 2,25, a na ukupno više od 2,5 gola iznosi 1,65. Na granici od 3,5 gola, ukupno manje od 3,5 gola sa kvotom 1,50 smatra se verovatnijim ishodom od ukupno više od 3,5 gola sa kvotom 2,45.
| Granica | Ukupno manje | Ukupno više |
|---|---|---|
| 2,5 | 2,25 | 1,65 |
| 3,5 | 1,50 | 2,45 |
Prognoza na hendikep
Na liniji -1,5 kvota za H1 (-1,5) iznosi 7,70 i viša je od kvote za H2 (-1,5), koja iznosi 2,80; pri hendikepu +1 kvota za domaćine iznosi 1,40, a kvota za goste iznosi 1,05. Na liniji -1 kvota za H1 (-1) iznosi 6,70, a kvota za H2 (-1) iznosi 2,18; pri hendikepu +1 kvota za domaćine iznosi 1,68, a kvota za goste iznosi 1,06. Kvota za H1 (0) iznosi 3,20 i znatno je viša od kvote za H2 (0), koja iznosi 1,30.
| Domaćini | Hendikep | Gosti |
|---|---|---|
| 7,70 | -1,5 | 2,80 |
| 1,40 | +1,5 | 1,05 |
| 6,70 | -1 | 2,18 |
| 1,68 | +1 | 1,06 |
| 3,20 | 0 | 1,30 |
Prognoza na opkladu "oba tima daju gol"
Opklada "oba tima daju gol - GG" sa kvotom 1,63 smatra se verovatnijim ishodom od opklade "oba tima daju gol - NG" sa kvotom 2,20. Druga opcija podrazumeva da bar jedan tim neće postići gol.
| Oba tima daju gol | Kvota |
|---|---|
| GG | 1,63 |
| NG | 2,20 |
Double chance forecast
| Kladionica | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet |
2.16
|
1.26
|
1.24
|
| Vivatbet |
2.16
|
1.26
|
1.24
|
| Bet365 |
2.05
|
1.25
|
1.18
|
Odds are current as of the material publication date
Prognoza za golove timova
Kladionice su za ovaj meč postavile granicu golova Notingem Foresta na 1 gol, dok granica za Mančester Siti iznosi 1,5 gola.
Golovi Notingem Foresta
Kvota da će Notingem Forest dati više od 0,5 gola iznosi 1,42 i niža je od kvote da će dati manje od 0,5 gola, koja iznosi 2,65. Na granici od 1 gola kvote su gotovo jednake: kvota na manje od 1 gola iznosi 1,80, a kvota na više od 1 gola iznosi 1,95. Opklada da će dati manje od 1,5 gola sa kvotom 1,35 smatra se znatno verovatnijim ishodom od opklade da će dati više od 1,5 gola sa kvotom 2,95.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 2,65 | 0,5 | 1,42 |
| 1,80 | 1 | 1,95 |
| 1,35 | 1,5 | 2,95 |
Golovi Mančester Sitija
Kvota da će Mančester Siti dati više od 0,5 gola iznosi 1,09 i znatno je niža od kvote na manje od 0,5 gola, koja je 5,70. Kvota na više od 1 gola iznosi 1,20 i niža je od kvote na manje od 1 gola, koja je 4,15. Na granici od 1,5 gola kvota na više od 1,5 gola iznosi 1,68, dok kvota na manje od 1,5 gola iznosi 2,12; na granici od 2 gola kvota na više od 2 gola iznosi 2,20, a kvota na manje od 2 gola iznosi 1,62.
| Manje | Golovi tima | Više |
|---|---|---|
| 5,70 | 0,5 | 1,09 |
| 4,15 | 1 | 1,20 |
| 2,12 | 1,5 | 1,68 |
| 1,62 | 2 | 2,20 |
Ko će suditi meč
Sem Barot (Engleska)
Mečevi – 6 (Premijer liga, 2026/27);
Prosečan broj prekršaja po meču – 20;
Prosečan broj žutih kartona po meču (uključujući druge žute kartone) – 3,2;
Mečevi sa crvenim kartonom – 0 od 6;
Mečevi sa penalom – 2 od 6.

















